نقد و بررسی

0
2.4K
آمارگیر اینستاگرام
آمارگیر اینستاگرام

موضوع : اجتماعی

قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای

  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن آمارگیر اینستاگرام

با گستردگی روابط مردم در شبکه های اجتماعی و استقبال آنها برای فعالیت در این شبکه ها، باعث شد تا در این خصوص، خدمات جانبی متفاوتی به کاربران عرضه گردد. اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به دلیل محبوبیت بسیار زیاد در بین افراد سراسر دنیا، در مرکز توجه توسعه دهندگان قرار دارد و تاکنون برنامه های مختلفی تولید شده تا امکانات متنوعی را در اختیار علاقه مندان به این شبکه اجتماعی بگذارد.

اپلیکیشنی که در ادامه و با نام “آمارگیر اینستاگرام” معرفی میکنیم، در همین رابطه میباشد. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه شوید.

آمارگیر اینستاگرام

رابط کاربری :

قالب گرافیکی یکپارچه و کاربرپسند، اولین نکته مثبتی است که میتوانیم برای برنامه فوق به آن اشاره کنیم. رنگبندی زنده و هماهنگ، استفاده از فونت مناسب، به کارگیری آیکن های یکدست و زیبا و همچنین چیدمان مرتب اجزای صفحه، از جمله نقاط قوتی هستند که در کنار هم قرار گرفتن آنها، ویژگی مذکور را در “آمارگیر اینستاگرام” به وجود آورده است. هرچند ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی میتوانست با دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر، حرفه ای تر نیز باشد اما در عین حال باید گفت که نقص بزرگ و خاصی برای آن قابل ذکر نیست.

شما میتوانید با سرعت بالا و بدون سردرگمی، بین بخش های مختلف اپلیکیشن فوق جابجا شوید و از امکانات آن به راحتی استفاده کنید. پیاده سازی رابط کاربری با رعایت استانداردهای لازم و به کارگیری تکنیک های اصولی، باعث ایجاد این خصوصیات مثبت در “آمارگیر اینستاگرام” شده اند و از این لحاظ به غیر از نواقص جزئی که با سازماندهی هوشمندانه تر قابل رفع بودند، مشکل خاصی به چشم نمیخورد.

از نظر AppReview، امتیاز 4.5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

آمارگیر اینستاگرام

کاربرد :

نام این برنامه اندرویدی به خوبی گویای وظیفه آن میباشد و حال باید دید که چه قابلیت هایی به همراه خود دارد. برای شروع باید از طریق اپلیکیشن، وارد حساب کاربری اینستاگرام خود گردید که این کار با امنیت و تحت کنترل کامل انجام میپذیرد. حال با زدن دکمه بروزرسانی اطلاعات در صفحه اصلی “آمارگیر اینستاگرام”، آمارهای جالبی به شما نشان داده میشود که آنها را در ادامه و با ذکر توضیح مختصر نام برده ایم.

تعداد دنبال کننده و دنبال شوندگان، اولین موردی است که “آمارگیر اینستاگرام” آنها در کنار عکس پروفایل کاربر، نشان میدهد. کمی پایین تر از این قسمت، میتوانید تعداد افرادی که شما را بلاک یا آنفالو کرده اند و همچنین فالوورهای جدید خود را مشاهده کنید. با لمس آیکن مربوط به هر یک از این آمارها، امکان مشاهده اشخاص یا صفحات اینستاگرامی مذکور میسر میگردد. حال برای هر یک از این افراد، منوی کوچکی وجود دارد که در آن گزینه هایی از قبیل مشاهده پروفایل، روابط و عکس های لایک شده توسط او قرار گرفته است.

نمایش محبوب ترین پست ها که بیشترین تعداد لایک را دارند از 5 تا 100 عدد با امکان مشاهده همه و بخش جالب مشارکت اشخاص در چهار قسمت سوپر فالوور (بیشترین لایک کننده ها)، هویج فالوور (کمترین لایک کننده ها) و افرادی که فالوبک نکرده اید یا شما را فالوبک نکرده اند، از دیگر امکانات “آمارگیر اینستاگرام” هستند که میتوانید در صفحه اصلی آن ببینید. بد نیست بدانید در اپلیکیشن فوق این امکان فراهم شده تا از سوپر فالوورهای خود با ارسال یک پست، تشکر کنید. علاوه بر این در سمت راست صفحه، آمار بروزرسانی شده پروفایل اینستاگرام شما به نمایش درمی آید.

برنامه فوق با وجود امکاناتی که برای آن ذکر شد، میتواند به خصوص برای کسانی که صفحه اینستاگرام پر مخاطبی دارند و میخواهند آن را هر چه بهتر مدیریت کنند، بسیار مفید واقع شود. باید گفت که “آمارگیر اینستاگرام” دارای کمبود خاصی نبوده و کارایی لازم را برای کاربران خواهد داشت هرچند انتظار میرود که خطاهایی مثل بسته شدن مکرر برنامه و توقف آن در نسخه های کمتر از اندروید 5 برطرف گردد و همچنین ایده پردازی های بیشتری مانند ارائه آمارهای جزئی تر، در آن صورت بگیرد.

موارد ذکر شده توسط AppReview، امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

آمارگیر اینستاگرام

قیمت :

دریافت این اپلیکیشن اندرویدی هیچگونه هزینه ای در پی نداشته و استفاده از آن تا حدودی رایگان است. تنها صفحات اینستاگرام با تعداد مخاطب زیاد باید “آمارگیر اینستاگرام” را به نسخه کامل ارتقا دهند تا بتوانند از امکانات آن بهره مند گردند که این کار با هزینه کمی قابل انجام است. با توجه به این موضوع، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.