نقد و بررسی

17
8K
آنتی ویروس هوشمند حقاف
آنتی ویروس هوشمند حقاف

موضوع : کاربردی

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن آنتی ویروس هوشمند حقاف

با افزایش کاربران تلفن های همراه هوشمند، تعداد برنامه های تولید شده برای این دستگاه محبوب نیز به سرعت رشد میکند. هرکدام از این اپلیکیشن ها برای رفع یکی از نیازهای کاربران تولید گردیده اند و با توجه به تنوع موجود، میتوان بهترین آنها را جهت نصب بر روی گوشی انتخاب نمود. در این میان برنامه هایی نیز هستند که ممکن است برای تلفن همراه مضر باشند و عملکرد آن را مختل کنند. حتی در بعضی از موارد نیت تولید کنندگان، سرقت اطلاعات شخصی فرد میباشد!

“آنتی ویروس هوشمند حقاف” برنامه ای است که از گوشی شما در برابر این خطر محافظت میکند. ما را در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.

آنتی ویروس هوشمند حقاف

رابط کاربری :

رنگ بندی زنده و متناسب با موضوع، آیکن های گویا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه، از جمله نقاط قوتی هستند که در ظاهر این برنامه اندرویدی به چشم میخورند. “آنتی ویروس هوشمند حقاف” از قالب گرافیکی یکپارچه ای بهره میبرد که نمیتوان نقص عمده ای در آن پیدا کرد. البته باید گفت که دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر، میتوانست به جذابیت محیط اپلیکیشن فوق کمک کند هرچند در این حد نیز قابل قبول است.

“آنتی ویروس هوشمند حقاف” تنها از یک صفحه تشکیل شده که همه امکانات در آن قرار گرفته اند و بدین ترتیب هیچگونه مشکلی در استفاده از برنامه فوق نخواهید داشت. البته صفحات جانبی دیگری نیز وجود دارند که آنها نیز به راحتی در دسترس شما قرار میگیرند.

با توجه به نکات اشاره شده، AppReview امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

آنتی ویروس هوشمند حقافکاربرد :

وظیفه “آنتی ویروس هوشمند حقاف” کاملا مشخص است و حال باید دید که چه قابلیت هایی دارد. مهمترین نکته درمورد این اپلیکیشن اندرویدی، کم حجم بودن و سادگی عملکرد آن میباشد که هر کاربری به راحتی میتواند از آن استفاده کند. با لمس آیکن ذره بین در وسط صفحه، تمامی فایل های موجود بر روی گوشی شما بررسی میگردند و درصورت مشاهده هر نوع ویروس، اخطار داده خواهد شد.

یکی از قابلیت های مفید برنامه فوق، بررسی لحظه ای اپلیکیشن هایی است که بر روی تلفن همراه نصب میشوند. در واقع پس از پایان عملیات نصب، “آنتی ویروس هوشمند حقاف” با نمایش یک اعلان به شما اطلاع میدهد که برنامه مذکور از امنیت لازم برخوردار میباشد یا خیر و در صورتی که به عنوان ویروس شناسایی شود، با لمس اعلان مذکور میتوانید به حذف آن برنامه اقدام کنید.

دیواره آتش، از دیگر قابلیت های “آنتی ویروس هوشمند حقاف” بوده و کاربر را از وجود اپلیکیشن هایی که اقدام به جاسوسی میکنند، آگاه میسازد. منظور از جاسوسی، همان دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شخصی شما میباشد که به روش های مختلف انجام میپذیرد. این موضوع به خصوص درمورد برنامه هایی که دسترسی به اینترنت دارند صدق میکند. علاوه بر این، برنامه فوق از نمایش تبلیغات مزاحم نیز جلوگیری به عمل می آورد. بد نیست در پایان به امکان بروزرسانی پایگاه داده بطور دستی نیز اشاره کنیم که جهت شناسایی ویروس های جدید لازم و ضروری میباشد.

عملکرد صحیح و مطمئن، تنها انتظاری است که کاربران از یک آنتی ویروس دارند و اپلیکیشن فوق به خوبی میتواند این انتظار را بر آورده سازد. از این لحاظ، امتیاز کامل به “آنتی ویروس هوشمند حقاف” تعلق میگیرد اما باید درنظر داشت که ایده پردازی و افزودن قابلیت های بیشتر، کارایی آن را افزایش خواهد داد.

AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

آنتی ویروس هوشمند حقاف

قیمت :

شما میتوانید این برنامه اندرویدی را بطور رایگان دریافت نمایید اما برای استفاده از دو قابلیت اسکن لحظه ای و دیواره آتش، میبایست هزینه مشخصی را بپردازید. بهتر بود مبلغی که برای ارتقا دادن “آنتی ویروس هوشمند حقاف” درنظر گرفته شده کمتر باشد تا مخاطبان با رضایتمندی بیشتری از آن استفاده نمایند.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است.