نقد و بررسی

0
842
استارتاپ ویکند تبریز
استارتاپ ویکند تبریز

موضوع : کسب و کار

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن استارتاپ ویکند تبریز

 

حدود دوسال از ورود رقابت جهانی استارتاپ ویکند به کشور عزیزمان ایران میگذرد و در طی این مدت شهرهای بزرگی میزبان این رویداد بوده اند. شهر تبریز نیز به جمع برگزار کنندگان استارتاپ پیوسته است و در همین راستا اپلیکیشنی تولید شده تا راهنمای کاربران باشد.

در ادامه ما را همراهی کنید تا برنامه اندرویدی “استارتاپ ویکند تبریز” را معرفی، نقد و بررسی کنیم.

استارتاپ ویکند تبریز

رابط کاربری:

رعایت اصولی مثل هماهنگی رنگ ها و چیدمان مرتب فهرست ها و دیگر عناصر را به وضوح میتوان در این برنامه دید. استفاده از فونت خوانا نیز یکی دیگر از نقاط قون این اپلیکیشن اندرویدی محسوب میشود.

هرچند ظاهر این اپلیکیشن ساده به نظر میرسد اما در حد وظیفه ای که بر عهده دارد، طراحی انجام گرفته معقول است. البته بهتر بود وقت بیشتری برای گنجاندن امکانات گرافیکی در “استارتاپ ویکند تبریز” صرف شود. برای مثال میتوانیم به امکان تغییر سایز فونت و یا حتی انتخاب حالت شب و روز اشاره کنیم.

دسترسی به بخشهای مختلف برنامه فوق نیز، به راحتی و با سرعت بالا انجام میپذیرد. باری پیمایش صفحه اصلی هم میتوان از اسکرول کردن استفاده کرد و هم از منوی کناری بهره برد.

امتیازی که AppReview به این بخش اختصاص میدهد، 4.5 از 5 میباشد.

استارتاپ ویکند تبریز

کاربرد:

“استارتاپ ویکند تبریز” سعی میکند رویداد جهانی استارتاپ را به علاقه مندان معرفی کند. این برنامه اندرویدی مخاطبان ویژه ای دارد و برای اطلاع رسانی از همایش تبریز طراحی شده است.

در اپلیکیشن فوق میتوانید با سخنرانان و مربیان آشنا شوید و اطلاعات کاملی از برنامه هایی که انجام خواهد شد، کسب نمایید. نمایش محل برگزاری بر روی نقشه نیز از امکانات جانبی “استارتاپ ویکند تبریز” میباشد.

امیدواریم رویدادهای بعدی نیز در این اپلیکیشن اندرویدی به اطلاع عموم برسد. با این کار میتوانیم انتظار داشته باشم علاقه مندان از “استارتاپ ویکند تبریز” به عنوان یک مرجع استفاده کنند. البته قابلیتی به منظور بروزرسانی اطلاعات، درون این برنامه به چشم نمیخورد.

درپایان، امتیاز AppReview به این بخش 3 از 5 است.

استارتاپ ویکند تبریز

قیمت:

اپلیکیشن فوق رایگان میباشد و اگر غیر از این بود جای تعجب داشت! به هرحال مخاطبان این برنامه از این لحاظ راضی خواهند بود و به همین دلیل AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.