نقد و بررسی

25
6.5K
بانک پیامک پاپیون
بانک پیامک پاپیون

موضوع : سرگرمی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن بانک پیامک پاپیون

اگر این روزها فرصت دیدار دوستان و آشنایان خود را نداریم، به لطف تلفن همراه و صنعت ارتباطات مخابرات میتوانیم حتی با ارسال یک پیام نیز از آنها یاد کنیم. افراد مختلف سلیقه های متفاوتی در این زمینه دارند و برخی به پیام های طنز و سرگرم کننده و برخی دیگر به متن های احساسی و معنادار علاقه نشان میدهند. از این رو برای تامین سلیقه همه مخاطبان خود نیاز به یک بانک پیامکی خواهیم داشت.

برنامه ای که در ادامه معرفی میکنیم، “بانک پیامک پاپیون” نام دارد و این نیاز را رفع خواهد کرد. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

بانک پیامک پاپیون

رابط کاربری:

قالب گرافیکی اپلیکیشن فوق با دقت نظر بالایی طراحی شده است و نقاط قوتی همچون رنگ بندی هماهنگ، فونت مناسب با امکان تغییر سایز، رنگ و نوع، آیکن های زیبا و گویا، چیدمان مرتب فهرست ها و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی در آن به چشم میخورد. به کارگیری انیمیشن های ملایم و چشم نواز هم از جمله ترفندهای تولیدکنندگان برای جذاب شدن محیط این برنامه اندرویدی میباشد. در کل باید گفت، “بانک پیامک پاپیون” از لحاظ ظاهری هیچگونه نقصی ندارد هرچند میتوانست با استفاده از تکنیک تلفیق رنگ ها از این هم جذابتر باشد!

برنامه فوق از بخش های متعددی تشکیل شده که سرعت دسترسی به آنها در حد مطلوبی قرار دارد و استانداردهای لازم در این زمینه،  در آن رعایت شده اند. استفاده از امکانات “بانک پیامک پاپیون” نیز به راحتی انجام میپذیرد هرچند ممکن است به دلیل نوع پیاده سازی آنها، در ابتدا کمی سردرگم کننده باشد. با مطالعه راهنمای برنامه همین مقدار پیچیدگی هم از بین میرود و دیگر هیچ مشکلی نخواهید داشت.

AppReview با درنظر گرفتن موارد اشاره شده، امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

بانک پیامک پاپیون

کاربرد:

تعداد پیام هایی که در “بانک پیامک پاپیون” گنجانده شده است، تا مدت ها میتواند نیاز کاربران را در رابطه با ارسال پیام برای مخاطبین رفع کند. علاوه بر این، قابلیت بروزرسانی هم در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد که هم به صورت کلی و هم برای هر دسته پیامک به صورت جداگانه قابل انجام میباشد. 16 دسته بندی متنوع با تعداد زیادی زیر گروه در برنامه فوق به چشم میخورد که با وجود ابزار جستجو، به سرعت میتوان متن دلخواه را یافت.

برای هر متن پیامک، امکاناتی از قبیل ارسال با پیام رسان، به اشتراک گذاری، افزودن به علاقه مندی ها، حذف و مشخص نمودن موارد مطالعه شده و کپی کردن متن در دسترس کاربران قرار دارد. همچنین با اشاره بر روی آیکن موجود در سمت چپ سربرگ، میتوانید پیام هایی که در هر گروه حذف، مطالعه و یا به علاقه مندی ها افزوده شده اند را مشاهده کنید.

“بانک پیامک پاپیون” دارای بخشی به نام ارسال پیامک به پاپیون نیز میباشد تا کاربران بتوانند به غنی تر شدن پیام های موجود در این برنامه کمک کنند. همه چیز به خوبی مهیا شده است و تنها کمبود مربوط به عدم نمایش تعداد پیامک اشغال شده توسط هر متن میشود. بد نیست در پایان به بخش ویژه نوروزی هم در اپلیکیشن فوق اشاره کنیم که به دو قسمت آهنگ و پیامک تقسیم شده است.

AppReview امتیاز 4.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

بانک پیامک پاپیون

قیمت:

این برنامه اندرویدی رایگان است و با توجه به زحمتی که تولیدکنندگان برای ساخت “بانک پیامک پاپیون” کشیده اند، این موضوع قابل تقدیر میباشد. از نظر AppReview، امتیاز 5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.