سفارش تبلیغات

AppReview اولین سایت نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های تولید شده برای پلت فرم موبایل در کشور به صورت تخصصی میباشد و در طول روز تعداد بازدیدکنندگان بسیاری دارد.

با توجه به موضوع و محتوای این سایت، اگر برنامه یا بازی موبایل تولید میکنید یا چنانچه کسب و کار شما مرتبط با دنیای گجت های هوشمند و یا در حوزه فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی میباشد، اینجا مناسب ترین مکان برای تبلیغات شما خواهد بود تا محصول خود را به کاربران و مخاطبان علاقه مند به این حوزه ها معرفی نموده و فروش خود را افزایش دهید.

چرا باید تبلیغ کنیم؟

امروزه عرصه های پهناوری در دنیای تجارت به وجود آمده و افراد بسیاری هستند که از فرصت های شغلی موجود در این عرصه ها برای کسب درآمد استفاده میکنند. در این میان برخی نیز دست به ایجاد فرصت های شغلی جدید میزنند تا حرف تازه ای برای گفتن داشته باشند. در هر دو صورت، ارائه خدمات یا عرضه کالا به بیشترین تعداد مخاطب نیاز به تبلیغات گسترده و هوشمندانه دارد.

چه کسانی میتوانند در اپریویو تبلیغ کنند؟

وبسایت AppReview سعی نموده تا با فراهم کردن موقعیت های تبلیغاتی متنوع، بستری مناسب برای معرفی کالا یا خدمات شما به مخاطبان ایجاد کند. شایان ذکر است با توجه به موضوع وبسایت AppReview که معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی موبایل میباشد، مخاطبان ما را عموم اقشار جامعه تشکیل میدهند. از این رو هم توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی موبایل قادر به تبلیغ محصول خود در این وبسایت هستند و هم سایر کسب و کارها میتوانند کالا یا خدمات خود را به هزاران کاربر معرفی کنند.

هزینه تبلیغات در اپریویو چقدر است؟

ما سعی کرده ایم که تعرفه رزرو موقعیت های تبلیغاتی را پایین درنظر بگیریم تا کسب و کارهای نوپا نیز قادر به درج تبلیغ خود در اپریویو باشند. علاوه بر این در صورت سفارش تبلیغات، تخفیف ها و پاداش هایی نیز درنظر گرفته میشود. لیست کامل تعرفه ها همراه با تخفیف و پاداش ها، درصورت درخواست شما و از طریق ایمیل ارسال خواهند شد.

چه تبلیغاتی در اپریویو نمایش داده نمیشوند؟

نمایش تبلیغات در همه وبسایت به منظور کسب درآمد و رفع هزینه های آن، امری طبیعی است. از آنجا که اپریویو حامی حقوق کاربران بوده، از پذیرش تبلیغات آزاردهنده مانند پاپ آپ یا فلش، معذور میباشد. همچنین محتوای تبلیغ درصورت تشخیص اپریویو و مغایرت با موازین شرعی و قانونی جمهوری اسلامی ایران، قابل رد است.

جهت مشاهده مدل ها و موقعیت های تبلیغاتی در اپریویو، به این صفحه مراجعه کنید.

 

تعرفه و رزرو:

لطفا جهت اطلاع از تعرفه و رزرو موقعیت های تبلیغاتی از طریق ایمیل adv@AppReview.ir با ما تماس بگیرید.

مشخصات حساب بانکی:

شماره کارت: 6274121176502490

بانک اقتصاد نوین به نام میلاد صالحی

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید :

1-لطفا قبل از واریز هر گونه وجهی با ما هماهنگی لازم را به عمل آورید.

2- پس از واریز وجه لطفا تصویر فیش واریزی را به آدرس adv@AppReview.ir ارسال نمایید.

3- لینک ها در تمامی تبلیغات به صورت No-Follow خواهد بود.

4- سفارش دهنده پس از شروع نمایش تبلیغ خود نمی تواند از نمایش آن منصرف گردد.

5-AppReview از تبلیغات برای اپلیکیشن و بازی هایی که ناقض قوانین کشوری و کپی رایت هستند معذور است.

6- AppReview در پذیرش تبلیغ کاملا مختار میباشد.

از اینکه سایت AppReview را برای تبلیغات خود برگزیده اید متشکریم.

تیم AppReview