نقد و بررسی

2
5.7K
تند تند کارتون
تند تند کارتون

موضوع : ویدیو و رسانه

قیمت : رایگان - با پرداخت درون برنامه ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تند تند کارتون

یکی از محبوبترین سرگرمی های کودکان، بدون تردید تماشای انیمیشن های تلویزیونی میباشد که در اصطلاح عمومی آنها را به نام کارتون میشناسیم. بسیاری از افراد در دوران کودکی، از مشاهده کارتون های مختلف لذت برده اند و این امر برای آنها به یک خاطره شیرین در دوران بزرگسالی تبدیل شده است. این خاطره برای برخی آنقدر دلچسب و فراموش نشدنی بوده که تمایل دارند کارتون های قدیمی را باز هم تماشا کنند.

اپلیکیشن “تند تند کارتون” انیمیشن های قدیمی را گردآوری نموده تا خاطرات گذشته را برای شما زنده کند. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

تند تند کارتون

رابط کاربری :

طراحی متناسب با موضوع و قالب گرافیکی یکپارچه، مهمترین نکات مثبت در ظاهر برنامه فوق میباشند که باید به آنها اشاره کنیم. به کارگیری رنگ های زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست، فونت مناسب، چیدمان مرتب اجزای صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی، از دیگر نقاط قوت قابل ذکر در این اپلیکیشن اندرویدی هستند که در کنار استفاده از تصاویر در فهرست ها و انیمیشن های چشم نواز، در مجموع محیط کاربرپسندی را به وجود آورده اند. باید گفت به غیر از نواقص جزئی همچون به کارگیری طیف رنگ های بیشتر، کمبود دیگری در چهره “تند تند کارتون” وجود ندارد.

پیاده سازی رابط کاربری در اپلیکیشن فوق، با رعایت استانداردهای لازم و استفاده از تکنیک های اصولی صورت گرفته و بدین ترتیب میتوان ویژگی هایی همچون دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده راحت از امکانات را در آن دید. هرچند “تند تند کارتون” دارای قسمت های متعدد و صفحات تو در تو نیست اما در عین حال این خصوصیات را باید به عنوان یک امتیاز مثبت در آن به حساب آوریم.

امتیاز AppReview به این بخش، 4.5 از 5 است.

تند تند کارتون

کاربرد :

جهت استفاده از این برنامه اندرویدی باید به اینترنت متصل باشید تا فهرست عناوین کارتون ها در صفحه اصلی آن به نمایش درآید. حال میتوانید با اشاره بر روی عنوان موردنظر خود، لیست قسمت های آن را مشاهده کنید که برای هر کدام دکمه تماشای آنلاین و دانلود قرارداده شده است. در “تند تند کارتون” دو کیفیت خوب و ضعیف از انیمیشن ها وجود دارد تا کاربران با توجه به سرعت اینترنت خود یکی از آنها را مورد استفاده قرار دهند.

قابلیت مدیریت دانلودها و توقف آنها، از جمله امکانات پیش بینی شده در اپلیکیشن فوق میباشد که بدون تردید سودمند خواهد بود. برای دسترسی به ویدیوهای دریافت شده، میتوانید از طریق منوی کناری “تند تند کارتون” اقدام نموده و با لمس دکمه پخش، آنها را تماشا کنید. این کار با لمس اعلان ظاهر شده در نوار وضعیت دستگاه نیز قابل امکان پذیر است.

مورد دیگری برای توضیح باقی نمی ماند و وظیفه “تند تند کارتون” در همین حد خلاصه میشود. مهمترین نکته مثبتی که در عملکرد برنامه فوق به چشم میخورد، سرعت خوب در دریافت و تماشای انیمیشن ها و بروزرسانی مداوم محتوا میباشد و از این لحاظ کاربران را راضی میکند. البته کمبودهایی نیز برای این اپلیکیشن قابل ذکر است که از آن جمله میتوانیم تفکیک منظم تر ویدیوها، امکان افزودن به علاقه مندی ها، مشخص بودن قسمت های دیده شده و یا حتی قابلیت بروزرسانی دستی را نام ببریم. بدون تردید با اضافه شدن این موارد به نسخه های بعدی “تند تند کارتون”، کارایی بیشتری از آن خواهیم دید.

از نظر AppReview، امتیاز 4 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

تند تند کارتون

قیمت :

دریافت این اپلیکیشن اندرویدی بدون صرف هزینه انجام میپذیرد اما تمامی محتوای آن رایگان نیست. برای دانلود یا تماشای برخی از قسمت های یک انیمیشن در “تند تند کارتون”، باید آن را خریداری نمایید که البته قیمت درنظر گرفته شده منصفانه است. با توجه به این موضوع، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.