نقد و بررسی

4
890
تویوتا اورنگ
تویوتا اورنگ

موضوع : کاربردی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن تویوتا اورنگ

در امر خرید اتومبیل به غیر از سلیقه شخصی و آگاهی از قیمت، دانستن مشخصات فنی و قابلیت های خودرو نیز مهم میباشد. این موضوع باعث پیدایش مراجع مختلف، به منظور اطلاع رسانی به مخاطبان شده است.

برند “تویوتا” طرفداران زیادی در کشور ما دارد و برنامه اندرویدی “تویوتا اورنگ”، لیست انواع مدل ها و مشخصات این خودرو را که در ایران موجود میباشد،  گردآوردی نموده است. ما را در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن همراهی کنید.

تویوتا اورنگ

رابط کاربری:

نقاط قوتی که از لحاظ ظاهری میتوانیم برای این برنامه نام ببریم، شامل چیدمان مرتب فهرست ها، فونت مناسب، رنگ بندی هماهنگ و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی میشود. همچنین تناسب قالب گرافیکی با موضوع این اپلیکیشن اندرویدی، به وضوح آشکار است.

سرعت دسترسی به بخش های مختلف “تویوتا اورنگ”، در حد استانداردهای لازم میباشد و نیازی به جابجایی های بیش از حد بین قسمت ها نیست. در کل میتوان گفت، برنامه فوق از رابط کاربری روان و کاربرپسندی بهره میبرد.

AppReview با درنظر گرفتن موارد ذکر شده و البته معدود نواقص و کمبودهای این اپلیکیشن، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

تویوتا اورنگ

کاربرد:

“تویوتا اورنگ”، اطلاعاتی نظیر قیمت و مشخصات فنی خودروهای برند تویوتا را به آگاهی شما میرساند. هرچند این اطلاعات خیلی کامل و جامع نیستند اما دانستن آنها برای علاقه مندان خالی از لطف نخواهد بود. نمایش تصاویر منتخب از اتومبیل ها، یکی از قابلیت های این برنامه اندرویدی میباشد که به جذابیت بیشتر آن برای کاربران، کمک کرده است.

اپلیکیشن فوق به غیر از قابلیت بروزرسانی به صورت دستی و نمایش مشخصات نمایندگی اورنگ (مشهد) و امکان مراجعه به سایت آن، هیچگونه امکانات جانبی دیگری ندارد که جای خالی برخی از آنها واقعا احساس میشود. برای مثال بهتر بود، امکان به اشتراک گذاری متن ها وجود داشته باشد و یا حتی اضافه شدن محصولات جدید، به کاربران اعلام شود.

درپایان باید به این نکته اشاره کنیم که “تویوتا اورنگ”، مخاطبان خاص خودش را خواهد داشت و بهتر بود با امکانات و قابلیت های بیشتری عرضه گردد. امتیاز AppReview به این بخش، 3 از 5 است.

تویوتا اورنگ

قیمت:

این اپلیکیشن اندرویدی بطور رایگان عرضه شده و دریافت آن ضرری ندارد، به خصوص اگر از علاقه مندان به خودروهای برند “تویوتا” باشید. AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش تعیین میکند.