نقد و بررسی

3
1.7K
حدیث رضوی
حدیث رضوی

موضوع : مذهبی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن حدیث رضوی

 

آموزش درست زندگی کردن و راهنمایی گرفتن از افرادی که در علم و دانش مقام والایی دارند همیشه مفید است. اگر بخواهیم بهترین نوع پند و اندرز را نام ببریم  احادیث امامان معصوم از بهترین های آن هستند.

امروز قصد بررسی برنامه “حدیث رضوی” را داریم که با جمع آوری  تعداد   زیادی   حدیث   از  امام رضا (ع) یکی از بهترین برنامه های مذهبی در این حیطه را ارائه کرده است.

حدیث رضوی

رابط کاربری :

محیط برنامه با طراحی بسیار زیبا و چیدمان عالی منوها از بهترین نمونه های رابط کاربری در برنامه های مذهبی می باشد که در “حدیث رضوی” رعایت شده است.   استفاده   از   افکت های زیبا و رنگ بندی بسیار مناسب و هماهنگی آن با مضمون برنامه، کمک بسیاری به زیبایی آن کرده است. امتیاز AppReview در بخش رابط کاربری،به این برنامه 5 از 5 است.

حدیث رضوی

کاربرد :

تعداد دقیق احادیث درون “حدیث رضوی” مشخص نیست اما هر تعداد که باشد می توان امید به آپدیت های آن داشت و هر بار احادیث گهربار بیشتری را خواند و از آنها پند گرفت. ضمنا امکان به اشتراک گذاری احادیث نیز وجود دارد که بسیار کارآمد وعالی است. از بهترین خصوصیات این برنامه ویدجت اختصاصی آن است که به شکل خودکار هر روز یک حدیث  را نمایش می دهد و وجود این ویدجت در صفحه اصلی گوشی محیط آنرا بسیار زیباتر می کند. البته این ویدجت فقط در یک اندازه بزرگ در دسترس است و بهتر بود برای نمایش احادیث ویدجت های کوچکتری نیز در نظر گرفته می شد. در نهایت به امید حل شدن مشکلات بسیار کم این برنامه AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به این برنامه می دهد.

حدیث رضوی

قیمت :

من (نویسنده) شخصا برنامه های مختلفی را در موضوع احادیث تست و مشاهده نکرده ام اما از کارکردن با “حدیث رضوی” بسیار راضی هستم و فکر می کنم داشتن آن بسیار مفید باشد. از نظر AppReview با توجه به رایگان بودن “حدیث رضوی”، امتیاز آن 5 از 5 است.