نقد و بررسی

14
4.3K
حسابدار
حسابدار

موضوع : مالی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن حسابدار

محاسبه خرج و مخارج روزمره واقعا دشوار است! در بسیاری از مواقع بدلیل فراموشی، امکان یادداشت وجود ندارد و در مواقعی نیز کاغذ یا دفتری برای این کار در دسترس نیست. امروز قصد بررسی برنامه بسیار خوب “حسابدار” را داریم. یکی از بهترین ابزارهای محاسبه خرج و مخارج اندرویدی که می تواند به سادگی تمامی محاسبات مربوط به خرج و مخارج شما را انجام دهد.

hapc.Hesabdar_1

رابط کاربری :

ظاهر “حسابدار” بسیار ساده و شیک است. پس از باز کردن برنامه لیستی از هزینه ها و در آمد های امروز ، این هفته ، این ماه و امسال را مشاهده می کنید و امکان اضافه کردن درآمد جدید و یا هزینه جدید وجود دارد. همه چیز در “حسابدار” ساده است و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. گزینه ها با رنگ بندی ساده و بسیار هماهنگ و فونتی  بسیار مناسب در کنار هم رابط کاربری ساده و بسیار خوبی را بوجود آورده اند. امتیاز AppReview به رابط کاربری “حسابدار” 5 از 5 است.

hapc.Hesabdar_2

کاربرد :

“حسابدار” یک اپلیکیشن رایگان است، و با امکانات بسیار مناسبی که دارد اگر تنها انتخاب برای حساب و کتاب نباشد جزو بهترین هاست اما خیلی عالی بود اگر امکاناتی نظیر گزارش گیری گرافیکی یا امکان اضافه کردن یادآور چک و قسط و… می داشت.

بجز موارد فوق سازندگان “حسابدار” می توانستند یک ویجت برای صفحه اصلی طراحی کنند تا اضافه کردن هزینه یا درآمد جدید بسیار سریعتر انجام شود.

بدلیل کمبودهای فوق و البته به امید رفع این مشکلات نظر AppReview امتیاز 4 از 5 است.

hapc.Hesabdar_3

قیمت :

همانطور که ذکر شد “حسابدار” رایگان است . و امتیاز AppReview به آن 5 از 5 است اما چه بهتر اگر نسخه ای پولی از آن نیز موجود می بود و ضعف های گفته شده در آن برطرف می شد تا بتوان با خیالی راحت یک برنامه بدون نقص و کمبود برای حساب و کتاب مخارج زندگی داشته باشیم، نظر شما چیست؟ چه درخواست هایی از سازنده “حسابدار” دارید؟ می توانید آنرا با ما به اشتراک بگذارید.