نقد و بررسی

11
3K
داروخانه-پزشک
داروخانه-پزشک

موضوع : پزشکی

قیمت : ۲۹۴۱ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

سایر موارد :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن داروخانه-پزشک

 

بحث سلامتی بدن که پیش می آید، هر انسانی تلاش میکند تا نهایت دقت را در این زمینه داشته باشد. این امر مستلزم آگاهی کامل از راه و روش هایی که برای پیشگیری از بیماری ها ارائه شده، میباشد. همچنین خوب است درباره بیماری ها و داروها نیز اطلاعاتی داشته باشیم هرچند در موقع بروز بیماری، بهترین راهکار مراجعه به پزشک خواهد بود.

برنامه اندرویدی “داروخانه-پزشک” که در ادامه آن را معرفی میکنیم، مملو از مطالب مربوط به دنیای پزشکی است. در نقد و بررسی این اپلیکیشن همراه ما باشید.

داروخانه-پزشک

رابط کاربری:

این برنامه از بخش های زیادی تشکیل شده و سعی شده سرعت و سهولت دسترسی به این بخش ها برای کاربر فراهم شود. برای مثال میتوان به قرار دادن دکمه بازگشت به صفحه قبل و بازگشت به صفحه اصلی در پاصفحه اشاره کرد. همچنین استفاده از معدود امکانات برنامه، به راحتی انجام میپذیرد و دارای پیچیدگی خاصی نیست.

از دیگر نقاط قوت “داروخانه-پزشک”، چینش مرتب فهرست ها، فونت نسبتا مناسب، آیکون های زیبا و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی میباشد.

نقص های گرافیکی این اپلیکیشن اندرویدی را میتوان اینگونه برشمرد که هماهنگی رنگها و حفظ قالب رنگ بندی در همه صفحات رعایت نشده است. فهرست های داخلی هیچگونه رنگ آمیزی ندارند و بسیار ساده و ابتدایی طراحی شده اند.

کمبودهایی از قبیل امکان تغییر نوع و سایز فونت هم به چشم میخورد که وجود این قابلیت ها برای اینگونه اپلیکیشن های متنی مفید خواهد بود.

امتیاز AppReview به این بخش 3.5 از 5 میباشد.

داروخانه-پزشک

کاربرد:

وجود 5 بخش متفاوت از هم در این برنامه که هرکدام سرفصل ها و مطالب زیادی را شامل میشوند، نشان از زحمت تولیدکنندگان در گردآوری اطلاعات درون آن دارد. حجم مطالب به قدری هست که مدت طولانی مشغول استفاده از آنها شوید. البته مانند همیشه تایید صحت مقالات را برعهده شما عزیزان میگذاریم.

یک بخش جالب که میتوان گفت این برنامه اندرویدی را از سایر برنامه های رقیب متفاوت جلوه میدهد، “پزشک یاب” نام دارد که در آن میتوانید از نشانی و شماره تلفن بیمارستان ها و همچنین مطب پزشکان در شهر خود باخبر شوید هرچند همه آدرس ها کامل نیستند.

امکانات جانبی برنامه فقط در افزودن مطالب به علاقه مندیها خلاصه میگردد. برای رفتن به این بخش نیز باید از دکمه منوی گوشی استفاده کنید. بهتر بود قابلیت های دیگری همچون به اشتراک گذاری متن و یا نشانه دار کردن مطالب خوانده شده نیز به این امکانات افزوده میشد.

امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 4 از 5 است.

داروخانه-پزشک

قیمت:

هزینه لازم برای دریافت این اپلیکیشن اندرویدی با احتساب 33 درصد تخفیفی که برای آن منظورشده است، 2000 تومان میباشد. برای داشتن یک بانک اطلاعاتی از مطالب مرتبط با پزشکی و دانستنیهایی که به سلامتی مربوط میشود، زیاد نیست اما بهتر بود کمتر از این باشد تا کاربران بیشتری را جذب نماید.

AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش منظور میکند.