نقد و بررسی

3
1.3K
داریک
داریک

موضوع : کاربردی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن داریک

 

در این روزهایی که نوسانات بازارهای داخلی و خارجی بالا رفته و قیمت ها روزانه تغییر میکنند خوب است از طریق منبع موثقی از آخرین قیمت ها مطلع شویم. البته در این میان بهای طلا، نفت، ارز و حتی خودرو و دیگر فلزات گرانبها چه برای مردم عادی و چه برای تاجران همواره مهم بوده است. این کنجکاوی همیشگی مردم برای دانستن قیمت موارد ذکرشده AppReview را بر آن داشت تا امروز به بررسی یک برنامه اندرویدی به نام “داریک” بپردازد.

داریک

رابط کاربری:

این برنامه اندرویدی دارای یک رابط کاربری ساده اما در عین حال زیبا و کاملا کاربردی میباشد. همخوانی رنگ پس زمینه با رنگ منو و سربرگ عالی است و آیتم های منو کاملا مرتب چیده شده اند. در بخش قیمت ها نیز اثری از بی نظمی و درهم فرورفتگی متن ها نیست و فونت هم خوانا و زیباست. تنها مشکل زمانی پیش می آید که بخواهید گوشی را از حالت عمودی به حالت افقی در آورید (فقط در صفحه اصلی) آنگاه قسمتی از منوی برنامه زیر سربرگ قرار میگیرد. “داریک” در این بخش امتیاز قابل توجهی از AppReview میگیرد، 4.5 از 5 .

داریک

کاربرد:

“داریک” اطلاعات درستی به شما خواهد داد و بروزرسانی قیمت ها نیز در آن به خوبی انجام میشود. همچنین اطلاعات اضافه تری شامل زمان آخرین قیمت و کمترین و بیشترین مقدار ثبت شده نیز نشان داده میشود. تمامی کاری که این اپلیکیشن اندرویدی انجام میدهد همین است و AppReview امتیاز 5 از 5 را به کاربرد آن اختصاص میدهد.

Darik-4

قیمت:

“داریک” قیمت ها را به شما نشان میدهد اما خودش رایگان است و به دلیل حجم پایینی که دارد ارزش دریافت و نصب را دارد. در بخش قیمت، امتیاز AppReview به این اپلیکیشن اندرویدی 5 از 5 خواهد بود.

توضیح: اگر میخواهید معنی نام این اپلیکیشن را دریابید، میتوانید از بخش درباره ما در منوی آن استفاده کنید.