نقد و بررسی

20
3.9K
دایره جادویی
دایره جادویی

موضوع : سرگرمی

قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

سایر موارد :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن دایره جادویی

بشر از بدو خلقت، به اموری همچون فالگیری، سحر و جادو و یا پیشگویی علاقه مند بوده است بطوریکه این روزها نیز با وجود پیشرفت جوامع و رشد تفکرات انسانی، افرادی یافت میشوند که به این امور توجه نشان دهند. در این میان، پیش بینی حوادث آینده برای بسیاری از مردم جالب و هیجان انگیز بوده و هر کس تمایل به دانستن اتفاقاتی دارد که ممکن است در آینده برای او پیش بیاید.

در ادامه و در رابطه با موضوع مورد بحث، برنامه ای تحت عنوان ” دایره جادویی” را به شما معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

دایره جادویی

 

رابط کاربری :

قالب گرافیکی اپلیکیشن فوق، تناسب خوبی با موضوع آن دارد و علاوه بر این، نقاط قوتی از جمله رنگبندی هماهنگ، فونت خوانا، آیکن های گویا و چیدمان منظم اجزای صفحه در ” دایره جادویی” به چشم میخورد. البته باید گفت که محیط این برنامه اندرویدی با صرف دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر، میتوانست بسیار جذابتر باشد. پخش موزیک آرامش بخش در هنگام اجرا و به کارگیری افکت های صوتی نیز از دیگر نکات مثبت قابل ذکر میباشد.

” دایره جادویی”، تنها از چند قسمت محدود تشکیل شده که جابجایی بین آنها با سرعت بالا و بدون پیچیدگی انجام میپذیرد. استفاده از برنامه نیز راحت بوده و به دلیل عدم وجود امکانات جانبی متعدد، مشکل خاصی از این لحاظ وجود ندارد. البته تولیدکنندگان اپلیکیشن فوق سعی کرده اند در همین حد نیز استانداردهای لازم را رعایت نموده و ترفندهایی را بکار ببندند تا یک رابط کاربری روان در اختیار شما قرار بگیرد.

امتیاز AppReview به این بخش، 3.5 از 5 است.

دایره جادویی

کاربرد :

این اپلیکیشن اندرویدی شامل 100 سوال میشود که خیلی از افراد تمایل به پرسیدن آنها دارند تا ببینند در آینده چه اتفاقی برایشان خواهد افتاد! نحوه کار بدین صورت میباشد که ابتدا میبایست پرسش مورد نظر خود را از لیست سوالات انتخاب نمایید و سپس با لمس دکمه گردونه در صفحه بعد، منتظر ایستادن عقربه بر روی یکی از نشانه های سیزده گانه باشید و پاسخ خود را دریافت کنید.

بد نیست بدانید که ” دایره جادویی” از یک کتاب باستانی اقتباس گردیده که در گذشته بسیار مورد استفاده قرار میگرفته است. هرچند تکیه بر گفته های اوراکل مانند سایر موضوعات مشابه از جمله فالگیری به دور از منطق عقلانی به نظر میرسد اما با توجه به اینکه افراد بسیاری این کار را جزو تفریحات خود به شمار می آورند، میتوان از برنامه فوق به عنوان یک سرگرمی در جمع دوستان استفاده نمود!

حال که با وظیفه این اپلیکیشن آشنا شدید، به نظر شما آیا نیاز به امکانات جانبی خاصی دارد؟ وجود قابلیت به اشتراک گذاری و یا حتی ذخیره سازی پاسخ در یک بخش جداگانه، میتوانست کارایی ” دایره جادویی” را افزایش دهد. حتی بهتر بود جهت آگاهی کاربران، قسمتی هم برای توضیح درمورد علم پیش بینی و کتاب اوراکل اختصاص داده شود. به هرحال امیدواریم در آینده، تولیدکنندگان این برنامه به فکر توسعه و ایده پردازی هرچه بیشتر در آن باشند.

AppReview امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

دایره جادویی

 

قیمت :

شما میتوانید این برنامه اندرویدی را به طور رایگان دریافت کنید اما فقط امکان استفاده از 5 سوال آن وجود خواهد داشت. برای فعال کردن همه سوالات ” دایره جادویی” میبایست از طریق سیستم خرید درون برنامه ای اقدام نمایید که برای هر چند سوال، قیمت جداگانه ای درنظر گرفته شده است. انتظار میرفت نحوه دریافت هزینه از کاربران به گونه ای دیگر (مثلا یکبار و برای همه سوالات) انجام پذیرد و همچنین قیمت ها کمتر باشند.

با توجه به این موضوع، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

تغییرات :

بروزرسانی اول - 15 مهر 1395

مهمترین نکته در نسخه جدید اپلیکیشن فوق، تغییر نام آن به "دایره جادویی" میباشد. علاوه بر این، تغییرات جزئی در ظاهر این برنامه اندرویدی به وجود آمده که در بعضی قسمت ها، تاثیر مثبتی داشته است. افزوده شدن امکان اشتراک گذاری نمونه سوالات و پاسخ سوال نیز از دیگر موارد قابل ذکر در نسخه 0.6 این اپلیکیشن بوده که میتواند برای کاربران مفید واقع شود.

با توجه به این بروزرسانی ها، AppReview امتیاز هر کدام از بخش ها را 0.5 نمره افزایش میدهد.