درباره ما

تماس با ما

معرفی کوتاه :

AppReview نخستین مرجع معرفی،نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی موبایل می باشد که به علاقمندان اپلیکیشن و بازی موبایل کمک می کند تا بهترین و کاربردی ترین آنها را پیدا کنند و با انجام بازی ها، حسابی سرگرم شوند و یا با کمک برنامه های موبایل، زندگی بهتری را داشته باشند. ما سعی می کنیم به شما آگاهی بدهیم تا انتخاب دقیق تری داشته باشید و در زمان و هزینه صرفه جویی کنید.

در ضمن AppReview  حامی سر سخت تولید کنندگان خوب کشورمان هم هست! سعی می کنیم با توجه به تجربه ای که داریم به توسعه دهنده ها کمک کنیم تا محصولات بهتری را تولید کنند و فروش و تعداد دانلود خود را افزایش دهند و بهتر ایده پردازی کنند.

همیشه منتظر انتقادات و پیشنهادات همه دوستان هستیم، اگر موردی هست که لازم می دانید ما باید بدانیم حتما در صفحه تماس با ما ارسال کنید.

اهداف ما :

  • آگاهی به کاربران گرامی جهت انتخاب آسان تر و دقیق تر
  • حمایت از تولید کنندگان محترم جهت معرفی محصول،افزایش فروش و دانلود
  • ایجاد ارتباط بهتر میان کاربران و تولید کنندگان
میلاد صالحی

میلاد صالحی

موسس و مدیر ارشد سایت

" هدف من ایجاد رسانه ای متمرکز و فعال در راستای حمایت از توسعه دهندگان اپلیکیشن و بازی موبایل و کمک به کاربران جهت انتخابی آگاهانه تر بود. اکنون این هدف با نام اپریویو، در کنار یک تیم دوست داشتنی و دلسوز و با سابقه ای درخشان که نتیجه آن بررسی صدها اپلیکیشن و بازی میباشد، به واقعیت پیوسته است. "

سیامک سرشوق

سیامک سرشوق

مدیر و توسعه دهنده سایت ، نویسنده بخش نقد و بررسی

" اپریویو زمانی در کهکشان وب طلوع کرد که هیچ مرجعی برای نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی های موبایل وجود نداشت و دیدگاه من از آغاز این بود که روزی اپریویو به یک ستاره درخشان در معرفی بهترین بازی ها و اپلیکیشن ها تبدیل شود. امروز این رویا به حقیقت پیوسته است و در منظومه ما، بهترین ها فعالیت میکنند تا پلی مطمئن بین جامعه توسعه دهندگان و کاربران اپلیکیشن و بازی موبایل برقرار باشد. "

واننی منصوریان

واننی منصوریان

مترجم ، مدیر و نویسنده بخش وبلاگ

" اپریویو در طول سال های فعالیت خود توانسته از آزمون جلب اعتماد و رضایت کاربران موبایل و توسعه دهندگان سربلند بیرون بیاید، همین محبوبیت و سابقه درخشان همچون محرکی تیم اپریویو را در جهت تلاش بیشتر و ارایه امکانات گسترده تر سوق می دهد. حمایت از توسعه دهندگان و جلب رضایت کاربران هدفی است که مبتنی بر آن زاده شده ایم و در راستای تقویت آن فعالیت می نماییم. "

مسعود سیستانی

مسعود سیستانی

گرافیست، طراح رابط کاربری و تجربه کاربری

" هر بازی و یا اپلیکیشنی، برای دسته ای از مخاطبین خاص طراحی و تولید میشود. زمانی که کمیت تولید این محصولات بالا میرود نیاز به مرجعی برای غربال این محصولات از لحاظ کیفی و پارامتر های تخصصی میباشد، اینجاست که اپریویو به عنوان اولین و بهترین غربال گر متخصص وارد عمل میشود و این تولیدات را بررسی و بر مبنای لیاقت مخاطب و جامعه هدف محصول انتخاب میکند. معیار این بررسی ، تمام مواردیست که من و شما به عنوان یک مخاطب از برنامه ها و بازی ها انتظار داریم. "

محمد شعبانی

محمد شعبانی

صدابردار و گوینده

" همه ما اینجا جمع شدیم تا برای پیشرفت صنعت بازی سازی و اپلیکیشن موبایل تلاش کنیم. با استفاده از شیوه های بِروز معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن و بازی موبایل کاربران را در انتخابی شایسته و بهتر یاری دهیم و برای همتراز شدن ایران و ایرانی با تکنولوژی روز دنیا و ساختن ایرانی درخشان در کنار کاربرانی که شایسته بهترین ها هستند، تلاش کنیم. اینجا، در اپریویو "