نقد و بررسی

3
1.9K
دکوراسیون و فنگ شویی
دکوراسیون و فنگ شویی

موضوع : سرگرمی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن دکوراسیون و فنگ شویی

 

طراحی دکوراسیون و ایجاد تغییرات زیبا در محیط های داخلی از علاقه مندیهای بسیاری از افراد خصوصا بانوان است. امروز قصد داریم برنامه “دکوراسیون و فنگ شویی” را بررسی کنیم. برنامه ای که نکات مهم و مفیدی در این رابطه در اختیارتان قرار می دهد.

دکوراسیون و فنگ شویی

رابط کاربری :

برنامه “دکوراسیون و فنگ شویی” رابط کاربری ساده و زیبایی دارد و سادگی در کارکرد از نکات مثبت بخش رابط کاربری آن است. این برنامه با لیستی کامل از عناوین مهم در رابطه با دکوراسیون در صفحه اول خود به سادگی دست شما را برای پیدا کردن مورد دلخواهتان یاری خواهد کرد اما نبود قابلیت جستجو از کمبود های این منو است که کمبود آن به شدت احساس می شود. از دیگر خصوصیات رابط کاربری جدا سازی علاقه مندیهاست. در این برنامه می توانید مقالات مورد علاقه خود را علامت گذاری کنید و هر زمان که لازم بود در بخش علاقه مندی ها به آنها دسترسی داشته باشید. قابلیت تغییرفونت نوشته ها و امکان بزرگنمایی نوشته ها نیز از قابلیت های عالی این برنامه در بخش رابط کاربری است. بدلیل کامل بودن این بخش از نظر AppReview امتیاز آن 5 از 5 است.

دکوراسیون و فنگ شویی

کاربرد :

به شکل کلی این برنامه کامل و قدرتمند است اما بعضی از ضعف های آن مانند نبود قابلیت جستجو یا نبود تصاویر مرتبط با موضوعات و مقالات برنامه از کمبود های آن است. البته امکان به اشتراک گذاری مقالات آن از خصوصیات مثبت “دکوراسیون و فنگ شویی” بوده و هست اما بهتر بود قابلیت های دیگری نیز داشته باشد. از نظر AppReview امتیاز “دکوراسیون و فنگ شویی” در بخش کاربردی 4 از 5 است.

دکوراسیون و فنگ شویی

قیمت :

در صورتی که به طراحی دکوراسیون علاقه مند باشید یکی از برنامه هایی که می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد “دکوراسیون و فنگ شویی” است. این برنامه رایگان بوده و به سادگی می تواند کمک بزرگی به شما در مورد علاقه مندی تان بکند. از نظر AppReview ارزش تهیه این برنامه 5 از 5 است.