نقد و بررسی

9
1.5K
رادیو و تلویزیون زنده
رادیو و تلویزیون زنده

موضوع : سرگرمی

قیمت : 1500 تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن رادیو و تلویزیون زنده

یکی از سرگرمی هایی که جزو علاقه مندی های بسیاری از افراد میباشد، تماشای تلویزیون است. این روزها با روی کار آمدن شبکه های مختلف تلویزیونی، تقریبا سلیقه مخاطبین تامین گردیده و میتوان به دیدن برنامه هایی با موضوعات متنوع پرداخت. بعضی از مردم نیز به برنامه هایی رادیویی گوش فرا میدهند و این کار جزو تفریحات روزمره آنها میباشد.

اپلیکیشن “رادیو و تلویزیون زنده”، دستیابی به تعداد زیادی از شبکه های تلویزیون و رادیو را برای شما مقدور میکند. در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه ما باشید.

رادیو و تلویزیون زنده

رابط کاربری:

از لحاظ ظاهری در برنامه فوق، نقاط قوتی مانند فونت خوانا، آیکون های گویا و متناسب، رنگ بندی هماهنگ و چیدمان مرتب فهرست ها به چشم میخورد. البته در کل، دقت کافی در طراحی قالب گرافیکی این اپلیکیشن اندرویدی به کار نرفته و میتوانستیم شاهد محیط جذابتری باشیم. این موضوع به خصوص در صفحه اصلی “رادیو و تلویزیون زنده” مشهود است. بهتر بود همه صفحات از یک سبک طراحی بهره ببرند و همچنین از رنگ های زنده بیشتر استفاده شود تا در کنار آیکن های زیبای برنامه، ظاهر کاربرپسندی ایجاد گردد.

درمقابل نقص های ذکر شده، سرعت جابجایی بین بخش های مختلف اپلیکیشن فوق مطلوب بوده و کار با آن، به راحتی انجام میپذیرد. از آنجا که مخاطبان “رادیو و تلویزیون زنده” میتوانند از اقشار مختلف باشند، این موضوع بسیار اهمیت دارد و باید امتیاز خوبی به این ویژگی ها اختصاص دهیم.

درنهایت، AppReview امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

رادیو و تلویزیون زنده

کاربرد:

“رادیو و تلویزیون زنده” از سه بخش کلی به نام های تلویزیون، تلویزیون مذهبی و رادیو تشکیل گردیده و نکته قابل توجه این است که شما میتوانید به همه شبکه های تلویزیونی داخل و خارج از کشور و همچنین کانال های رادیویی و شبکه های مذهبی دسترسی داشته باشید. حتی شبکه ورزشی چلسی نیز در این برنامه اندرویدی گنجانده شده است. بدین ترتیب، بیشترین امتیاز این بخش به همین موضوع تعلق میگیرد.

محدودیت بزرگی که در هنگام استفاده از اپلیکیشن فوق به آن برخورد خواهید کرد، دسترسی به اینترنت پرسرعت میباشد. البته تولیدکنندگان “رادیو و تلویزیون زنده”، تمهیداتی برای ایجاد حداکثر کارایی از این لحاظ اندیشیده اند. به عنوان مثال بعد از انتخاب یک شبکه تلویزیونی، میتوانید تعیین کنید که نمایش با چه سطح کیفیتی انجام پذیرد و یا نوع پخش را به صورت سریع و بدون استریم یا از طریق استریم کردن مشخص نمایید. لازم به ذکر است درصورت انتخاب حالت دوم، در ابتدا ویدیو بافر شده و سپس پخش میگردد.

هرچند وظیفه “رادیو و تلویزیون زنده” تنها نمایش برنامه های تلویزیونی و پخش کانال های رادیویی میباشد اما با توجه به محدودیت های عملکردی این اپلیکیشن، نباید انتظار زیادی از آن داشت. باید گفت ایده پردازی بیشتر در تولید برنامه فوق، میتوانست چهره کاربردی تری از آن به نمایش درآورد، همانگونه که برخی از برنامه های رقیب این کار را کرده اند.

AppReview با جمع بندی موارد اشاره شده، امتیاز 3.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

رادیو و تلویزیون زنده

قیمت:

هزینه لازم برای دریافت این اپلیکیشن اندرویدی، بسیار کمتر از سخت افزارهایی است که برای دستیابی به همه شبکه های تلویزیون و رادیو نیاز دارید. البته کاملا مشخص میباشد که استفاده از تجهیزات مذکور، محدودیتی در پی نخواهد داشت. به هر حال، امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 است.