نقد و بررسی

9
1.7K
زبان سرا
زبان سرا

موضوع : آموزش

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن زبان سرا

یادگیری زبان انگلیسی مراحل مختلفی دارد و همه ما از دوران تحصیلی راهنمای شروع به آموختن آن کرده ایم. اهمیت فراگیری این زبان بین المللی، دلیل اصلی اختصاص دادن واحدهای درسی به آن است اما برای کسب مهارت کامل، نیاز به آموزش های بیشتری میباشد. گذشته از این موضوع، برخی افراد فرصت یادگیری ندارند اما در عین حال بنابر شغل و حرفه خود، به یک دیکشنری کامل احتیاج پیدا میکنند.

اگر هم اکنون به فکر فراگیری زبان انگلیسی افتادید و یا حتی به حرفه ای شدن در به کارگیری آن می اندیشید، با ما در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی “زبان سرا” همراه باشید.

زبان سرا

رابط کاربری:

جذابیت ظاهری برنامه فوق، اولین چیزی است که در اولین نگاه به چشم کاربران خواهد آمد. رنگ بندی هماهنگ و زیبا، چینش مرتب و خلاقانه عناصر صفحه، به کارگیری آیکن های گویا و یکدست و فونت مناسب با قبلیت تغییر رنگ و سایز، از جمله نقاط قوت “زبان سرا” هستند که در کنار هم قالب گرافیکی چشم نوازی برای آن پدید آورده اند. دقت نظر بالا و حسن سلیقه قابل توجه از سوی تولیدکنندگان، در محیط این اپلیکیشن اندرویدی مشهود است.

علاوه بر موارد ذکر شده، دسترسی سریع به همه بخش ها و استفاده راحت از امکانات را نیز باید جزو ویژگی های بارز “زبان سرا” به حساب آوریم. پیاده سازی هوشمندانه رابط کاربری این برنامه و به کارگیری ترفندهای استاندارد ناوبری در آن، در نوع خود کم نظیر و قابل رقابت با نمونه های حرفه ای میباشد. از این بابت امتیاز خوبی به اپلیکیشن فوق تعلق میگیرد.

در مجموع، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

زبان سرا

کاربرد:

در اپلیکیشن فوق، مجموع کلمات انگلیسی از 12 کتاب جمع آوری شده است که شامل کتاب های درسی راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی و همچنین لغات تافل، 504 واژه ضروری، 1100 لغت پرکاربرد، انگلیسی در سفر و اصطلاحات عامیانه میشود. علاوه بر موارد ذکر شده، دیکشنری موجود در “زبان سرا” شامل 100 هزار کلمه میگردد.

ابزار جستجوی پیشرفته، قابلیت افزودن به علاقه مندی ها، به اشتراک گذاری لغات همراه با ترجمه و کپی کردن آنها در حافظه موقت، از جمله امکانات جانبی این برنامه اندرویدی هستند. همچنین قابلیت های دیگری همچون افزودن کلمات دلخواه، تلفظ، امکان ترجمه واژه ها در برنامه های دیگر و دیکشنری شناور نیز در “زبان سرا” گنجانده شده اند. راهنمای تعاملی برنامه در اولین ورود شما به آن، نحوه استفاده از همه امکانات را به خوبی توضیح میدهد.

هرچند همه چیز برای یادگیری زبان انگلیسی مهیا میباشد اما برنامه فوق نسبت به برخی از اپلیکیشن های مشابه، کمبودهایی دارد. البته این کمبودها بیشتر از جنبه محتوا هستند  که برای مثال میتوانیم به امکان ترجمه فارسی به انگلیسی و یا حتی وجود دیکشنری هایی به زبان های دیگر اشاره کنیم.

AppReview با جمع بندی نکات ذکر شده، امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

زبان سرا

قیمت:

کل محتوا و امکانات “زبان سرا” با قیمت 3000 تومان عرضه گردیده اما بد نیست بدانید که این اپلیکیشن اندرویدی سه نسخه متفاوت با قیمت های مختلف دارد و شما میتوانید با توجه به نیاز خود، هر کدام از آنها را خریداری نمایید. توضیحات مربوط به نحوه خرید در قسمت ارتقاء برنامه از فهرست سمت چپ، آمده است.

از نظر AppReview بهتر بود قیمت های درنظر گرفته شده کمتر باشند و به همین دلیل امتیاز این بخش، 4.5 از 5 میباشد.

پاورقی: دریافت این برنامه به صورت رایگان انجام میپذیرد اما برای استفاده از کلیه قابلیت های آن، میبایست از طریق سیستم خرید درون برنامه ای اقدام به ارتقای آن کنید.