نقد و بررسی

38
6.8K
شارژ باتری در سه سوت
شارژ باتری در سه سوت

موضوع : کاربردی

قیمت : ۱۹۹۹ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

سایر موارد :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن شارژ باتری در سه سوت

حتما شما نیز با ما هم عقیده هستید که باتری گوشی، در واقع نقش قلب آن را بازی میکند و بدون عملکرد صحیح این قطعه حیاتی، تلفن همراه نیز نمیتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد. شارژ باتری در مدت زمان کوتاه، یکی از راهکارهای سالم نگه داشتن آن میباشد که خیلی از افراد این موضوع را رعایت نمیکنند و یا از آن آگاهی ندارند.

اپلیکیشنی که در ادامه و تحت عنوان “شارژ باتری در سه سوت” معرفی میکنیم، در این خصوص به شما یاری میرساند. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

شارژ باتری در سه سوت

رابط کاربری :

اولین نکته مثبتی که در رابطه با محیط برنامه فوق به ذهن میرسد، یکپارچگی قالب گرافیکی آن میباشد. رنگبندی هماهنگ، فونت مناسب، آیکن های گویا،  چیدمان مرتب اجزای صفحه و استفاده از انیمیشن ها و افکت های تصویری ملایم، از جمله نقاط قوت قابل ذکر برای این اپلیکیشن اندرویدی هستند. هرچند ظاهر “شارژ باتری در سه سوت” در نگاه اول شیک و جذاب نشان میدهد اما انتظار میرفت که در طراحی قالب آن، توجه بیشتری به جزئیات شود.

جابجایی سریع بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات، ویژگی هایی هستند که بطور ذاتی در اپلیکیشن فوق به چشم میخورند زیرا “شارژ باتری در سه سوت” تنها از چند قسمت تشکیل شده است. البته رعایت استانداردهای لازم در پیاده سازی رابط کاربری هم در پیدایش این خصوصیات بی تاثیر نبوده هرچند از این لحاظ نقص های جزئی نیز به چشم میخورد.

ازنظر AppReview، امتیاز 4 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

شارژ باتری در سه سوتکاربرد :

“شارژ باتری در سه سوت” با آزاد کردن منابع تلفن همراه مانند بستن برنامه هایی که حافظه جانبی را اشغال نموده اند و یا خاموش کردن وای فای، بلوتوث، جی پی اس و شبکه دیتا، به شارژ شدن باتری در اسرع وقت کمک میکند. اگر این برنامه اندرویدی روی گوشی شما نصب باشد، هنگام اتصال شارژر به صورت خودکار باز میشود و کافی است که آن را فعال نمایید تا کار خود را آغاز کند.

در صفحه اصلی اپلیکیشن فوق، اطلاعاتی از جمله سطح شارژ، وضعیت سلامت باتری، منبع شارژ و همچنین وضعیت حضور باتری، تکنوژی ساخت، ولتاژ و دمای آن به چشم میخورد. در پایین موارد مذکور نیز آیکن هایی قرار گرفته اند که وضعیت منابع تلفن همراه همچون فضای حافظه جانبی و روشن یا خاموش بودن وای فای، شبکه دیتا بلوتوث و جی پی اس را نشان میدهند. برای دسترسی به تنظیمات “شارژ باتری در سه سوت” نیز میتوانید دکمه پایین صفحه را لمس کنید تا آیکن آن ظاهر گردد.

حال لازم است تا درمورد گزینه های قسمت تنظیمات توضیح دهیم. امکان فعال کردن هشدار صوتی با تعیین میزان شارژ (برحسب درصد) برای به صدا در آمدن هشدار و شدت صدای آن و همچنین انتخاب نوع آلارم، از جمله گزینه های پیش بینی شده در برنامه فوق هستند. در زیر این بخش، میتوانید تعیین کنید که “شارژ باتری در سه سوت” کدام یک از منابع سیستم را در کنترل خود بگیرد. آخرین بخش از قسمت تنظیمات نیز مربوط به ابزارک این اپلیکیشن میشود که چه اطلاعاتی در آن به نمایش درآیند. با فعال نمودن ویجت مذکور، میتوانید میزان شارژ و دمای باتری را مشاهده کنید.

با توجه به وظیفه ای که “شارژ باتری در سه سوت” بر عهده دارد، امکانات نام برده کافی به نظر میرسند. البته باید گفت که هرچند اپلیکیشن فوق وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد اما در عین حال به قابلیت های بیشتری نیاز داشته و انتظار میرود توسعه آن تا جایی ادامه یابد که جای نمونه های خارجی را بگیرد. برای مثال میتوانیم به وجود تنظیمات حرفه ای تر جهت مدیریت منابع تلفن همراه و یا حتی برنامه های نصب شده بر روی گوشی اشاره کنیم.

امتیاز AppReview به این بخش، 3.5 از 5 است.

شارژ باتری در سه سوت

قیمت :

شما میتوانید این اپلیکیشن اندرویدی را با صرف هزینه ناچیزی دریافت نمایید و با استفاده از آن، طول عمر باتری تلفن همراه خود را افزایش دهید. البته بهتر بود که قیمت کمتری برای “شارژ باتری در سه سوت” درنظر گرفته شود تا رضایت خاطر بیشتری از مخاطبان فراهم گردد. به همین دلیل، AppReview امتیاز 4.5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

تغییرات :

در نسخه شماره 5.1.3 از اپلیکیشن فوق، شاهد تغییراتی هستیم که علاوه بر حرفه ای تر شدن قالب گرافیکی، کارایی "شارژ باتری در سه سوت" را نیز افزایش داده اند. هرچند ویرایش های صورت گرفته از لحاظ ظاهری در مقایسه با قبل زیاد به چشم نمی آیند اما از آنجا که در یکپارچگی بیشتر محیط و رفع نواقص جزئی موثر بوده اند، AppReview امتیاز بخش رابط کاربری را به 4.5 از 5 تغییر میدهد. شارژ باتری در سه سوت

الگوریتم جدید این برنامه اندرویدی جهت آزادکردن منابع تلفن همراه و شارژ سریع تر باتری، از جمله مهمترین تغییرات آن در نسخه فعلی به شمار می آید. شما میتوانید در بخش تنظیمات و از قسمت مدیریت منابع رم و پردازنده، کنترل مواردی همچون فرآیندها، سرویس ها، پردازه ها و برنامه های نصب شده را از اختیار "شارژ باتری در سه سوت" درآورید. البته غیرفعال نمودن هریک از این گزینه ها، باعث کند شدن سرعت شارژ خواهد گردید اما در عین حال وجود آنها لازم است.

شارژ باتری در سه سوت

بخش دیگری که به برنامه فوق افزوده شده و با لمس دکمه + پایین صفحه و اولین آیکن از سمت چپ در دسترس قرار میگیرد، انتخاب اپلیکیشن های استثنا میباشد که در هنگام پرشدن باتری نباید متوقف گردند. این قابلیت نیز برای کاربران مفید خواهد بود هرچند سرعت عملیات شارژ را کاهش میدهد و بهتر است که "شارژ باتری در سه سوت"، کنترل همه برنامه ها را در اختیار داشته باشد. تغییرات ذکر شده، AppReview را قانع میکند تا علاوه بر افزایش امتیاز بخش کاربرد به 4.5 از 5، قیمت این اپلیکیشن اندرویدی را نیز مناسب بداند و امتیاز بخش مربوطه را به 5 از 5 تغییر دهد.