نقد و بررسی

9
4.7K
ضبط مکالمه
ضبط مکالمه

موضوع : صوت و موسیقی

قیمت : ۱۵۰۰ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ضبط مکالمه

 

گاهی اوقات پس از اتمام یک تماس تلفنی با خود می گوییم کاش  تماس را ضبط کرده بودم! امروز قصد بررسی برنامه “ضبط مکالمه” را داریم. برنامه ای ایرانی که می تواند به عنوان دستیاری مناسب برای شما در گوشی تان فعالیت کند.

ضبط مکالمه

رابط کاربری :

“ضبط مکالمه” از نظر رابط کاربری در سطح مناسبی قرار دارد. رنگ بندی تیره اما زیبا ، چینش مناسب منو ها و هماهنگی آنها از خصوصیات مثبت رابط کاربری آن است. پس از اجرای برنامه به خوبی می توانید با محیط آن کار کنید . از نظر AppReview رابط کاربری این برنامه در حد عالی قرار دارد و امتیاز آن 5 از 5 است.

ضبط مکالمه

کاربرد :

امکانات این برنامه در حد خوبی است. امکان تنظیم لیست سیاه و سفید مخاطبان و تعیین ضبط یا عدم ضبط از این لیست ها از بهترین امکانات برنامه است و در این زمینه دست کاربر باز است. مورد دیگر کیفیت ضبط صدا در برنامه است که در حد مناسبی قرار ندارد و این مورد از نکات منفی آن است. در واقع صدای تماس گیرنده بطور مستقیم ضبط نمی شود و بدلیل اینکه فقط صدای شما از میکروفون ضبط می شود، احتمال آن وجود دارد که صدای شخص تماس گیرنده توسط میکروفون گوشی ضبط شود و این نقص در محیط های شلوغ دردسر ساز می شود!

ضعف های دیگر برنامه در برابر این موارد اصلا به چشم نمی آید و از نظر AppReview امتیاز این برنامه در بخش کاربرد 2.5 از 5 است.

Zabte-Mokaleme-4

قیمت :

قیمت این برنامه 1500 تومان است، و چنین قیمتی برای این برنامه با چنین مشکلاتی زیاد است. از نظر AppReview ارزش خرید این برنامه 2 از 5 است.