نقد و بررسی

14
2.5K
عشقولانه
عشقولانه

موضوع : اجتماعی

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن عشقولانه

ما انسانها به احساسات عاطفی خود توجه ویژه ای داریم و با وجود مشکلات و مشغله های زندگی روزمره، همواره سعی میکنیم قسمتی از ساعات روز را به این موضوع اختصاص دهیم. عواطف انسانی میتواند شامل خیلی از موارد مانند محبت به فرزندان و یا والدین، مراودت با دوستان و آشنایان و عشق به همسر شود که آخرین مورد از اهمیت ویژه ای در بین افراد برخوردار است.

اگر شما نیز به ایجاد روابط عاطفی محکم و همیشگی بین خود و همسرتان می اندیشید، با ما در معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی “عشقولانه” همراه باشید.

عشقولانه

رابط کاربری:

در اپلیکیشن فوق، سرعت خوبی را در هنگام جابجایی بین بخش های مختلف شاهد هستیم و علاوه بر این استفاده از امکانات موجود نیز بدون پیچیدگی انجام میپذیرد. البته در بعضی موارد ممکن است کمی ابهام برای کاربران پیش بیاید که به عنوان مثال میتوانیم قابلیت افزودن به علاقه مندی ها را نام ببریم. درکل، “عشقولانه” استانداردهای لازم را جهت ایجاد یک رابط کاربری سریع و روان رعایت نموده است و نقص های کوچکی از این لحاظ دارد.

از لحاظ ظاهری، استفاده از رنگ بندی متناسب با موضوع که اصل هماهنگی نیز در آن به چشم میخورد، بیشترین امتیاز را برای این برنامه اندرویدی به همراه خواهد داشت. درکنار این نکته مثبت، باید به نقاط قوت دیگری از جمله فونت مناسب، آیکن های گویا و چیدمان مرتب عناصر صفحه نیز اشاره کنیم. یکی از نقص های گرافیکی “عشقولانه”، شلوغی بیش از حد محیط در بعضی صفحات میباشد که در اثر استفاده از تصاویر پس زمینه به وجود آمده است.

درنهایت، AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش مناسب میداند.

عشقولانه

کاربرد:

این اپلیکیشن اندرویدی متشکل از 4 قسمت میباشد که دوبخش از آن مربوط به مطالبی از قبیل جملات عاشقانه در قالب پیامک و ترفندهایی آموزشی برای ایجاد روابط صمیمانه میان زن و مرد میشود. در قسمت ترفندهای عشقولانه، دکمه ای برای دریافت آخرین مطالب درنظر گرفته شده است و بدین ترتیب میتوان به مطالعه مقالات جدید در این رابطه امیدوار بود.

قابلیت به اشتراک گذاری و افزودن به علاقه مندی ها، از جمله امکانات جانبی هستند که در بخش های متنی “عشقولانه” به چشم میخورد. البته پیاده سازی مورد دوم میتوانست بهتر از این باشد و برای موارد مورد علاقه کاربران، قسمت جداگانه ای درنظر گرفته شود. در روشی که تولیدکنندگان برنامه فوق به کارگرفته اند، مطالب انتخاب شده به عنوان علاقه مندی، در ابتدای لیست مربوط به خود قرار خواهند گرفت و این موضوع در ابتدا باعث سردرگمی خواهد شد.

حال اجازه دهید درباره دو بخش دیگر “عشقولانه” نیز توضیحاتی بدهیم. در قسمت “عشقوله سنج”، شما میتوانید با وارد کردن نام خود و همسرتان، میزان علاقه بین طرفین را بسنجید! هرچند در دنیا هیچ الگوریتمی وجود ندارد که مقدار واقعی و دقیقی را در این رابطه ارائه دهد اما به هر ترتیب به عنوان یک سرگرمی میتوان به این قابلیت نگاه کرد. تولیدکنندگان برای بخش مذکور، امکاناتی از قبیل به اشتراک گذاری، محاسبه مجدد و حذف تاریخچه اسامی وارد شده را درنظر گرفته اند.

آخرین عنوانی که در فهرست اصلی اپلیکیشن فوق دیده میشود، “عشقولانه امروز” نام دارد. پس از ورود به این بخش، میبایست تلفن همراه خود را تکان دهید تا برنامه، درصد شانس امروز شما را برای اختصاص زمان به امور عاطفی نشان داده و پیامی در این زمینه به نمایش درآورد. در اینجا هم منطقی به چشم نمیخورد اما بد نیست بعضی مواقع اختیار خود را به دست بخت و اقبال بدهیم و به توصیه “عشقولانه” عمل کنیم!

با درنظر گرفتن مواردی که به آن اشاره کردیم و کمبودهایی مانند ابزار جستجو و امکان انتخاب متن، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

عشقولانه

قیمت:

همانطور که ملاحظه نمودید، این برنامه اندرویدی از قسمت های متنوعی تشکیل شده و کارایی لازم را برای مخاطبان خاص خودش خواهد داشت. بدین ترتیب باید قیمت آن را منصفانه دانست و این دلیل قانع کننده ای برای AppReview میباشد تا امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر بگیرد.

پاورقی: به منظور استفاده نامحدود از تمامی قابلیت های “عشقولانه” باید پس از دریافت آن، از طریق سیستم خرید درون برنامه ای اقدام به ارتقای اپلیکیشن کنید.