نقد و بررسی

20
10.3K
فست دیکشنری
فست دیکشنری

موضوع : کتاب ها و مراجع

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن فست دیکشنری

فراگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی، اهمیت زیادی دارد. مهمترین جنبه آن استفاده از منابع علمی و تخصصی میباشد که بدون تردید خیلی از افراد از آنها استفاده میکنند. بعضی از مردم زمان کافی برای یادگیری در اختیار ندارند و از این گذشته تعداد کلمات انگلیسی آنقدر زیاد است که به خاطر سپردن معنی همه آنها امکان پذیر نیست.

“فست دیکشنری” برنامه ایست که میتوانید از آن به عنوان یک ابزار سریع به منظور ترجمه لغات انگلیسی استفاده کنید. در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه ما باشید.

فست دیکشنری

رابط کاربری:

این اپلیکیشن با پرهیز از هرگونه موارد اضافی طراحی شده تا نهایت سرعت و سهولت در ترجمه کلمات را برای کاربران ایجاد نماید. عملکرد ساده “فست دیکشنری”، دلیل اصلی پیدایش خصوصیات ذکر شده برای آن میباشد.

برنامه اندرویدی فوق، ظاهر مناسبی دارد و نقصی در آن به چشم نمیخورد هرچند بهتر بود سلیقه بیشتری در طراحی آن صرف شود. در “فست دیکشنری” از رنگ بندی و تکنیک های گرافیکی خاصی استفاده نشده است و به همین دلیل ظاهر ساده ای دارد.

سایز کوچک فونت را باید به عنوان تنها ایراد این اپلیکیشن نام ببریم که تنظیماتی نیز برای آن منظور نگردیده است. بررسی موارد ذکر شده توسط AppReview، امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

فست دیکشنری

کاربرد:

در ابتدای مطلب به سرعت این دیکشنری اشاره کردیم که در کنار تعداد زیاد کلمات درون آن، امتیاز بزرگی برای کاربران محسوب میشود. حال باید ببینیم چه قابلیت های دیگری در این اپلیکیشن اندرویدی وجود دارد.

اولین نکته درمورد “فست دیکشنری” امکان ترجمه فارسی به انگلیسی آن میباشد که با تغییر زبان صفحه کلید میسر میگردد. این قابلیت مسلما مفید واقع شده و کارایی برنامه را بیشتر میکند.

برای مشاهده معنی هر واژه کافیست آن را در فیلد جستجوی برنامه تایپ نمایید. این ابزار به صورت جستجوی افزایشی عمل میکند و کلمات مرتبط را به شما نشان داده و بدین ترتیب سرعت عملکرد را افزایش میدهد.

تلفظ صوتی و آواشناسی لغات، نمایش افعال بی قاعده با توضیحات، جمله های مثالی و پاره های سخن برای کلمات از جمله قابلیت های “فست دیکشنری” میباشند. همچنین امکان کپی کردن متن در حافظه موقت هم وجود دارد.

با وجود موارد ذکرشده، کاربرد برنامه فوق نسبتا در حد خوبی میباشد اما بهتر بود امکانات جانبی بیشتری برای آن درنظر گرفته شود. امتیاز AppReview به این بخش 3.5 از 5 است.

فست دیکشنری

قیمت:

شما میتوانید این برنامه اندرویدی را بطور رایگان دریافت نموده و نیاز خود را در رابطه با ترجمه کلمات انگلیسی رفع کنید. AppReview نیز با توجه به این موضوع، امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.