برای عضویت در تلگرام اپریویو و دریافت آخرین مقالات سایت به همراه عکس، فیلم و دیگر مطالب آموزشی و جالب، بر روی تصویر مقابل کلیک کنید.

راهنمایی : در صورتی که این صفحه را با رایانه رومیزی باز کرده اید جهت عضویت مراحل زیر را دنبال کنید:

1 - نسخه دسکتاپ نرم افزار تلگرام را از اینجا دانلود نموده و آن را نصب کنید.

2 - بر روی تصویر مقابل کلیک کنید و در پنجره باز شده گزینه Launch Application را انتخاب نمایید.

3 - در نهایت با کلیک بر روی Join Channel در کانال اپریویو به ما بپیوندید.

قوانین و مقررات

قوانین عمومی :

تمامی فعالیت های AppReview مطابق با قوانین جمهوری اسلامی، تجارت الکترونیک و حمایت از مشتری میباشد و در قبال آن کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود هستند. چنانچه در آینده تغییری در ضوابط و عملکرد AppReview به وجود آید، در همین صفحه به اطلاع عموم خواهد رسید.

رعایت حریم شخصی :

وبسایت AppReview در حفظ حریم شخصی کاربران و اطلاعات خصوصی ایشان مسئول و متعهد بوده و با افرادی که به هر طریق قصد نفوذ به این حریم را داشته باشند، از طریق مراجع قانونی برخورد خواهد کرد.

قوانین مرتبط با ثبت و ارسال سفارش :

– تمامی سفارشات ثبت شده که ارسال آنها به صورت پستی انجام میگیرد، از روز شنبه الی پنجشنبه هر هفته و حداکثر پس از 24 ساعت از طریق پست سفارشی برای خریدار ارسال میگردد. بدیهی است مدت زمان دریافت بسته، به شهر محل سکونت مشتری بستگی دارد.

– چنانچه کاربر سفارش خود را به صورت دانلود فایل به ثبت برساند، حداکثر 24 ساعت برای استفاده از لینک های دانلود فرصت خواهد داشت و هر لینک پس از یکبار استفاده منقضی خواهد شد.

– در صورت بروز هرگونه خطا در ثبت سفارشات، حداکثر پس از 24 ساعت و انجام بررسی های لازم و چنانچه اهراز شود کالا (مجازی یا حقیقی) به دست مشتری نرسیده است، وجه پرداختی مسترد خواهد شد.