نقد و بررسی

5
2K
لایتنرتصویری قدرت ذهن
لایتنرتصویری قدرت ذهن

موضوع : آموزش

قیمت : ۳۰۰۰ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

سایر موارد :

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن لایتنرتصویری قدرت ذهن

 

یادگیری مطالب درسی، علمی و یا هر مطلب دیگری به طوری که کاملا در ذهن حک شود، از دغدغه های خیلی از افراد است. به منظور رفع این دغدغه فکری، روش های جالبی پدید آمده که این روزها به صورت اپلیکیشن هایی در اختیار من و شما قرار میگیرد.

“لایتنر تصویری قدرت ذهن”، یک اپلیکیشن اندرویدی مبتنی بر شیوه آموزشی جعبه لایتنر میباشد که در ادامه قصد معرفی آن را داریم. در نقد و بررسی این برنامه ما را همراهی کنید.

لایتنرتصویری قدرت ذهن

رابط کاربری:

این برنامه از لحاظ دسترسی سریع به بخش های مختلف، به خوبی کار میکند و این به خاطر قرار گرفتن فهرست ها و گزینه های لازم در جلوی چشم کاربر است. مطالعه راهنمای برنامه نیز که بطور کامل هم در مورد نحوه کار جعبه لایتنر و هم استفاده از خود آن توضیح جامعی ارائه نموده، میتواند مفید باشد.

درمورد طراحی گرافیکی این اپلیکیشن اندرویدی نیز دقت کافی به عمل آمده و محیط آن به گونه ای ایجاد شده که کارایی آن کمرنگ نگردد.

 به کارگیری پس زمینه با دوحالت شب و روز، فونت مناسب، آیکون های گویا، انیمیشن های به موقع و عملکرد صحیح برنامه در نمای افقی و عمودی از جمله نقاط قوت این رابط کاربری میباشد.

هماهنگی رنگ ها با یکدیگر نیز رعایت شده است هرچند از رنگ بندی متنوع خبری نیست. این موضوع باعث یکنواختی ظاهر این برنامه اندرویدی شده و شاید برای برخی از کاربران خسته کننده به نظر برسد.

امتیازی که AppReview برای این بخش درنظر میگیرد، 3.5 از 5 است.

لایتنرتصویری قدرت ذهن

کاربرد:

حتما میخواهید از قابلیت ها و امکاناتی که برنامه “لایتنر تصویری قدرت ذهن” در اختیار شما قرار میدهد، آگاه شوید. برای استفاده بهتر از این اپلیکیشن و کارایی بیشتر آن در امر یادگیری، تقریبا همه موارد درنظر گرفته شده است.

جعبه لایتنر همراه شما قابلیت هایی از قبیل ابزار جستجو، ایجاد فلش کارت، درج کارت از فایل، پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات دارد. البته موارد ذکر شده، امکانات جانبی این برنامه اندرویدی هستند و قابلیت هایی نیز برای به کارگیری بهتر مجموعه ها و کارت ها در آن نهفته است.

برای مثال امکان مرور آزاد (نه بر اساس قانون جعبه لایتنر)، مشاهده کارت ها، بخش حفظ شده ها و امکان ریست کردن کارت ها، قابلیت های مفیدی هستند. همچنین در موقع افزودن کارت جدید امکان قرار دادن تصویر نیز وجود دارد که ایده جالب این بخش قابلیت رسم تصویر توسط خود شما میباشد. برای این کار ابزارهای خوبی نیز در اختیار کاربر قرار میگیرد. البته قادر به استفاده از تصاویر موجود در حافظه و یا حتی استفاده از دوربین هم خواهید بود.

با استفاده از گزینه های متنوع قسمت تنظیمات نیز، حالت های مختلفی از یک جعبه لایتنر حرفه ای در اختیار خواهید داشت.

در پایان به شما توصیه میکنیم راهنمای کامل برنامه را مطالعه کنید.

امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 خواهد بود.

لایتنرتصویری قدرت ذهن

قیمت:

یک دستیار آموزشی خوب ارزش آن را دارد که همیشه همراه ما باشد اما بهتر بود که “لایتنر تصویری قدرت ذهن” با قیمت کمتری عرضه گردد تا مخاطبان بیشتری هم پیدا کند.

AppReview برای این بخش امتیاز 4.5 از 5 را درنظر میگیرد.

 

 

تغییرات :

قیمت برنامه فوق نسبت به قبل 500 تومان نزول پیدا کرده است و به همین دلیل امتیاز آن در بخش قیمت از 4.5 به 5 افزایش پیدا کرد.