نقد و بررسی

4
4.2K
لایک گیر اینستاگرام
لایک گیر اینستاگرام

موضوع : اجتماعی

قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن لایک گیر اینستاگرام

تقریبا نیمی از جمعیت جهان، عضو شبکه های اجتماعی مختلف هستند و در آن به فعالیت میپردازند. هر کس این فعالیت را به منظور خاصی انجام میدهد و علاقه مندی کاربران به موضوعات نیز متفاوت است اما در این میان یک وجه اشتراک بین همه وجود دارد. خیلی از افراد به افزایش بازدید صفحات اجتماعی خود و همچنین تعداد دنبال کنندگان و لایک مطالب در آن اهیمت داده و سعی میکنند تا از این لحاظ برتر باشند! البته چنین کاری به راحتی قابل انجام نیست و به صرف زمان و هزینه کافی یا یک دستیار خوب نیاز خواهد بود.

برنامه ای که در ادامه و تحت عنوان “لایک گیر اینستاگرام” معرفی میکنیم، میتواند در این زمینه مفید واقع شود. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

لایک گیر اینستاگرام

رابط کاربری :

در رابطه با ظاهر اپلیکیشن فوق میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه اشاره کنیم. قالب گرافیکی این برنامه اندرویدی با رعایت اصل یکپارچگی طراحی گردیده و جذابیت های لازم را برای کاربران به همراه دارد. البته نواقصی هم در محیط “لایک گیر اینستاگرام” به چشم میخورد که ممکن است در دستگاه های مختلف، متفاوت باشند و انتظار میرفت با دقت نظر بیشتر رفع شوند.

پیاده سازی رابط کاربری برنامه فوق به صورتی انجام پذیرفته که باعث ایجاد ویژگی هایی نظیر جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات در آن شده است. از این لحاظ نقص بزرگی در “لایک گیر اینستاگرام” وجود ندارد اما بهتر بود استانداردهای لازم بیشتر رعایت گردند تا این رابط کاربری به نمونه های حرفه ای نزدیک تر باشد.

از نظر AppReview، امتیاز 4 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

لایک گیر اینستاگرام

کاربرد :

وظیفه این اپلیکیشن اندرویدی، افزایش تعداد لایک عکس های شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام میباشد که با همکاری سایر کاربران انجام میپذیرد. در ادامه ضمن معرفی قابلیت های “لایک گیر اینستاگرام”، چگونگی این کار را شرح میدهیم. برای شروع لازم است تا از طریق برنامه فوق وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید که البته امنیت اطلاعات شخصی شما نیز حفظ میگردد و از این بابت جای نگرانی نیست.

پس از ورود به حساب کاربری، صفحه اصلی “لایک گیر اینستاگرام” با 4 برگه در دسترس قرار میگیرد که مهمترین آنها مربوط به لایک کردن عکس های دیگر کاربران و دریافت سکه در ازای آن میشود. در این برگه تصویری به صورتی تصادفی به نمایش درمی آید که برای پسندیدن آن میتوانید بر روی دکمه لایک اشاره کنید. با این کار وارد برنامه اینستاگرام شده و باید از داخل آن عکس موردنظر را بپسندید. در اینجا گزینه ای با نام لایک سریع به چشم میخورد که اگر آن را فعال نمایید با هربار بازگشت از اینستاگرام، دوباره بطور خودکار به آن خواهید رفت و امکان پسندیدن تصویر بعدی میسر میگردد. دکمه بارگزاری عکس جدید و یا گزارش تخلف برای تصاویر غیراخلاقی، از دیگر امکانات این بخش از اپلیکیشن فوق هستند.

با سکه هایی که بدین صورت بدست می آورید، میتوانید برای لایک شدن عکس های خودتان سفارش دهید. برای این کار باید به دومین برگه (آیکن قلب) از “لایک گیر اینستاگرام” بروید که در آن لیست تصاویر موجود در حساب کاربری شما به نمایش درمی آید. پس از انتخاب عکس موردنظر، صفحه ثبت سفارش باز میشود که در آن امکان تعیین تعداد لایک، برچسب زدن تصویر به عنوان تبلیغاتی با متن دلخواه و یا عکس ویژه در آن پیش بینی شده است. فراموش نکنید که استفاده از گزینه های مذکور، تعداد سکه بیشتری از شما کسر خواهد کرد.

به غیر از روشی که در بند قبل توضیح داده شد، راه دیگری نیز برای ثبت سفارش در “لایک گیر اینستاگرام” وجود دارد. با رفتن به برگه سوم (آیکن لینک) صفحه اصلی و عمل کردن طبق متن راهنمای آن، میتوانید لینک عکس موردنظر خود را در کادر مربوطه وارد نموده و برای آن لایک بگیرید. بد نیست بدانید که وضعیت سفارش های شما در آخرین برگه از برنامه فوق نشان داده میشود.

گزینه بیشترین لایک کننده ها در منوی کناری “لایک گیر اینستاگرام”، آمار و ارقام مشخصی از کاربرانی که تعداد عکس های زیادی را پسندیده اند، در دو جدول روزانه و هفتگی ارائه میدهد که میتوانید رتبه و تعداد لایک های خود را نیز در آن مشاهده کنید. بد نیست بدانید که امکان بازدید از صفحه این افراد پیش بینی گردیده و روزانه به نفرات برتر تعدادی سکه به عنوان جایزه تعلق خواهد گرفت. گزینه پروفایل در منوی کناری هم مربوط به نمایش اطلاعات حساب کاربری شما در اینستاگرام میباشد.

در پایان باید گفت که “لایک گیر اینستاگرام” از نظر امکانات تقریبا کامل بوده و میتواند خواسته کاربران را تا حد زیادی بر آورده سازد. البته ایده پردازی بیشتر در اپلیکیشن فوق و رفع کمبودهایی همچون نمایش تصاویری که کاربر پسندیده یا افرادی که عکس های سفارشی را لایک کرده اند و مواردی از این قبیل، بدون تردید کارایی آن را افزایش خواهد داد. علاوه بر این بهتر بود که امکان پسندیدن تصاویر بدون ورود به برنامه اینستاگرام مهیا گردد تا سرعت عملیات بیشتر شودهر چند در حال حاضر امکان فنی این کار از طرف اینستاگرام وجود ندارد!

با توجه به موارد نام برده، AppReview امتیاز 4 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.

لایک گیر اینستاگرام

قیمت :

این برنامه اندرویدی رایگان بوده و میتوانید بدون صرف هزینه از آن استفاده کنید. البته درصورتی که نیاز به افزایش تعداد سکه برای جمع آوری لایک های بیشتر داشته باشید، امکان خرید بسته های سکه نیز در “لایک گیر اینستاگرام” فراهم شده که قیمت آنها منصفانه به نظر میرسد. از این رو، AppReview امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.