نقد و بررسی

6
1.2K
لیگ آنلاین
لیگ آنلاین

موضوع : ورزشی

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن لیگ آنلاین

 

عده زیادی از مردم هستند که در اوقات فراغت خود به تماشای مسابقات ورزشی به خصوص ورزش محبوب فوتبال می پردازند. در این بین علاقه مندانی هستند که بنا به دلایل مختلف این فرصت را از دست می دهند اما نمی خواهند از نتایج مسابقات بی اطلاع باشند.با این که رسانه های متعددی وجود دارند که می توان با رجوع به آنها از آخرین اخبار ورزشی آگاه شد اما چه بهتر که این اخبار همواره همراه ما باشد.

امروز قصد بررسی اپلیکیشنی را داریم که مناسب تمامی علاقه مندان به فوتبال است. نام این برنامه “لیگ آنلاین” می باشد.

لیگ آنلاین

رابط کاربری:

در طراحی “لیگ آنلاین” خلاقیت جالبی به کار رفته است و فضای برنامه با سلیقه علاقه مندان به فوتبال همخوانی دارد. این موضوع را میتوان در منوی شروع برنامه با یک پس زمینه از چمن و دو آیکون زیبای آن به وضوح مشاهده کرد. این منو محتوای برنامه را برای کاربر بطور کامل مشخص می کند و از موارد اضافی در آن خبری نیست. همچنین از نشان مهمترین لیگ های فوتبال ایران و جهان در این برنامه به خوبی استفاده شده است و منوی انتخاب لیگ مورد نظر نیز چینش خوبی دارد. تنها اشکال این برنامه که البته مهم نیز می باشد این است که در نمای افقی و عمودی به خوبی کار نمی کند (در تست با دو گوشی متفاوت فقط در نمای افقی کار کرد) و این موضوع را خود سازندگان برنامه به آن اشاره داشته و قول رسیدگی سریع را به کاربران داده اند. بهتر بود “لیگ آنلاین” با رفع تمامی اشکالات منتشر می شد تا در کنار زیبایی های گرافیکی آن بتواند امتیاز کامل را از آن خود کند. لازم به ذکر است این اپلیکیشن به تازگی منتشر شده پس به امید رفع هرچه سریع تر خطاهای آن، AppReview امتیاز 3.5 از 5 را به رابط کاربری “لیگ آنلاین” می دهد.

لیگ آنلاین

کاربرد:

منبع این اپلیکیشن سایت خبری “ورزش سه” می باشد که حتما اکثر شما ورزش دوستان با آن آشنا هستید و می دانید اخبار کاملی از دنیای ورزش در آن منتشر می گردد. “لیگ آنلاین” نیز تا حدی این نیاز را فراهم می کند اما می توانست امکانات بیشتری برای کاربران حرفه ای قرار دهد مثل جدول گلزنان، برنامه هفته های آینده لیگ و… . البته گفتن این نکته لازم است که در بخش نتایج زنده این برنامه علاقه مندان به والیبال می توانند کسب اطلاع کنند. همچنین در این بخش امکان این وجود دارد از زدن گل در هنگام پخش یک مسابقه زنده مطلع شوید و حتی صدای دلخواه خود را برای آن درنظر بگیرید. از دیگر نکات مثبت برنامه ابزار بزرگنمایی (زوم) ان است که حتما برای دیدن جداول به کار می آید و همچنین می توان نمایش آیتم های جدول ها را فیلتر کرد که برای مثال فقط  تعداد بردها و تعداد گل زده نمایش داده شود. مواردی که به آن اشاره شد امتیاز 4 از 5 را توسط AppReview برای “لیگ آنلاین” در بر دارد.

لیگ آنلاین

قیمت:

رایگان بودن این برنامه شما را قانع خواهد کرد که آن را دریافت کنید و البته AppReview هم قانع می گردد امتیاز 5 از 5 را به قیمت “لیگ آنلاین” اختصاص دهد.