نقد و بررسی

12
3.7K
ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ
ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ

موضوع : پزشکی

قیمت : ۱۲۰۰ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ

افراد برای رفع خستگی عضلات بدن خود که در اثر فعالیت های روزمره ایجاد میگردد، راه های مختلفی را در پیش میگیرند. استراحت کردن، ساده ترین روش برای برطرف نمودن خستگی میباشد اما از نظر علم پزشکی کافی نیست و به همین دلیل بسیاری از مردم، به ماساژ درمانی روی می آورند. البته این روش مزایای دیگری نیز به همراه دارد و حتی به منظور درمان برخی از امراض نیز به کار میرود اما به شرط آنکه با نحوه صحیح ماساژ دادن عضلات آشنا باشیم.

اپلیکیشنی که در ادامه آن را معرفی میکنیم، “ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ” نام دارد و در رابطه با موضوع مورد بحث است. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ

رابط کاربری:

جذابیت در عین سادگی، اولین نکته قابل ذکر در مورد ظاهر برنامه فوق میباشد. این ویژگی به دلیل استفاده از رنگ های زنده و تصاویر پس زمینه متناسب با موضوع به همراه آیکن های زیبا و یکدست، در “ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ” به وجود آمده است. چیدمان مرتب عناصر صفحه و فونت مناسب با قابلیت تغییر قلم و سایز را نیز باید به نقاط قوت این اپلیکیشن اندرویدی اضافه کنیم و باید گفت که با وجود موارد ذکر شده، از محیط کاربرپسندی بهره میبرد. البته از دست رفتن یکپارچگی قالب گرافیکی در بعضی از صفحات را باید به عنوان یک نقص به شمار آورد هرچند سایر نکات مثبت را چندان تحت تاثیر قرار نمیدهد.

جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش ها و استفاده راحت از امکانات موجود، از دیگر خصوصیات اپلیکیشن فوق هستند. “ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ” دارای رابط کاربری روان و استانداردی میباشد که عموم کاربران در استفاده از آن به مشکل برنخواهند خورد. البته انتظار میرفت از لحاظ سازماندهی آن، به صورت هوشمندانه و حرفه ای تر عمل شود و از حداقل تکنیک های لازم استفاده گردد.

مجموع نکات اشاره شده توسط AppReview، امتیاز 3.5 از 5 را برای این بخش به همراه دارد.

ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژکاربرد:

همانطور که مشخص است، با یک اپلیکیشن محتوایی و متنی روبرو هستیم که شامل چند بخش مختلف میشود. مقالات متنوع  در مورد انواع ماساژ، دانستنی های درمانی به این روش و آموزش به همراه تصویر، قسمت های مختلف این برنامه اندرویدی را تشکیل میدهند. حجم زیاد محتوا و توضیحات مفید، بزرگترین نکته مثبت در “ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ” به شمار می آید و میتواند برای علاقه مندان سودمند واقع گردد.

نکته خاصی در مورد مطالب موجود در برنامه فوق وجود ندارد و تنها باید به استفاده از تصاویر در بخش آموزش های تصویری اشاره کنیم که به شما در فراگرفتن هر چه بهتر نحوه ماساژ دادن یاری خواهد رساند و بدون تردید برای کاربران جذاب میباشد. ابزار جستجو بر حسب متن یا عنوان، امکان افزودن به علاقه مندی ها و به اشتراک گذاری مطلب، از جمله امکانات جانبی این اپلیکیشن هستند.

به نظر میرسد که “ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ” به قابلیت های بیشتری احتیاج نداشته باشد و در همین حد، وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد اما دقیق تر که بنگریم، میتوانست امکانات متنوع تری در اختیار کاربران قرار دهد. به روزرسانی محتوا، بخش آموزش ویدیویی، تشخیص عناوین مطالعه شده از بقیه و یا حتی ابزارهایی برای برنامه ریزی و انجام ماساژ در طول هفته، از جمله کمبودهای اپلیکیشن فوق هستند. البته این موارد، ایده هایی برای افزایش کارایی برنامه بوده و درنهایت تولیدکنندگان باید در فکر توسعه هرچه بیشتر آن باشند.

امتیاز AppReview به این بخش، 3.5 از 5 است.

ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ

قیمت:

با توجه به موضوع این اپلیکیشن اندرویدی و هزینه ای که میبایست در قبال دریافت آن پرداخت شود، انتظار میرود که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه گردد. “ماساژ درمانی و آموزش تصویری ماساژ” میتواند برای عموم افراد جامعه مفید باشد و به همین دلیل، AppReview امتیاز 5 از 5 را برای این بخش درنظر میگیرد.