نقد و بررسی

1
759
مجله رمضان
مجله رمضان

موضوع : مذهبی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مجله رمضان

 

حس و حال ماه مبارک رمضان بی نظیر است و روزه گرفتن در این ماه از موهبت های الهی است که هم از نظر پزشکی بسیار مفید بوده و هم از نظر دینی و شخصیتی تاثیرات بزرگی در هر کس دارد. اما لذت بردن از این ماه در صورتی است که در هنگام افطار یا سحر نیز بسیاری است موارد رعایت شود و مصرف غذاها به شکلی باشد که برای معده و سایر اعضای درگیر با آن خطر آفرین نباشد.

 امروز قصد بررسی برنامه “مجله رمضان” را داریم که به شکلی ساده و مختصر توضیحات مفیدی در رابطه با نحوه صحیح خوردن و آشامیدن در این ماه را ارائه می کند.

مجله رمضان

رابط کاربری :

در توضیح رابط کاربری این برنامه فقط یک کلمه لازم است، ساده. محیط این برنامه آنقدر ساده است که ممکن است بدنبال گزینه ای جدید، منویی جدید یا هر چیز دیگری باشید اما این برنامه در کل از یک تصویر مربوط به ماه رمضان، لیست مقالات برنامه و متن مقاله تشکیل شده است و هیچ گزینه دیگری ندارد.  بهتر بود حداقل برای بهتر شدن محیط امکان تغییر فونت یا موارد ساده دیگری وجود می داشت اما عدم وجود آنها و سادگی خوب این برنامه در نهایت AppReview را قانع کرد که امتیاز 4 از 5 را به آن بدهد.

مجله رمضان

کاربرد :

این برنامه، برنامه ای بسیار مفید است. تعداد مقالات آن خیلی زیاد نیست اما مقالات مناسب و مفیدی دارد و می تواند برایتان خیلی کاربرد داشته باشد. با توجه به استفاده کردن از منابع بسیار معتبر برای مقالات  امتیاز AppReview به “مجله رمضان”  5 از 5 است.

مجله رمضان

قیمت :

داشتن چنین برنامه ای در ماه مبارک رمضان بسیار مفید است و با توجه به رایگان بودنش ارزش بسیار زیادی هم دارد. AppReview  امتیاز 5 از 5 را در بخش قیمت به آن می دهد.