نقد و بررسی

4
1.8K
مجله لاغری
مجله لاغری

موضوع : سلامت و تناسب اندام

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن مجله لاغری

 

اگر شما هم به ظاهر خود خیلی اهمیت می دهید و داشتن اندامی زیبا و مناسب برایتان موضوعی حیاتی است می دانید که برای داشتن اندامی زیبا و خوب باید موارد خاصی را رعایت کنید. مواردی که دانستن تمامی آنها سخت است و با توجه به کثرت روش های تنظیم وزن و لاغری باید روشی مناسب را انتخاب کرد. البته همیشه مراجعه به پزشک متخصص بهترین راه است اما رعایت کردن روش های ساده تناسب اندام می تواند کمک بسیاری به شما بکند.

امروز قصد داریم یکی از اپلیکیشن های بسیار خوب در زمینه کمک به سلامت بدن و تنظیم لاغری را بررسی کنیم که با نام “مجله لاغری” برای عموم به شکل رایگان در دسترس است.

مجله لاغری

محیط کاربری :

“مجله لاغری” محیطی بسیار ساده دارد و بلافاصله پس از اجرای آن می توانید به یک لیست 100 تایی از روش های مناسب تناسب اندام دسترسی داشته باشید. ظاهر برنامه از رنگ قهوه ای اشباع شده اما در کل مناسب است و بدلیل سادگی بسیار زیاد برنامه در هنگام کار و عدم وجود موارد اضافی AppReview امتیاز 5 از 5 را به آن  اختصاص می دهد.

مجله لاغری

کاربرد :

کامل بودن چنین برنامه ای شرط اصلی فایده آن است.در صورتی که قصد داشته باشید در یکی از موارد :

انواع رژیم ها

انواع غذاها و میوه جات و سبزی جات

داروهای لاغری

ورزش های لاغر کننده

لوازم لاغر کننده

و موارد کوچک دیگر اطلاعاتی را کسب کنید بهترین برنامه   برای    شما     “مجله لاغری”    خواهد بود. همانطور که ذکر شد این برنامه 100 مقاله بسیار خوب و مناسب که توسط متخصصین برجسته نوشته شده است را در قالب یک محیط ساده به شما ارائه می دهد و می توانید با مطالعه این مقالات تغییرات بزرگی در زندگیتان ایجاد کنید. “مجله لاغری” در زمینه کاربرد امتیاز 5 از 5  را از AppReview می گیرد.

مجله لاغری

قیمت :

این برنامه رایگان است و یکی از بهترین خصوصیات آن همین موضوع است. البته در هنگام کار با برنامه تبلیغاتی نیز نمایش داده می شود اما من(نویسنده) شخصا با این موضوع هیچ مشکلی ندارم! AppReview به این برنامه در بخش قیمت امتیاز 5 از 5 می دهد.