وبلاگ - معرفی اپلیکیشن

3
4.4K
Dragon Mania Legends

معرفی Dragon Mania Legends : پرورش اژدها در سرزمین های رویایی

افسانه ها، جایگاه ویژه ای در ادبیات ملل کهن دارند و از داستان هایی برخواسته اند که در طی سالیان دراز، سینه به سینه نقل شده اند. اسطوره ها، قهرمانان، موجودات خیالی و حوادث خرق عادت، اجزای تشکیل دهنده داستان های افسانه ای هستند و امروزه به عنوان ایده خوبی جهت تولید بازی های رایانه ای مورد استفاده قرار میگیرند.

به جرات میتوان گفت که تمام مردم دنیا نام اژدها را شنیده اند اما خیلی از آنها فرصت پرورش این موجود افسانه ای را نداشته اند! اگر تمایل دارید به این تجربه لذت بخش دست یابید، ما را در معرفی بازی اندرویدی “Dragon Mania Legends” همراهی کنید.

Dragon Mania Legends

Dragon Mania Legends

قبل از اینکه به دنیای بیش از 100 نوع اژدها قدم بگذارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام بازی فوق به اینترنت پرسرعت نیاز دارید و باید حدود 80 مگابایت دیتا را در ابتدا دانلود کنید. پس از اینکه همه چیز آماده شد، راهنمای تعاملی “Dragon Mania Legends” شروع به آموزش شما خواهد کرد که بهتر است به دقت آن را دنبال نمایید. این راهنما تا زمانی که کاربر نحوه استفاده از همه قابلیت های بازی را فرابگیرد، با او خواهد بود.

Dragon Mania Legends

Dragon Mania Legends

اولین و مهمترین وظیفه شما در این بازی اندرویدی، پرورش انواع اژدها میباشد که دو راه برای این کار پیش بینی شده است. با لمس دکمه سمت راست و پایین صفحه، وارد بخش آیتم های بازی خواهید شد که به چند بخش انواع اژدها، آشیانه ها، ساختمان ها، اشیا و همچنین پیشرفت ها تقسیم شده است. حال میتوانید اژدهای موردنظر خود را با توجه به تعداد سکه و الماسی که در اختیار دارید، انتخاب نموده و به او غذا دهید تا بالغ شود. علاوه بر این روش، در “Dragon Mania Legends” امکان جالب اصلاح نژاد نیز وجود دارد به صورتی که دو نوع اژدها به تولید مثل پرداخته و نژاد جدیدی را پدید می آورند!

Dragon Mania Legends

در بازی فوق هر نوع اژدها دارای اقلیم خاصی بوده و باید آشیانه مخصوصی را برای او فراهم کنید. برای اینکه بتوانید فضای بیشتری را در سرزمین خود در اختیار داشته باشید، میبایست درخت ها و صخره های مزاحم را در ازای پرداخت سکه از سر راه بردارید. همچنین برخی از عناصر بازی مانند محل آموزش جنگ به اژدها نیز باید تعمیر گردند که در طی صعود به سطح های بالاتر با آنها مواجه خواهید شد. بد نیست بدانید که در “Dragon Mania Legends” برای ایجاد یا تعمیر هر عنصر، مدت مشخصی زمان لازم است که میتوانید با پرداخت الماس از آن صرفنظر نمایید.

Dragon Mania Legends

حال که صحبت از جنگ شد اجازه دهید تا در مورد هیجان انگیزترین بخش گیم پلی در این بازی اندرویدی صحبت کنیم. هدف از پرورش اژدها این است که با استفاده از آنها به فتح سرزمین های جدیدتر و کشف راز و رمز آنها بروید. بدین منظور در هر گام باید یک مبارزه سه به سه را پشت سر بگذارید که در برخی از این نبردها نیز با یک اژدهای قدرتمند (رییس) روبرو میشوید. در “Dragon Mania Legends” هر نوع اژدها دارای یک سلاح منحصر به فرد مانند پرتاب آتش، ایجاد باد، ضربه بر روی زمین و غیره میباشد که میتوانید آنها را در ساختمان آکادمی جنگ ارتقا دهید! لازم به ذکر است که در بازی فوق امکان نبرد با سایر کاربران نیز وجود دارد و رتبه شما در سرویس Google Play Games به ثبت میرسد.

Dragon Mania Legends

Dragon Mania Legends

مهاجرت به سرزمین های جدید، امکان تهیه بلیط کاربر ویژه (VIP) برای دریافت جوایز بیشتر و آزاد کردن اژدهای خشمگین از درون غار، دیگر نکات قابل ذکر در گیم پلی “Dragon Mania Legends” هستند که آن را جذابتر میکنند. با جرات میتوان گفت که علاقه مندان به این سبک بازی با وارد شدن به سرزمین های رویایی اژدها، به راحتی از آن نخواهند رفت! بد نیست بدانید که در این بازی امکان خرید الماس به تومان میسر گردیده و بدین ترتیب میتوانید روند پیشرفت خود را در آن تضمین کنید.

Dragon Mania Legends

در پایان باید این نکته را متذکر شویم که در ” “Dragon Mania Legends، هرچه تعداد اژدهای بیشتری داشته باشید و در نبردها به پیروزی برسید علاوه بر افزایش سطح، سکه و الماس بیشتری نصیبتان میگردد. هر آنچه که مهم و لازم بود را گفتیم اما بازی فوق هنوز هم دارای اسرار و رموزی است که کشف آنها را به شما واگذار میکنیم اما آیا از عهده این اکتشافات هیجان انگیز بر می آیید؟