نقد و بررسی

3
3.5K
نظربازار
نظربازار

موضوع : کاربردی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری :
  • کاربرد :
  • قیمت :
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن نظربازار

هر کسب و کار برای اینکه بتواند تجارت خود را در سیر پیشرفت قرار دهد باید نظر مثبت مشتریان را جلب کند. بهترین راه برای این کار، نظرسنجی از مصرف کنندگان میباشد چون تجربه استفاده از کالاها و خدمات را به خوبی انتقال داده و حتی در بسیاری از مواقع، پیشنهادات سازنده ای در اختیار صاحبان کسب و کار قرار میدهند. حال روش های مختلفی برای این نظرسنجی وجود دارد که امروزه نسبت به قبل پیشرفته تر و سریع تر شده اند.

در ادامه یکی از این روش ها که در قالب اپلیکیشن و تحت عنوان “نظربازار” ارائه گردیده را به شما معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.

نظربازار

رابط کاربری :

به دلیل اینکه مخاطبان برنامه فوق از همه اقشار جامعه هستند، طراحی ساده ای برای محیط آن صورت گرفته تا حداکثر کارایی را داشته باشد. برای “نظربازار” میتوانیم به نقاط قوتی همچون رنگبندی زنده، فونت خوانا، آیکن های یکدست و چیدمان مرتب اجزای صفحه اشاره کنیم. هرچند ظاهر این اپلیکیشن اندرویدی بدون نقص به نظر میرسد اما انتظار میرفت که با دقت نظر بالاتر در انتخاب رنگ ها، خلاقیت بیشتر در طراحی عناصر گرافیکی و یا حتی استفاده از فونت مناسب تر، چهره جذاب تری برای آن خلق گردد.

جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات، ویژگی هایی هستند که بطور ذاتی در اپلیکیشن فوق وجود دارند. البته باید گفت که در پیاده سازی رابط کاربری “نظربازار”، استانداردهای لازم رعایت شده اند و این نیز دلیل دیگری برای پیدایش خصوصیات مذکور بوده است. از این لحاظ تنها نواقص کوچکی در برنامه به چشم میخورد که چندان قابل اهمیت نیستند.

از نظر AppReview، امتیاز 3.5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

نظربازار

کاربرد :

عملکرد این برنامه اندرویدی بدین صورت میباشد که فرم های نظرسنجی مختلی را به کاربران نشان داده و در ازای پاسخگویی به سوالات، امتیاز مشخصی به آنها اختصاص میدهد. با امتیازاتی که در “نظربازار” به دست می آورید، میتوانید بلیط شرکت در قرعه کشی، کارت شارژ تلفن همراه و کوپن تخفیف فروشگاهی تهیه نمایید و یا به موسسه محک کمک کنید. این کار از طریق منوی کناری و گزینه نقد کردن امتیاز انجام میپذیرد.

بد نیست بدانید که شرکت در نظرسنجی های اپلیکیشن فوق نیاز به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری ندارد. از طرف دیگر سوالات طولانی و خسته کننده نبوده و در مدت زمان کوتاهی میتوانید به آنها پاسخ دهید. هر کاربر در ابتدا باید به تعدادی سوال مشخص و عمومی پاسخگو باشد تا امتیاز اولیه را در “نظربازار” بدست آورد. پس از آن نظرسنجی های جدید از طریق اعلان به اطلاع کاربران میرسد تا در صورت تمایل شرکت کنند. لازم به ذکر است که امکان غیرفعال کردن اعلان ها در قسمت تنظیمات وجود دارد.

مورد دیگری برای توضیح دادن باقی نمی ماند و باید گفت که “نظربازار” از ایده خوبی بهره میبرد و میتواند در طولانی مدت برای پیشرفت کسب و کارها و همچنین افزایش رضایت مصرف کنندگان کالاها و خدمات مختلف، مفید واقع گردد. البته رسیدن به این هدف نیازمند توسعه و ایده پردازی بیشتر در برنامه فوق میباشد که باید بسیار هوشمندانه صورت بگیرد. امیدواریم تولیدکنندگان این برنامه در آینده و با افزایش قابلیت های آن در نسخه های بعدی، به این مهم دست یابند.

امتیاز AppReview به این بخش، 3 از 5 است.

نظربازار

قیمت :

این اپلیکیشن اندرویدی نه تنها کاملا رایگان است بلکه میتواند تا حدی باعث کسب درآمد شما نیز بشود! با توجه به این موضوع و اینکه “نظربازار” قابل استفاده برای همه اقشار جامعه میباشد، AppReview قانع میشود تا امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص دهد.