نقد و بررسی

12
3.1K
نقطه خط
نقطه خط

موضوع : بازی تخته ای

قیمت : رایگان

  • گرافیک و رابط کاربری:
  • گیم پلی:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی بازی نقطه خط

زندگی بدون تفریح و بازی امکان پذیر نمیباشد، حتی برای بزرگسالان! اگر نتوانیم خستگی فکری که ناشی از کار و مشغله روزمره است را جبران کنیم حتما از لحاظ روحی صدمه میبینیم. حال که موبایلمان همیشه همراهمان است چه خوب اگر هر از گاهی به آن سری بزنیم و کمی بازی کنیم.

امروز میخواهیم بازی را به شما معرفی کنیم که یادآور خاطرات گذشتتان خواهد شد. در نقد و بررسی بازی “نقطه خط” با ما همراه باشید.

نقطه خط

گرافیک و رابط کاربری:

یک بازی خوب برای اینکه در نظر کاربر جذاب بیاید باید از لحاظ گرافیکی قوی باشد. گیم پلی “نقطه خط” احتیاجی به طراحی گرافیکی آنچنانی ندارد چون همانطور که میدانید این بازی تنها با استفاده از یک کاغذ سفید و دو قلم با رنگ های متفاوت قابل انجام است. با وجود سادگی بازی، سازندگان آن تلاش نموده اند با استفاده از رنگ بندی شاد فضای بازی را از حالت خشک و بی روح در آورند. حتی این امکان را فراهم کرده اند تا بازی کننده بتواند رنگ قلم را تغییر دهد. منتها میشد در قسمت منوها کمی بیشتر سلیقه به خرج داد. امتیاز AppReview به گرافیک این بازی ۴ از ۵ خواهد بود.

نقطه خطگیم پلی:

انجام این بازی آسان است. شما میتوانید تک نفره (در مقابل هوش بازی) و یا دونفره (بر روی یک گوشی) “نقطه خط” بازی کنید و میزان سختی آن را روی یکی از دو مقدار ساده یا معمولی قرار دهید که میتوانست مقادیر دیگری هم داشته باشد (سخت و خیلی سخت). در مورد هوش بازی باید گفت که به نسبت خوب کار میکند و نمیتوانید به راحتی آن را شکست دهیدو این موضوع به دلیل اینکه یک بازی برای پلیر به سرعت خسته کننده نشود مهم است. در ضمن امتیازات شما بعد از هربار بازی ثبت میگردد و میتوانید آنها را مشاهده کنید. در واقع این امکان برای بازیهایی از این دست لازم است و اگر نباشد جای تعجب دارد. AppReview امتیاز ۴ از ۵ را در این بخش به “نقطه خط” اختصاص میدهد.

نقطه خط

قیمت:

دوستان عزیز این بازی اندرویدی رایگان عرضه شده است و ارزش این را دارد که دریافتش کنید. امتیاز AppReview در این بخش ۵ از ۵ خواهد بود.

توضیح:

سازندگان این بازی افزودن امکانات بیشتر در نسخه های بعدی را وعده داده اند، پس منتظر بمانید.