نقد و بررسی

5
1.9K
همراه شارژ
همراه شارژ

موضوع : کاربردی

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن همراه شارژ

 

راههای زیادی برای تهیه شارژ سیم کارهای اعتباری وجود دارد و به لطف برنامه نویسان عزیز تعداد زیادی برنامه کاربردی برای تهیه و خرید شارژ نیز موجود می باشد.

 امروز قصد بررسی یکی از بهترین برنامه های موجود در این زمینه را داریم که با ایده ای جدید و بسیار کاربردی می تواند تحولی در این نوع برنامه ها به وجود آورد.

نام این برنامه “همراه شارژ” است. در این اپلیکیشن نیز مانند بسیاری از اپلیکیشن های تهیه شارژ می توانید شارژ تهیه کنید اما “همراه شارژ” خصوصیاتی دارد که آنرا از بسیاری از برنامه های رقیب متمایز می کند. با AppReview در بررسی آن همراه باشید.

همراه شارژ

رابط کاربری :

طراحی محیط “همراه شارژ” بسیار خوب است. رنگ بندی بسیار  زیبا،  چینش  عالی   گزینه های رابط کاربری، فونت های مناسب و سادگی در استفاده   همه  از   بهترین   مزیت های رابط کاربری “همراه شارژ” است. این برنامه در طراحی رابط کاربری یک نمونه عالی است و در این بخش امتیاز  5 از 5  را از AppReview دریافت می کند.

همراه شارژ

کاربرد:

“همراه شارژ” در برابر بسیاری از رقبا کاربردی تر است. قابلیت های خاص این برنامه آنرا بسیار متمایز کرده است. قابلیت خرید آنلاین کارت شارژ، خرید آفلاین کارت شارژ (شارژ حساب کاربری و خرید پیامکی شارژ در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید) و چندین قابلیت دیگر،AppReview را قانع کرد در این بخش نیز امتیاز کامل 5 از 5 را به این برنامه اختصاص دهد.

همراه شارژ

قیمت :

“همراه شارژ” رایگان است و قابلیت های آن بسیار مفید بوده و ارزش بسیار زیادی دارد. از نظر AppReview استفاده از این برنامه بسیار مفید است و امتیاز 5 از 5  را در بخش قیمت می گیرد.