نقد و بررسی

35
7.4K
ویسگون
ویسگون

موضوع : اجتماعی

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ویسگون

 

در دنیایی که زندگی میکنیم روابط اجتماعی حرف اول را میزند. اجداد بشر حتی آن زمان که قادر به تکلم نبودند سعی میکردند با ایما و اشاره یا وسایل ابتدایی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. هرروز که علم پیشرفت کرد ابزارهای ارتباطی و نوع تماس انسانها نیز مدرن شد. در ادامه یک اپلیکیشن تحت اندروید را بررسی میکنیم که برای گرد هم آوردن من و شما یکی از شیوه های متداول روز یعنی به اشتراک گذاری عکس ومتن را پیش گرفته است. نام این برنامه “ویسگون” میباشد.

ویسگون

رابط کاربری:

در چنین برنامه هایی انتظار میرود طراحی به گونه ای باشد که کاربر بدون سردرگمی از محیط لذت ببرد. “ویسگون” نیز اینگونه طراحی شده است. در این اپلیکیشن شاهد انیمیشن های زیبایی هستیم که به موقع و درجای مناسب اجرا میشوند. در مورد صفحه اصلی (جایی که مطالب وعکس ها بارگذاری میشوند) هم باید گفت چینش آن به خوبی انجام گرفته بطوریکه در نمای عمودی دو ستونه و در نمای افقی  سه ستونه میباشد. رنگ بندی و فونت نیز ایرادی ندارند فقط در قسمت دسته بندی میتوانست آیکون های زیباتری طراحی گردد. همه این موارد AppReview را قانع میکند به رابط کاربری برنامه اندرویدی “ویسگون” امتیاز 4.5 از 5 بدهد.

ویسگون

کاربرد:

وقتی وارد چنین برنامه هایی میشوید انتظار دارید چه امکاناتی در اختیار شما قرار بگیرد؟ مشاهده سایز بزرگ عکس ها، دانلود عکس، لایک کردن، دسته بندی مطالب ویا حتی به اشتراک گذاری مطلب مورد نظرتان به وسیله بلوتوث، ایمیل و…؟ تمای این ها در “ویسگون” پیش بینی شده اند و یک محیط اجتماعی خوب را در اختیار شما قرار میدهند. همچنین ثبت نام، ورود، آپلود عکس و ویرایش پروفایل شما در این اپلیکیشن اندرویدی به راحتی صورت میگیرد. سازندگان این برنامه حتی در تنظیمات آن، امکان پاک کردن کش تصاویر و اطلاعات را نیز قرار داده اند. این همه نکات مثبت “ویسگون” باعث میگردد امتیاز 5 از 5 را در بخش کاربرد از AppReview بگیرد.

wisgoon-2

قیمت:

بدون شک همگی شما خواهان این هستید که از چنین محیطی به صورت رایگان بهره ببرید. سازندگان این برنامه هم آن را رایگان عرضه نموده اند. امتیاز AppReview به این بخش 5 از 5 است.