نقد و بررسی

18
1.9K
پرس و جوی
پرس و جوی

موضوع : آموزش

قیمت : رایگان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پرس و جوی

 

همه افراد یک جامعه در رشته ای که فعالیت میکنند نیازمند کسب اطلاعات هستند تا به دانش و مهارت خود بیفزایند. حتی برخی به منظور سرگرمی و تفنن و یا از روی حس کنجکاوی به دنبال مطالب آموزنده میباشند و حتما سوالاتی در ذهن دارند که برای آن جوابی نیافته اند. درست است که برای هر علمی منابع زیادی میتوان یافت اما آیا هر فرد به تنهایی قادر است حجم بالایی از مطالب را مطالعه کند و به خاطر بسپارد؟ قطعا خیر. پس راه حل چیست؟ در ادامه با نقد و بررسی اپلیکیشن “پرس و جوی” با ما همراه باشید تا شاید راه حل را بیابید!

پرس و جو

رابط کاربری:

در این اپلیکیشن شاهد رنگ بندی ملایم و خوبی هستیم و همچنین اشکال گرافیکی به کار رفته زیبا هستند که در کنار فونت خوانای برنامه محیطی کاملا کاربردی برای کاربران پدید آمده طوری که میتوان مدت زیادی بدون خستگی از آن استفاده کرد. به علاوه منوها به درستی در جای خود قرار داده شده اند و شما برای دسترسی به قسمت های مختلف مشکلی نخواهید داشت. تنها در بعضی جاها متن ها و آیکون ها در هم فرو میروند که شاید در مدل های متفاوت گوشی فرق کند (برنامه با Galaxy S2 تست شده است). در کل رابط کاربری “پرس و جوی” اصولی طراحی شده است و AppReview به آن امتیاز ۴.۵ از ۵ میدهد.

پرس و جوکاربرد:

در “پرس و جوی” همه چیز پیش بینی شده است. فعالیت شما از لحظه ای که در برنامه ثبت نام کنید آغاز میشود و اگر سوالی دارید میتوانید مطرح کرده و یا به سوالات دیگر اعضا پاسخ دهید. از آنجا که تعداد اعضا بالاست پس احتمال یافتن جواب نیز زیاد خواهد بود.  از جمله امکانات این برنامه خوب میتوان به جستجو در مطالب، طبقه بندی و دسته بندی موضوعات، امتیازدهی به کاربران، مشاهده وضعیت خودتان، فرم ورود و ثبت نام حرفه ای و… اشاره کرد. سازندگان برنامه قسمت راهنما و تنظیمات را نیز درنظر گرفته اند. شما میتوانید با بهترین کاربران این سامانه هم آشنا شوید و مطالب را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. برای اطلاع از سایر امکانات “پرس و جوی” میتوانید به آدرس behtateam.ir/work/porsojoy مراجعه کنید. امتیازی که AppReview به کاربرد این برنامه میدهد ۵ از ۵ است.

پرس و جو

قیمت:

شما میتوانید این برنامه را به صورت رایگان دریافت کنید و سوالات خود را از دیگران بپرسید و با دانشی که دارید به دیگر اعضای “پرس و جوی” یاری رسانید. این برنامه در بخش قیمت امتیاز ۵ از ۵ را از AppReview میگیرد.