نقد و بررسی

14
2.5K
پیامستان
پیامستان

موضوع : سرگرمی

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیامستان

آیا شما جزو کسانی هستید که در طول شبانه روز، پیوسته به ارسال پیام مبادرت می ورزید؟ آیا برایتان مهم است دوستان و آشنایان با خواندن متن پیامک های شما به وجد بیایند؟!

اگر تمایل دارید تعداد زیادی پیام برای ارسال به مخاطبان خود در اختیار داشته باشید، با ما در نقد و بررسی برنامه اندرویدی “پیامستان” همراه شوید.

پیامستان

رابط کاربری:

رنگ بندی محیط این اپلیکیشن به خوبی انجام گرفته و هماهنگی رنگ ها در آن، چهره چشم نوازی به “پیامستان” بخشیده است. استفاده از آیکون های زیبا که اصل تناسب بین آنها نیز رعایت گردیده، به جذابیت ظاهری این اپلیکیشن اندرویدی کمک کرده و درکنار افکت های تصویری و انیمیشن های ملایم، میتوانیم شاهد نمای کاربر پسندی باشیم.

استفاده از فونت مناسب و خوانا، چیدمان مرتب متن و فهرست ها و همچنین عملکرد صحیح در حالت افقی و عمودی، از دیگر نقاط قوت “پیامستان” میباشند.

جابجایی بین قسمت های مختلف برنامه با کمترین پیچیدگی انجام میشود و استفاده از امکانات آن نیز به راحتی صورت میگیرد. این ویژگی ها باعث شده عموم کاربران، در کار با “پیامستان” به مشکلی برنخورند و یک رابط کاربری روان را تجربه نمایند.

امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 میباشد.

پیامستان

کاربرد:

اولین چیزی که در اینگونه اپلیکیشن ها برای کاربران اهمیت دارد، تعداد پیام ها بوده که در عین حال نباید تکراری باشند. “پیامستان” در هر دو مورد سعی کرده تا رضایت خاطر شما را بر آورده کند هر چند درباره تکراری نبودن پیام ها نمیتوان نظر قطعی داد.

حدود 19000 پیامک جالب و خواندنی، در دسته بندی های مجزا گنجانده شده اند و از این لحاظ، شاهد یک سازماندهی قوی هستیم. این موضوع باعث خواهد شد، کاربران سریعتر و دقیقتر به نتیجه دلخواه برسند. در این میان جای خالی ابزار جستجو احساس میشود که وجود آن میتوانست در یافتن متن موردنظر، به کاربران کمک کند.

در پایین متن هر پیام، تاریخ انتشار آن و تعداد دفعاتی که آن را ارسال نموده اید، نشان داده میشود. همچنین آیکون هایی برای ارسال به صورت پیامک، به اشتراک گذاری و افزودن به علاقه مندی ها قرار گرفته است. موارد ذکر شده، کل امکاناتی است که میتوانید در این اپلیکیشن اندرویدی ببینید.

با وجود قابلیت هایی که به آن اشاره شد، “پیامستان” عملکرد خوبی خواهد داشت اما نسبت به برخی از برنامه های رقیب کمبودهایی نیز دارد. برای مثال نمایش تعداد پیامکی که یک متن اشغال میکند و یا کپی کردن متن پیام ها را میتوانیم نام ببریم. همچنین قابیلت بروزرسانی نیز در برنامه دیده نمیشود و این کار توسط تولیدکنندگان و با انتشار نسخه های جدید انجام میپذیرد.

ازنظر AppReview امتیاز این بخش 4 از 5 است.

پیامستان

قیمت:

این برنامه اندرویدی را در ابتدا به صورت رایگان میتوانید دریافت کنید اما در هر گروه فقط 10 پیام را خواهید دید. برای استفاده از همه پیامک های موجود در “پیامستان” میبایست آن را به نسخه طلایی ارتقا دهید که از داخل خود برنامه انجام پذیر است. بدین منظور باید 1400 تومان بپردازید که قیمت منصفانه ای میباشد.

AppReview با درنظر گرفتن این موضوع، امتیاز 5 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

پاورقی: به این دلیل که کارایی بیشتر برنامه فوق در نسخه طلایی آن تحقق می یابد، قیمت آن 1400 تومان درج شده است.