نقد و بررسی

6
1.1K
پیام شخصی
پیام شخصی

موضوع : ابزارها

قیمت : ۱۵۰۰ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن پیام شخصی

 

هرکس در زندگی خود مسائل شخصی دارد که آنها را از دید دیگران حفظ میکند. اطلاعات محرمانه میتوانند به هر صورتی باشند و برخی از پیامک های درون گوشی همراه،از مهمترین آنهاست که البته دلیل اهمیت این موضوع، ارتباطی به AppReview ندارد!

موضوعی که مطرح شد، بهانه ای به دست ما داد تا برنامه اندرویدی “پیام خصوصی” را به شما معرفی کنیم. اگر تمایل به حفظ پیام های محرمانه خود دارید، در این نقد و بررسی همراه ما باشید.

پیام شخصی

رابط کاربری:

وظیفه این اپلیکیشن به گونه ای است که نیازی به رابط کاربری پیچیده ندارد اما همین مختصر امکانات موجود نیز به خوبی و در دسترس سریع کاربر قرار گرفته است. منوی برنامه و گزینه های آن در جای مناسبی قرار دارند و آیکون های گویا و عناوین آنها کاربر را در انتخاب به زحمت نمی اندازد.

وقتی از لحاظ گرافیکی به “پیام شخصی” بنگریم، زیبایی و جذابیت خاصی در آن نمی یابیم به غیر از صفحات گفتگو که در آن، تصاویر مخاطبین و رنگ پس زمینه متن پیامک ها، به محیط برنامه کمی جان داده است. البته استفاده از اصول یک طراحی خوب در آن کاملا مشهود است. هماهنگی رنگ های به کار رفته، آیکون های زیبا، چینش صحیح و مرتب عناصر و کارکرد مطلوب برنامه در نمای افقی و عمودی از نقاط قوت “پیام شخصی” در این بخش میباشد.

امتیاز AppReview به این بخش 3.5 از 5 میباشد.

پیام شخصی

کاربرد:

این اپلیکیشن اندرویدی تنها یک وظیفه دارد، حفظ پیامک های محرمانه شما و جلوگیری از ذخیره آنها در بخش پیام های تلفن همراه. در واقع میتوانید با اضافه کردن شماره تلفن مخاطبان مورد نظر خود به این برنامه از این پس در یک محیط کاملا شخصی به گفتگو بپردازید.

قابلیت رمزگذاری بر روی “پیام شخصی” کاملا واضح میباشد و بدون آن دیگر حفاظتی درکار نخواهد بود پس اجازه دهید دیگر امکانات این برنامه اندرویدی را ذکر کنیم.

در صفحه لیست مخاطبین امکان ویرایش مشخصات و یا حذف مخاطب قرار داده شده که با اشاره طولانی بر روی ناحیه مربوط به هر مخاطب، میسر خواهد شد. همچنین نمایش تعداد پیام های خوانده نشده در کنار نام مخاطبان، قابلیت مفیدی است. در صفحه گفتگوها نیز با همان روشی که ذکر شد، امکان کپی کردن و یا حذف هر پیام وجود دارد.

در قسمت تنظیمات نیز میتوانید تعیین کنید در صورت دریافت پیام، “پیام شخصی” چگونه به شما هشدار دهد. در همین قسمت امکان غیرفعال کردن برنامه و هشدارها نیز قرار گرفته است.

تنها نقص موجود مربوط به موقع انتخاب عکس برای مخاطب میباشد که ممکن است در گوشی های ضعیف باعث بسته شدن برنامه شود. البته سازندگان برنامه، خود به این موضوع اشاره داشته اند.

از آنجا که امکانات موجود به انجام وظیفه بهتر این اپلیکیشن اندرویدی کمک میکنند، از نظر AppReview امتیاز این بخش 4.5 از 5 خواهد بود.

پیام شخصی

قیمت:

دریافت این برنامه اندرویدی ارزش دارد به خصوص برای افرادی که نیاز به حفاظت از اسرار خود دارند! اما برای ترغیب بیشتر کاربران به خرید آن بهتر بود قیمت کمتری برای “پیام شخصی” در نظر گرفته میشد.

AppReview به این بخش امتیاز 4.5 از 5 اختصاص میدهد.