نقد و بررسی

11
2.3K
ژست حرفه ای عکاسی
ژست حرفه ای عکاسی

موضوع : عکاسی

قیمت : ۱۸۰۰ تومان

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن ژست حرفه ای عکاسی

عکس ها خاطرات ما را زنده  نگه میدارند و به همین دلیل عکسبرداری از لحظات شیرین زندگی، همیشه برایمان لذت بخش است. از زمانی که این حرفه پا به عرصه وجود نهاد، به سرعت در میان مردم رواج پیدا کرد و حتی به عنوان یک رشته هنری در دانشگاه ها تدریس شد. شاید تا به حال در نمایشگاه های عکس شرکت نموده و هنرمندی عکاسان را تحسین کرده باشید اما آیا خودتان نیز به فراگیری ترفندهای عکاسی فکر کرده اید؟

اگر پاسخ شما مثبت است، ما را در معرفی، نقد و بررسی برنامه اندرویدی “ژست حرفه ای عکاسی” همراهی کنید.

ژست حرفه ای عکاسی

رابط کاربری:

محیط این برنامه از ظاهر ساده ای بهره میبرد و در طراحی آن از معدود رنگ هایی استفاده شده است که در عین حال اصل هماهنگی را نیز رعایت کرده اند. به غیر از این مورد، چیدمان مرتب فهرست ها و فونت مناسب نیز از جمله نقاط قوت این اپلیکیشن اندرویدی محسوب میشوند. البته اگر بطور کلی نگاه کنیم، “ژست حرفه ای عکاسی” میتوانست ظاهر شیک تری هم داشته باشد.

اپلیکیشن فوق از لحاظ دسترسی راحت به همه مطالب و جابجایی سریع بین آنها، تقریبا در حد مطلوبی قرار دارد هرچند بهتر بود پیاده سازی اصولی تری از این بابت صورت بگیرد. برای مثال در قسمت هایی که تعداد عناوین زیاد است، تنها میتوان بین یک شماره قبل یا بعد جابجا شد و بدین ترتیب کمبود قابلیت پرش به یک شماره خاص، احساس میشود.

جمع بندی موارد ذکر شده، امتیاز 3.5 از 5 را توسط AppReview برای این بخش به همراه دارد.

Gest-Akaasi-3

کاربرد:

مطالب برنامه فوق، بیشتر بر روی آموزش ژست های مختلف در هنگام عکس گرفتن تکیه دارد که از لحاظ تعداد آنها، میتوان امتیاز خوبی را به “ژست حرفه ای عکاسی” اختصاص داد. البته توضیحات مختصر هستند اما همین مقدار هم برای افراد مبتدی سودمند خواهد بود و نکته مثبتی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم، استفاده از تصاویر به همراه متن میباشد. بدین ترتیب، کاربران درک خوبی از حالات مختلف عکسبرداری پیدا میکنند.

در این برنامه اندرویدی بخش دیگری تحت عنوان آموزش ها گنجانده شده که در آن به ذکر ترفندهایی کاربردی برای بهتر شدن عکس های شما پرداخته شده است. در این بخش، توضیحات کمی جامع تر هستند و از تصاویر نیز استفاده شده اما بازهم باید گفت که فقط برای مخاطبان تازه کار مفید میباشد.

حال اجازه دهید در مورد قابلیت جالب “ژست حرفه ای عکاسی” توضیح دهیم. در پایین متن مربوط به هرحالت، دکمه ای قرار گرفته که با اشاره بر روی آن میتوانید شروع به عکاسی و تمرین همان ژست کنید. در این صفحه، 5 افکت تصویری نیز برای شما فراهم شده است تا به دلخواه خود یکی از آنها را بر روی عکس اعمال نمایید. در پایان، تصویر ثبت شده در پوشه مخصوص این اپلیکیشن ذخیره میگردد که امکان مشاهده آن از درون برنامه هم وجود دارد.

درپایان بد نیست به کمبودهای “ژست حرفه ای عکاسی” از قبیل قابلیت افزودن به علاقه مندی ها، امکان ذخیره جداگانه و تفکیک تصاویر و امکاناتی جهت یادگیری بهتر کاربران اشاره کنیم. برای مورد آخر، میتوانیم قابلیت تشخیص حالت های تمرین شده از بقیه را مثال بزنیم. درکل باید گفت، پیاده سازی این برنامه میتوانست هوشمندانه تر باشد تا با دربر گرفتن امکانات ذکر شده، کارایی آن دوچندان گردد.

ازنظر AppReview، امتیاز 3.5 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

ژست حرفه ای عکاسی

قیمت:

تمامی اقشار جامعه میتوانند از مخاطبان این اپلیکیشن اندرویدی باشند و به کمک آن مهارت بیشتری در عکسبرداری پیدا کنند. با توجه به اینکه یادگیری هنر عکاسی کار چندان ساده ای نیست و به صرف وقت و هزینه بالایی نیاز دارد، قیمت “ژست حرفه ای عکاسی” منصفانه به نظر میرسد.

امتیاز AppReview به این بخش، 5 از 5 است.