نقد و بررسی

6
5.3K
0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی
0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی

موضوع : آموزش

قیمت : رایگان ‐ با پرداخت درون‌برنامه‌ای

  • رابط کاربری:
  • کاربرد:
  • قیمت:
امتیاز کاربران:
امتیاز سایـت:

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن 0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی

امروزه همه افراد نیاز به فراگیری زبان های بین المللی و به خصوص انگلیسی دارند. گسترش روابط میان مردم کشورهای مختلف با استفاده از شبکه جهانی اینترنت، یکی از دلایل این نیاز میباشد. البته هر کس نسبت به حرفه و موقعیت اجتماعی خود، یادگیری زبان انگلیسی را تا یک سطح خاص انجام میدهد اما بد نیست افراد عادی نیز حداقل تا سطوح ابتدایی با این زبان بین المللی آشنا شوند تا بتوانند ارتباط خود با سراسر دنیا را بهتر برقرار کنند.

“0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی”، برنامه ای است که جهت آموزش شما در این زمینه مفید خواهد بود. ما را در معرفی، نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراهی کنید.

0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی

رابط کاربری :

از آنجا که اپلیکیشن فوق شبیه به یک بازی طراحی شده است، محیط آن دارای ویژگی های بصری خاصی میباشد که از آن جمله میتوانیم به استفاده از تصاویر پس زمینه در منوی مراحل و یا به کارگیری انیمیشن ها و افکت های تصویری اشاره کنیم. علاوه بر این، نقاط قوت دیگری همچون رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت خوانا و چیدمان مرتب اجزای صفحه در ظاهر این برنامه اندرویدی به چشم میخورد. باید گفت که چهره “0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی” از جذابیت کافی برخوردار است اما انتظار میرفت که در طراحی قالب گرافیکی آن، دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر صرف گردد تا از هر لحاظ کامل باشد.

از لحاظ دسترسی به بخش های مختلف و جابجایی بین آنها و همچنین استفاده راحت از امکانات، مشکل خاصی در برنامه فوق وجود ندارد و عموم کاربران میتوانند به راحتی با آن کار کنند. البته پیاده سازی رابط کاربری میتوانست هوشمندانه تر نیز باشد و میانبرهای بیشتری به قسمت هایی مانند منوی اصلی یا لیست مراحل ایجاد گردد اما در کل “0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی” از این بابت امتیاز خوبی میگیرد.

با توجه به موارد ذکر شده، AppReview امتیاز 4 از 5 را به این بخش اختصاص میدهد.

0 تا 100 آموزش زبان انگلیسیکاربرد :

همانطور که مشخص است، وظیفه این اپلیکیشن اندرویدی آموزش زبان انگلیسی به شما میباشد. برای اینکه روند یادگیری برای همه اقشار کاربران در سنین مختلف جذاب باشد، “0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی” به سبک بازی طراحی شده و شامل 100 مرحله متنوع در سه سطح مبتدی، متوسط و حرفه ای میگردد. در ادامه خواهیم دید که چه قابلیت هایی در برنامه فوق گنجانده شده است.

تنوع سوالات و بخش بندی هوشمندانه آنها در مراحل، مهمترین نکته قابل ذکر در “0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی” بوده که اثربخشی بیشتری در روند فراگیری برای کاربران دارد. در این برنامه مجموعه ای از تست های چند گزینه ای در موضوعات آشنایی با کلمه به کمک تصاویر، ترجمه فارسی، دستور زبان، املای کلمات و تلفظ لغات به چشم میخورد که در طی گذر از هر مرحله با آنها مواجه خواهید شد.

پس از اتمام هر مرحله، نتیجه آزمون با اختصاص امتیاز به نمایش درمی آید. چنانچه به همه سوالات پاسخ صحیح داده باشید، سه ستاره دریافت نموده و میتوانید به مراحل بعدی بروید. در صورت وجود جواب های نادرست در یک مرحله، اشتباهات شما و پاسخ درست آنها نشان داده میشوند تا آنها را فرابگیرید. لازم به ذکر است که در “0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی” برای اتمام مراحل زمان محدودی درنظر گرفته شده و در صورتی که این زمان طی شود یا تعداد اشتباهات بیش از حد باشد، باید مرحله را بطور مجدد انجام دهید.

اپلیکیشن فوق ایده جالبی به نظر میرسد و سعی میکند تا روش هوشمندانه ای برای آموزش زبان انگلیسی به کاربر ارائه دهد. البته کمبودهایی نیز در این برنامه وجود دارند که از آن جمله باید به سیستم اختصاص نمره به صورت آمار و ارقام، راهنمایی برای سوالات، نمایش پاسخ نادرست در نوار بالای صفحه مرحله و امکان شنیدن تلفظ با سرعت کمتر اشاره کنیم. همچنین درصورتی که بخش جداگانه ای برای مقالات آموزشی و یا حتی دیکشنری لغات پیش بینی میشد، میتوانستیم شاهد کارایی هر چه بیشتر “0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی” باشیم.

از نظر AppReview، امتیاز 4 از 5 به این بخش تعلق میگیرد.

0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی

قیمت :

شما میتوانید این برنامه اندرویدی را به صورت رایگان دریافت نموده و تا مرحله 5 از آن استفاده کنید. به منظور استفاده نامحدود از “0 تا 100 آموزش زبان انگلیسی” باید آن را ارتقا دهید که هزینه این کار با توجه به موارد ذکر شده در دو بخش قبل، نسبتا زیاد است. هرچند برای تولید این اپلیکیشن زحمت فراوانی کشیده شده اما بهتر بود قیمت کمتری برای ارتقای آن درنظر گرفته شود تا رضایت خاطر مخاطبان بیشتر فراهم گردد.

امتیاز AppReview به این بخش، 4 از 5 است.