حذف فیلم رادیولوژی PPQ

آشنایی با نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ

آیا با نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ آشنایی دارید ؟ از آنجا که علم رادیولوژی یا پرتوشناسی یکی از رشته های پزشکی است که با تصویربرداری به روشهای مختلف نظیر رادیولوژی ، سی تی اسکن و ام آر آی به تشخیص بیماریهای مختلف کمک می کند که در آن برای مشاهده این تصاویر از فیلم رادیولوژی استفاده می شود که دارای مشکلات خاص خود است. ازین رو با پیشرفت علم و تکنولوژی در تمامی حوزه ها و همچنین بخش پزشکی ، نرم افزارهای مختلفی ابداع شده که به تشخیص و درمان بیماریها کمک می کند که یکی از این نرم افزارها ، نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ است که جایگزینی مناسب برای فیلم رادیولوژی و رهایی از مشکلات آن است.

از آنجا که تصاویری که در رادیولوژی از بیماران گرفته می شود ، نیازمند به نمایش به واسطه صفحه ای برای درک بهتر توسط پزشک است که در ابتدا این کار توسط فیلم رادیولوژی انجام می گرفت که از مشکلات استفاده از فیلم رادیولوژی می توان به افزایش قیمت فیلم رادیولوژی اشاره کرد که دیگر خرید فیلم رادیولوژی بجز ضرر و زیان نفع دیگری برای مراکز تصویربرداری نخواهد داشت. لذا در این حوزه نیاز به نرم افزاری بعنوان جایگزین فیلم رادیولوژی لمس می شد و نرم افزارهای بسیار زیادی در راستای تشخیص و درمان در علم پزشکی تولید شد که نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ یکی از نرم افزارهای کاربردی در حوزه تصویربرداری پزشکی است. 

 

 

نرم افزار حذف رادیولوژی PPQ ، نرم افزاری تحت وب است برای نمایش تصاویر رادیولوژی بیماران که تصاویر را با دقت و ظرافت بالا و با کیفیت مدالیته های خروجی انجام خدمت نظیر سی تی اسکن ، ام آر آی ، ماموگرافی ، رادیوگرافی و OPG ارائه می دهد و بدین ترتیب تشخیص را برای پزشک معالج ساده تر می کند. لازم به توضیح است که در این روش با بهره گیری از بارکد دوبعدی یا QR Code دیگر نیاز به خرید فیلم رادیولوژی نخواهید داشت ، چرا که این نرم افزار جایگزین فیلم رادیولوژی PPQ می شود البته با قیمت بسیار پایین تر. 

در واقع کلمه PPQ از عبارت Paper print in QR گرفته شده است و به معنای چاپ کاغذی در QR Code است و این یعنی حذف کامل فیلم رادیولوژی ، کاغذ های چاپی و سی دی هایی که تصاویر رادیولوژی روی آنها رایت می شد استفاده از سی دی ها به جهت خراش هایی که طی پروسه حمل بر روی آنها ایجاد می شد و یا شکستن و گم شدن آنها ، مورد مناسبی برای ارائه تصاویر به بیمار و پزشک نبود. لذا بسیاری از مراکز به دلیل کمبود بودجه در خرید فیلم رادیولوژی از کاغذهای معمولی برای ارائه تصاویر رادیولوژی به بیمار استفاده می کردند که این روش هم به بن بست خورد ، به دلیل اینکه کاغذها در حین حمل توسط بیماران تا می شدند و رنگ تصاویر در قسمت های تا خوردگی محو می شد ، در نتیجه این روش هم روش درستی برای ارائه تصاویر رادیولوژی نبود.

 بنابراین پس از مدت ها مراکز رادیولوژی به واسطه USB تصاویر را به بیمار و پزشک ارائه می دادند که این روش هم روش امنی برای ارائه تصاویر رادیولوژی بیمار نبود و در نهایت پس از گذشت زمان نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ روی کار آمد که این نرم افزار دیگر جایی برای دغدغه ارائه تصاویر پزشکی نگذاشت. بدین ترتیب با تهیه نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ دیگر نگران هزینه بالای خرید فیلم رادیولوژی ، پاره شدن کاغذهای چاپی و یا خراب شدن سی دی ها نباشید. چرا که نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ با قیمت مناسب و شارژ سالانه مقرون به صرفه یک جایگزین مناسب برای فیلم رادیولوژی می باشد. از طرفی در نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی بر خلاف دیگر نرم افزارهای موجود در بازار ، تصاویر رادیولوژی به دلیل داشتن حجم پایین و رزولوشن بسیار بالایی که دارند ، به سرعت لود شده و قابل نمایش اند. 

همچنین نحوه کار نرم افزار جایگزین فیلم رادیولوژی PPQ بسیار راحت و قابل درک است و در این روش تصاویر مورد نیاز و انتخابی پزشک توسط تکنسین و آماده چاپ بیمار از مدالیته PACS و یا DICOM دریافت و پس از فشرده شدن در فضای ابری ذخیره می شود ، سیستم ابری یک کد رمزگذاری شده و قابل اشتراک را به چاپگر شبکه ارسال کرده که روی کارت مخصوص چاپ می شود. پس از چاپ کد رمزگذاری دوبعدی یا همان QR Code تمامی تصاویر رادیولوژی مورد نیاز پزشک توسط گوشی تلفن هوشمند ، تبلت و یا لپ تاپ قابل مشاهده است.

برای مشاهده تصاویر رادیولوژی بیمار هم کافی است از طریق گوگل پلی و یا اپ استور نرم افزار بارکد خوان را دانلود و نصب نمایید و پس از دانلود وارد نرم افزار بارکد خوان شوید و با قرار دادن دوربین گوشی در راستای QR Code آن را اسکن نمایید و وارد محیط نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی شوید. بدین ترتیب پس از اسکن توسط نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ ، تمامی تصاویر رادیولوژی مربوط به بیمار سریعاً با کیفیت بالا و حجم کم نمایش داده می شوند.

از مزایای قابل ذکر نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی ارسال جواب رادیولوژی بیمار بر روی QR Code پس از آماده شدن می باشد که با این روش کاربردی دیگر نیاز به حضور بیمار در مرکز تصویر برداری پزشکی جهت تحویل جواب رادیولوژی نمی باشد. افزون بر این از مزایای اصلی نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی قابلیت مشاهده تصاویر رادیولوژی به توسط گوشی موبایل ، تبلت و یا کامپیوتر بوده که می توان به دسترسی در هر مکان و زمان به تصاویر رادیولوژی اشاره کرد و مزیتهای دیگر نرم افزار حذف فیلم رادیولوژی PPQ سرعت بالا در نمایش تصاویر ، کیفیت قابل قبول و حجم کم تصاویر نمایشی ، امنیت بالای درون برنامه و حفظ اطلاعات بیماران است. از سوی دیگر از دیگر مزیت های مهم نرم افزار جایگزین فیلم رادیولوژی PPQ ، حذف کامل فیلم از رادیولوژی و کاهش هزینه های مربوط به مراکز تصویربرداری است.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره 09115964992 با ما در ارتباط باشید.

نرم افزار پزشکی سپاس 92

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید