اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Expert

آموزش زبان انگلیسی Expert، اپلیکیشنی برای یادگیری انگلیسی از صفر تا صدنسخه 3.1

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 27.27 مگابایت
دریافت برنامه/بازی آموزش زبان انگلیسی Expert از بازار سازنده : Expert App

اگر تا به حال فرصت یا هزینه کافی برای یادگیری زبان انگلیسی در اختیار نداشته اید، جای نگرانی نیست. در ادامه برنامه ای به نام آموزش زبان انگلیسی Expert را به شما معرفی میکنیم که به کمک آن میتوانید انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته و با هزینه کم یاد بگیرید. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه باشید. اولین نکته مهمی که درباره اپلیکیشن فوق باید به آن اشاره کنیم، آموزش زبان انگلیسی در 4 مهارت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است. محتوای آموزش زبان انگلیسی Expert شامل متن، فایل صوتی، عکس و ویدیو میشود که به کمک آنها میتوانید یادگیری عمیق تری را تجربه نمایید. علاوه بر این، تمام آموزش های این برنامه اندرویدی سطح بندی شده اند تا برای افراد مبتدی و یا حتی حرفه ای، مفید و قابل استفاده باشند.   نکته : برای استفاده از محتوای برنامه فوق، ابتدا باید بخش ها و درس های مختلف آن را به صورت جدا دانلود کنید. البته قسمتی برای دانلود یکجای محتوای هر بخش نیز وجود دارد که در حال راه اندازی است.

به کمک آموزش زبان انگلیسی Expert، مهارت خود را در استفاده از زبان انگلیسی تکمیل کنید.
  دانشکده زبان اولین بخش آموزش زبان انگلیسی Expert، مهارت های اصلی نام دارد که درس های آن در 4 قسمت خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن قرار گرفته اند. به غیر از مهارت نوشتن، برای سایر مهارت ها سطح بندی تعیین شده که با انتخاب هر کدام، میتوانید لیست دروس را ببینید. برای مرور هر درس ابتدا باید بر روی آن اشاره کنید تا دانلود شود. آنچه یاد میگیرید عبارت است از: مهارت خواندن : با دانلود و اجرای هر کدام از درس های این قسمت، یک فایل صوتی همراه برای شما پخش خواهد شد که متن انگلیسی آن نیز قابل مشاهده میباشد. با لمس منوی کناری درس ها، میتوانید لغات مهم آن را مرور کنید و ترجمه فارسی متن را نیز ببینید. البته این موارد برای همه سطوح در دسترس نیستند. مهارت شنیداری : برای اینکه هنگام گوش دادن به مکالمات انگلیسی درک خوبی از آن داشته باشید، آموزش های این قسمت برایتان بسیار مفید خواهد بود. در اینجا بیشتر آموزش ها صوتی هستند و برای برخی از آنها، متن انگلیسی و فارسی یا لغات مهم نیز موجود میباشد. مهارت صحبت کردن : یادگیری مکالمه انگلیسی برای همه دشوار است اما آموزش های این قسمت به شما کمک میکند تا صحبت کردن با این زبان بین المللی را به خوبی یاد بگیرید. درس ها به صورت مکالمه بین دو نفر هستند و برای بعضی از آنها، متن فارسی و انگلیسی یا لغات مهم در دسترس میباشد. مهارت نوشتن : آموزش های این بخش دارای سطح بندی نیستند و در 12 فصل گنجانده شده اند. درس ها به زبان انگلیسی و به صورت متنی هستند که ابتدا باید آنها را دانلود کنید.   نکته : در بخش لغات مهم هر درس، میتوانید کلمات موردنظر خود را به جعبه لایتنر برنامه اضافه نمایید.   آموزش زبان انگلیسی  لذت یادگیری زبان انگلیسی با ابزارهای کمک آموزشی در آموزش زبان انگلیسی Expert از ابزارهای کمکی دیگری نیز استفاده شده که میتوانید به عنوان تمرین از آنها بهره ببرید و مهارت خود را افزایش دهید. این ابزارهای کمک آموزشی شامل موارد زیر میشوند:
 • یادگیری با فیلم و انیمیشن های دارای زیرنویس فارسی
 • یادگیری با تصاویر به صورت فلش کارت تلفظ و ترجمه کلمات
 • دستور زبان با متن انگلیسی و فارسی
 • ویدیوهای سخنرانی برای تقویت مهارت شنیداری و یادگیری لهجه
 • بخش داستانی با متن انگلیسی و فارسی و لغات مهم
 • موسیقی های متنوع با متن انگلیسی و فارسی آهنگ و لغات مهم
 • اصطلاحات انگلیسی با ویدیوهای نحوه صحبت به صورت عامیانه
 • ویدیوهای کنفرانس های TED با زیرنویس فارسی
 • یادگیری لغات 504، 4000 کلمه ضروری و واژگان تافل با تلفظ، ترجمه و جمله مثالی
 • بخش گفتگو با ویدیوهای آموزشی به صورت مکالمه دو طرف
  نکته : در قسمت یادگیری با تصاویر، امکان افزودن کلمات به جعبه لایتنر وجود دارد.   یادگیری زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته  با روش جعبه لایتنر برای همیشه یاد بگیرید یکی از قابلیت های مفید آموزش زبان انگلیسی Expert، امکان یادگیری ترجمه و تلفظ لغات با استفاده از جعبه لایتنر میباشد. همانطور که گفتیم شما میتوانید لغات مهم درس ها را به این جعبه اضافه کنید و روند استاندارد مرور آنها را در پیش بگیرید. این روند به این صورت است که با یادگیری هر کلمه، آن را به خانه روز بعدی منتقل خواهید کرد و اگر آن را یاد نگرفته باشید، باید دوباره مرور کنید. در نهایت همه کلمات یاد گرفته شده، از خانه آخر جعبه قابل دسترسی هستند.   نکته : برای لغات جعبه لایتنر، امکان ویرایش، حذف یا اضافه کردن به صورت دستی نیز پیش بینی شده است.   سایر بخش ها و امکانات برنامه آموزش زبان انگلیسی Expert دارای یک دیکشنری آفلاین انگلیسی به فارسی و بالعکس هم هست که برای استفاده از آن باید دکمه شناور جستجو در پایین صفحه را لمس نمایید. به کمک این دیکشنری میتوانید بیش از 200هزار کلمه را ترجمه کنید. یکی دیگر از بخش های جالب این اپلیکیشن، قسمت پیام ها است که در آن علاوه بر پیام های سیستمی، نکات مفید آموزشی منتشر میشود. با لمس منوی سه نقطه سربرگ و انتخاب تنظیمات نیز میتوانید به گزینه های زیر دسترسی داشته باشید:
 • فعال یا غیرفعال کردن یادآوری مرور کلمات با تنظیم زمان آن
 • حذف فایل های دانلود شده
 • پاکسازی حافظه موقت برنامه برای آزاد کردن فضا
 • تهیه پشتیبان از فلش کارت های جعبه لایتنر و بازیابی آنها
  نکته : برای استفاده از دیکشنری باید ابتدا آن را دانلود کنید.   یادگیری با روش جعبه لایتنر  درباره رابط کاربری برنامه بیشتر بدانید یکپارچگی قالب گرافیکی آموزش زبان انگلیسی Expert یکی از نقاط قوت آن به شمار می آید. این ویژگی مثبت به دلیل استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ در کنار آیکن های یکدست و گویا به وجود آمده است. از طرف دیگر، جابجایی بین بخش های مختلف اپلیکیشن فوق با سرعت بالا و حداقل پیچیدگی انجام میشود و استفاده از امکانات موجود در آن راحت و بدون دردسر میباشد.  
برای یادگیری زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته با صرف وقت و هزینه کم، میتوانید از آموزش زبان انگلیسی Expert استفاده کنید. این اپلیکیشن اندرویدی به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت است.
  نکته : در هر بخش و سطح از آموزش ها، تنها تعدادی از درس ها رایگان هستند و برای استفاده از بقیه، باید برنامه را به نسخه کامل ارتقا دهید. این کار از قسمت فروشگاه به صورت کلی و یا برای هر قسمت به صورت جدا قابل انجام میباشد.   یادگیری زبان انگلیسی
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • عملکرد صحیح و بدون خطا در همه بخش ها
 • محتوای آموزشی غنی و بسیار مفید
 • وجود بخش های کمک آموزشی برای تمرین بیشتر
 • امکانات جانبی مفید
 • رابط کاربری روان و گرافیک زیبا
نقاط ضعف برنامه
 • مورد خاصی وجود ندارد
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه باید گفت که آموزش زبان انگلیسی Expert وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد و به امکانات بیشتری نیاز ندارد. البته برای افزایش کارایی این برنامه اندرویدی، پیشنهاداتی هم داریم. برای مثال اگر ابزارهای ترجمه پیشرفته مثل پنجره شناور در این اپلیکیشن وجود داشت، کارایی آن دوچندان میشد. همچنین انتظار میرفت بخشی برای مدیریت دانلودها وجود داشته باشد یا قبل از دانلود مشخص شود که محتوای هر درس چه چیزهایی هستند. ایده پردازی های بیشتر را به تولیدکنندگان برنامه فوق واگذار میکنیم.  

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  Z 5
  سلام کسی میدونه چجوری میشه بدون خرید اشتراک فایل ها رو کامل دانلود کرد من هر کاری کردم نشد اگه کسی میدونی لطفا راهنمایی کنه

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  زینب 5
  از چه زمانی بعد از دانلود پولی میشه

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  زینب 5
  ببخشید از چه زمانی بعد از دانلود پولی میشه

  به این نظر پاسخ دهید
 4. avatar
  M 5
  واقعابرنامه عالي وتقريباجامعيه فقط حيف كه نسخه آي او اس نداره😪

  به این نظر پاسخ دهید
 5. avatar
  FAHAN
  برنامه بسیار عالی هست فقط ایراد عظیمی که داره نسخه ای او اس نداره

  به این نظر پاسخ دهید
 6. avatar
  نیر مهندسی
  سلام . مین برنامه رو در اولین خریدی که کردم به تبلت نصب کردم و الان میخواستم این برنامه رو به لپ تاپ نصب کنم. از چه راهی باید انجام بدم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود برنامه آموزش انگلیسی Expert