اپلیکیشن آچاره

آچاره، دسترسی راحت و ارزان به نیروهای خدمات منزل در تهراننسخه 2.3.1

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی

خدمات آنلاین با سرعت زیادی در حال گسترش هستند. این روزها حتی میتوانید برای انجام کارهای مختلف منزل، به صورت آنلاین نیروی خدماتی درخواست کنید. اپلیکیشن آچاره برای درخواست آنلاین خدمات منزل در تهران تولید شده تا با کمک آن، کارهایتان را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام دهید. ما را در ادامه و با نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید. درخواست آنلاین نیروی خدماتیاولین صفحه برنامه فوق، مربوط به ثبت نام یا ورود به حساب کاربری میباشد. هرچند میتوانید به عنوان کاربر مهمان نیز وارد آچاره شوید اما برای بهره مندی از همه امکانات، باید در آن ثبت نام کنید. ایجاد حساب کاربری در این اپلیکیشن اندرویدی با شماره تلفن همراه و دریافت کد تایید انجام میشود. البته به اطلاعات دیگری مثل نام و نام خانوادگی، شماره ثابت، ایمیل (اختیاری) و جنسیت هم نیاز است.   نکته : با توجه به اینکه ارائه خدمات اپلیکیشن فوق مربوط به پایتخت میشود، شماره ثابت را فقط با پیش شماره تهران میتوانید ثبت کنید.

با آچاره خدمات منزل در تهران را به راحتی و با قیمت مناسب دریافت کنید.
خدمات منزل در تهران  لیست کامل از خدماتی که در منزل به آنها نیاز دارید بعد از ثبت نام در آچاره، لیست خدمات آن به نمایش درمی آید. این خدمات در 9 گروه اصلی با زیرگروه های مختلف ارائه میشوند که تعدادی از آنها را در زیر نام برده ایم:
 • نظافت (فضای داخلی، خودرو، دیوار، فرش و مبل و...)
 • تعمیرات منزل (لوله کشی، کولر آبی، ایزوگام، تخلیه چاه و...)
 • پذیرایی (جشن، سوگواری، تجاری و...)
 • بازسازی منزل (سقف کاذب، کاغذ دیواری، بنایی و...)
 • مراقبت و نگهداری (کودک، سالمند، معلول)
 • خدمات رایانه ای (کامپیوتر، موبایل و تبلت، مودوم و اینترنت، ماشین های اداری)
 • باغبانی (بدون زیرگروه)
 • جابجایی اثاث (بدون زیرگروه)
 • دکوراسیون (انواع کفپوش، دیزاین سقف، کابینت و...)
  خدمات منزل با قیمت مناسب  نحوه درخواست خدمات منزل با آچاره درخواست آنلاین نیروی خدماتی با آچاره به صورت زیر انجام میشود: انتخاب خدمات : در اولین قدم باید خدمات موردنیاز خود را از لیست صفحه اصلی برنامه و زیرگروه های آنها انتخاب کنید. با لمس دکمه ادامه، صفحه واردکردن اطلاعات تکمیلی به نمایش درمی آید. تعیین زمان انجام کار : در این بخش باید تاریخ و ساعت دقیق انجام کار را مشخص نمایید تا نیروهای خدماتی در همان موقع به محل اعزام شوند. ثبت آدرس و اطلاعات تماس : مهمترین قسمت درخواست نیروی خدماتی در این اپلیکیشن، ثبت آدرس دقیق و اطلاعات تماس برای هماهنگی میباشد که باید در سه مرحله آن را انجام دهید:
 • انتخاب منطقه از مناطق تحت پوشش خدمات و وارد کردن آدرس کامل
 • تعیین محل بر روی نقشه با امکان جستجو و یافتن موقعیت فعلی
 • تایید یا وارد کردن شماره همراه و ثابت، نام کامل و جنسیت کارفرما
توضیحات : بعضی مواقع باید توضیح بیشتری راجب به خدمات درخواستی خود بدهید و مواردی را یادآور شوید. این توضیحات را میتوانید به صورت کامل در این بخش بنویسید. کد تخفیف : اگر کد تخفیف دارید با وارد کردن آن در این قسمت، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد. خلاصه سفارش : بعد از اینکه همه اطلاعات بالا را به درستی ثبت کردید، خلاصه ای از سفارش شما به همراه هزینه نشان داده میشود. البته برخی از هزینه ها نیز در محل و بعد از انجام کار محاسبه میگردند. ثبت نهایی و دریافت کد پیگیری : با تایید خلاصه سفارش، درخواست شما ثبت میشود و یک کد پیگیری دریافت میکنید. در این پنجره دکمه های سفارش جدید و لیست کارهای من نیز به چشم میخورد. بد نیست بدانید که با ثبت هر سفارش، جزئیات آن با پیامک به اطلاعتان خواهد رسید.   نکته : موقع درخواست برخی از خدمات به اطلاعات بیشتری مثل تعداد نیروهای لازم و مدت زمان انجام کار نیاز میباشد. به عنوان مثال برای درخواست اسباب کشی باید جزئیاتی مثل شماره طبقه مبدا و مقصد را نیز وارد کنید تا هزینه بطور دقیق محاسبه شود.   درخواست آنلاین نیروی خدماتی  پیگیری سفارش ها تا زمان انجام کار شما میتوانید سفارش هایی که برای دریافت خدمات در آچاره ثبت کرده اید را در بخش سفارش های من ببینید. وضعیت هر سفارش نیز با کد پیگیری آن به نمایش درمی آید. برای دیدن جزئیات بیشتر نیز باید بر روی هر مورد اشاره کنید. تمام اطلاعاتی که موقع ثبت سفارش وارد شدند، در این صفحه قابل مشاهده هستند. در انتهای صفحه هم دکمه هایی برای لغو سفارش یا ثبت سفارش مشابه وجود دارد.   خدمات منزل در تهران  بخش حساب کاربری برای دیدن اطلاعات حساب کاربری خود در آچاره باید به بخشی با همین نام بروید که از پایین صفحه اصلی برنامه قابل دسترسی میباشد. این قسمت دارای دو گزینه مهم است: اطلاعات حساب کاربری : نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره همراه، شماره ثابت و جنسیت شما در این صفحه نشان داده میشود. آچارهای منتخب من : وقتی وضعیت سفارش شما به حالت انجام شده در آمد، میتوانید به نیروی خدماتی امتیاز دهید و او را به لیست آچارهای منتخب من اضافه کنید. با این کار در سفارش های بعدی مشابه، اولویت اعزام نیرو با شخص منتخب شما میباشد. امتیازها بر اساس سه ویژگی حضور به موقع، رفتار و ظاهر و کیفیت خدمات به نیروهای خدماتی داده میشود.   خدمات منزل با قیمت مناسب  آنچه درباره رابط کاربری برنامه باید بدانید با توجه به اینکه آچاره مورد استفاده عموم افراد است، در پیاده سازی رابط کاربری آن سعی شده تا اصل سادگی رعایت گردد. به این ترتیب، جابجایی بین بخش های مختلف این اپلیکیشن و استفاده از امکانات آن راحت میباشد و حداقل پیچیدگی در آن دیده میشود. از لحاظ ظاهری نیز نقص خاصی در برنامه فوق به چشم نمیخورد هرچند میتوانستیم شاهد دقت نظر و حسن سلیقه بیشتری باشیم.
  اگر ساکن تهران هستید پیشنهاد میکنیم برای دریافت خدمات منزل با قیمت مناسب از آچاره استفاده نمایید. این برنامه اندرویدی با بیش از 10000 کاربر، به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت میباشد.
درخواست آنلاین نیروی خدماتی
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • ارائه خدمات متنوع
 • عملکرد صحیح و بدون خطا در همه بخش ها
 • استفاده راحت برای همه اقشار جامعه
 • گرافیک زیبا و رابط کاربری روان
 • امکانات جانبی مفید
نقاط ضعف برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه از آنجایی که آچاره وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد، پیشنهاد خاصی برای افزایش کارایی آن نداریم. البته تیم "سانا گستر سبز" میتوانند ایده پردازی های بیشتری نیز در این اپلیکیشن اندرویدی انجام دهند. برای مثال اگر امکان ذخیره سفارش، ثبت سفارش فوری یا حتی نمایش و انتخاب نیروهای خدماتی برتر در آن وجود داشت، کارایی بهتری از برنامه شاهد بودیم. یکی از کمبودهای حیاتی اپلیکیشن فوق، عدم امکان ویرایش اطلاعات و سفارش ها در آن میباشد که امیدواریم در نسخه های بعدی رفع شود.  

آچاره

آچاره، دسترسی راحت و ارزان به نیروهای خدمات منزل در تهران

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  مسعود نورانی 5
  سلام به گرداندگان موسسه آچاره ، من مسعود نورانی اخیرا درخواست کوتاهی مو برای همسرم از طریق سفارش اینترنتی بشما داشتم و خواسته بودم که متخصصی با بالاتربن امتیاز برایمون بفرستین وشماهم خانم فاطمه افسری رو انتخاب نمودین و ایشان سر وقت رسیدن وبا وسایل استریل شده و کمال خوشروئی و حد اکثر همراهی و با انتخاب بهترین مدل مو برای همسرم کار رو بانجام رسوندن و نتیجه کار بسیار عالی و با بهترین کیفیت بدست آمد ، خواستم بدینوسیله نهایت تشکر و امتنان خودم و همسرم رو باطلاعتون برسونم و بویژه از همراهی و زحمات خانم افسری نهایت قدردانی و سپاسگزاری رو بعمل بیاوریم ، ‌دیگه ایشون انتخاب تخصصی و همیشگی ما خواهند بود ، لطفا در نوبت های آینده حتما برنامه ریزی بفرمائید که از وجود ایشون بهره مند شویم ، سلامت و پر توان باشین همیشه .

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  ارمین
  به نظرم در مقابل شرکتهای دیگه مثل استادکار واقعا ضعیف هستند، من هر دو را گرفتم اچاره صد بار سفارش گذاشتم و کسی نیامد ولی استادکار ساعت ۱۲ شب چندین بار سفارش گذاشتم و فردا ۸ صبح امدند. مثل سفارش پارو زدن پشت بام در برف چند ماه پیش و وصل خط تلفن. اپ استادکار هم خیلی بهتر و کاربردی تره

  به این نظر پاسخ دهید
 3. avatar
  علیرضا
  چجوری میتونم به عنوان همکار عضو اچاره بشم؟

  به این نظر پاسخ دهید
  1. سیامک سرشوق
   سیامک سرشوق
   در این مورد باید با پشتیبانی برنامه تماس بگیرین. در قسمت حساب کاربری.

   به این نظر پاسخ دهید
دانلود اپلیکیشن اندرویدی آچاره