سفر ارزان به قشم

ارزان ترین نرخ تور قشم در وب سایت لحظه آخر

بازدید از دره ستارگان به هنگام شب ممنوع است؟!

جنگل های حرا آب شور را به آب شیرین تبدیل می کنند؟!

این ها تنها بخشی از شگفتی های جزیره اسرارآمیز قشم می باشد که گردشگران را مشتاق می کند به این جزیره سفر کنند. برای سفر به این جزیره نیازی نیست هزینه های بالا پرداخت کنید، زیرا با ترفندهایی که لحظه آخر در اختیارتان قرار می دهد می توانید سفری اقتصادی و کمتر از 1 میلیون را تجربه کنید.

 

به چند روش می توان به قشم سفر کرد؟

برای نحوه سفر به جزیره قشم 3 انتخاب پیش روی شما قرار دارد:

تور زمینی قشم: (مسافت زمانی 👈 20 ساعت با قطار، 17 ساعت با اتوبوس) (هزینه سفر 👈 از 970.000)

توضیحات: در تور قشم زمینی با قطار از راه آهن بندرعباس می توان با ترانسفر به اسکله شهید حقانی رفته و از آنجا باید با لنج به اسکله شهید ذاکری قشم بروید. باید بدانید که فاصله بین بندرعباس تا قشم حدود 40 دقیقه است. اما در صورتی که بخواهید مسیر بین تهران تا قشم را با اتوبوس طی کنید، باید به پایانه بروید و از آنجا با عبور از شهرهای قم، کاشان، شاهین شهر، اصفهان، سیرجان، حاجی آباد و بندر عباس به قشم برسید.

 

تور هوایی قشم: (مسافت زمانی 👈 1.5 ساعت) (هزینه سفر 👈 از 2.100.000

توضیحات: بهترین راه سفر به قشم تور هوایی است. چراکه در مدت زمان کوتاهی و با پرداخت هزینه ای به صرفه، می توانید به بزرگترین جزیره ایران سفر کنید.

 

سفر شخصی به قشم: (مسافت زمانی 👈 15 ساعت) (هزینه سفر 👈 از 3.500.000)

توضیحات: در سفر با ماشین شخصی مسافت تهران تا قشم 1320 کیلومتر است که حدود 15 ساعت زمان می برد. به طور تقریبی برای پیمودن این مسیر باید 130 لیتر بنزین بزنید که با احتساب بنزین 3 هزار تومانی چیزی در حدود 400 هزار تومان باید هزینه بنزین پرداخت نمایید. توجه نمایید انتهای مسیر را باید به صورت آبی طی کنید، به همین دلیل می بایست خودروی خود را با لندی کرفت به بندر لافت انتقال دهید؛ هزینه انجام این کار 100 هزار تومان است.

 

بهترین و پایین ترین نرخ تور قشم را در سایت لحظه آخر ببینید و ضمن مقایسه با سایر سایت ها، نسبت به خریدِ مطمئن اقدام کنید.

 

در قشم از کجاها دیدن کنیم؟

جزیره قشم مکان های دیدنی بی همتایی دارد که بازدید از آن ها هر گردشگری را به وجد می آورد. با این حساب گشت و گذار در این جزیره نیازمند زمان زیادی است که احتمالاً در طول سفر 3 الی 5 روزه ممکن نخواهد بود. به همین دلیل بهتر است برنامه ریزی درستی داشته باشید تا بتوانید از محبوب ترین اماکن قشم دیدن کنید. اما کدام مکان های دیدنی قشم را حتماً باید ببینیم؟

  • دره ستارگان قشم ===> 5.000 تومان
  • جنگل های حرا ===> 15.000 تومان
  • تنگه چاهکوه قشم ===> 5.000 تومان
  • پارک کروکودیل قشم ===> 15.000 تومان
  • غار نمکدان ===> 7.500 تومان

مکان های دیدنی رایگان قشم که نباید بازدید از آن ها را فراموش کنید:

  • جزیره هنگام ===> رایگان
  • ژئوپارک قشم ===> رایگان
  • جزایر ناز ===> رایگان

 

تور قشم لحظه آخری را با نصف قیمت رزرو کن

 

برای سفر به قشم باید چقدر پرداخت کنیم؟

اگر بخواهیم هزینه کلی سفر به قشم را به طور کلی بررسی کنیم باید هزینه بلیط، خورد و خوراک، هتل و خریدها را محاسبه کرد که بسته به هتل انتخابی شما، شیوه سفر کردن و رستوران های انتخابی برای صرف غذا متغیر است، اما لحظه آخر با ارائه تورهای قیمت مناسب، سعی کرده این هزینه ها را تا حد قابل توجهی کاهش دهد.

 

/پایان رپرتاژ آگهی

این مطلب صرفاً جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید