ارسال گل به ايران

ارسال گل به ایران از تورنتو

این روزها ایرانیان زیادی در کانادا زندگی می کنند. معمولا اکثر آن ها در تورنتو کانادا می باشند. به همین دلیل تقاضای بالایی برای ارسال گل به ایران از تورنتو کانادا وجود دارد. در این مقاله می خواهم چند نکته برای سورپرایز کردن عزیزانتان از خارج از کشور را مطرح کنم. به دلیل اینکه تورنتو یک شهر مهاجر پذیر است، اکثر هموطنان از شهرهای مختلف ایران به آنجا مهاجرت کرده اند. به همین دلیل دارای سلایق متفاوتی می باشند. اکثر آن ها یک سری نیازها و خواسته های مشترک دارند. اما متاسفانه هنوز خیلی از آن ها به درستی برطرف نشده است. یکی از استارت آپ هایی که با داشتن تیم مستقر در تورنتو کانادا و تهران سعی در برطرف کردن یکی از این نیازها شده است، کادو باکس می باشد. ارسال گل به ایران از تورنتو کانادا

ارسال گل به ایران توسط کادو باکس

کادو باکس در زمینه ارسال باکس گل رز تخصص دارد. چندین سال است که در این زمینه به صورت تخصصی فعالیت می کند. حال با توجه به این نیاز به وجود آمده برای ایرانیان مقیم تورنتو کانادا، آنها خدمات جدیدشان را پایه گذاری کرده اند. این خدمت به هموطنان عزیزمان کمک می کند که به راحتی ارسال گل به ایران از تورنتو را انجام دهند. بزرگترین مزیت آن ها داشتن تیم مستقر در تورنتو کانادا می باشد. اما بزرگترین ضعف آن ها تا به این لحظه، نداشتن نمایندگی در شهرهای مختلف ایران می باشد. به همین دلیل تنها ارسال باکس گل رز در تهران امکان پذیر است. اما برای رفع این مشکل امکان ارسال رز جاودان به سراسر ایران را فراهم کرده اند.  

ارسال باکس گل رز به سراسر ایران

همانطور که عرض کردم با این که کادو باکس یکی از معتبرترین گلفروشی های اینترنتی برای فرستادن گل از تورنتو کانادا به ایران می باشد، اما برای ارسال به شهرستان ها سرویس ارسال گل تازه ندارد. و خیلی از افراد هم یا با گل جاودان آشنا نیستند و یا مایل به ارسال آن نمی باشند. اما برای این کار راه حل وجود دارد. ممکن است بهترین گزینه نباشد اما مطمئنا کار شما را راه می اندازد. برای ارسال گل به سراسر ایران می توانید از باکس اپ استفاده نمایید. آن ها خودشان گل ندارند. روش کارشان به این صورت است که با گلفروشی های سراسر ایران همکاری می کنند و زمانی که گل مورد نظرتان را به آن سفارش دهید، بلافاصله به نزدیک ترین گل فروشی سفارش می دهند.  

مزیت ها و ضعف های ارسال گل توسط باکس اپ

بزرگترین مزیت باکس اپ این است که به شما امکان ارسال گل به تمام شهرستان های ایران را می دهد. دلیل آن هم نوع فعالیت آن ها می باشد. اما بزرگترین ضعف آن ها، تحت یک لایسنس نبودن گل فروشی ها در باکس اپ می باشد. البته ناگفته نماند که بسیاری از گلفروشی های بین المللی هم به همین صورت فعالیت می کنند. از جمله www.ftd.com ،www.1800flowers.com و بسیاری از نمونه های شناخته شده دیگر! دلیل آن هم این است که یک سایت گل فروشی نمی تواند در سراسر دنیا و یا ایران شعبه داشته باشد. به همین دلیل مجبور است از گل فروشی های موجود استفاده کند.  

انتخاب از بین روش های مختلف ارسال گل به ایران

ممکن است که تا اینجای مقاله کمی گیج شده باشید. اما تنها شما می توانید بهترین روش ارسال گل به ایران را انتخاب نمایید. در بالا 2 روش اصلی آن را شرح دادم. حال شما باید بررسی کنید و تصمیم نهایی را بگیرید. اگر لوکس بودن و کیفیت بالای گل برایتان مهم است و دریافت کننده آن در تهران است، بدون شک از کادو باکس استفاده کنید. مطمئنا یک تجربه لاکچری و فراموش نشدنی خواهید داشت. حتی اگر دوستان و یا خانواده شما در سایر شهرستان ها زندگی می کنند، باز هم پیشنهاد ما ارسال گل رز جاودان توسط تیم کادو باکس می باشد. اگر هم می خواهید به سایر شهرها و شهرستان ها دسته گل رز و یا سبد گل ارسال کنید، باید از یکی از سایت های مطرح در این زمینه استفاده کنید.  

نکاتی که بهتر است در هنگام سفارش گل رعایت کنید

فراموش نکنید که روز و زمان ارسال را به صورت دقیق مشخص کنید. از طرف دیگر بهتر است به همراه گل، یک کارت پستال هم سفارش دهید. متن خود را شخصی سازی کنید و حتما به گلفروشی بگویید که از محصول شما برایتان عکس و فیلم ارسال کند. بهتر است بعد از دریافت گل توسط شخص مورد نظر آمادگی دریافت تلفن را داشته باشید. چون معمولا آنقدر سورپرایز می شوند که بلافاصله با شما تماس می گیرند. به همین دلیل بهتر است به گل فروشی بگویید که دقیقا پس از تحویل دادن گل به شما اطلاع دهد. اگر در آن زمان سر کار هستید، بهتر است هنگام دریافت تماس به یک محیط راحت بروید. چون شخص دریافت کننده در آن لحظه با احساسات فراوان با شما صحبت می کند و بسیار مهم است که شما هم بتوانید متقابلا این احساسات را پاسخگو باشید.  

/پایان رپرتاژ آگهی این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و اپریویو مسئول تایید صحت آن نیست

اینها را هم بخوانید