استیم من

استیم من، بازگشت به انقلاب صنعتی با یک بازی هیجان انگیزنسخه 1.3

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : رقابتی
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 17.9 مگابایت
دریافت برنامه/بازی استیم من از بازار سازنده : Aimplay

این بازی شما را به دوران انقلاب صنعتی باز میگرداند. عصری که در آن، چرخ های صنعت با نیروی بخار میچرخید. در بازی استیم من باید با تمرکز بالا، بخار را به مسیر درست و لوله های رنگی هدایت کنید و بهترین رکورد را به ثبت برسانید. برای آشنایی بیشتر با این بازی اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه باشید. بازی رقابتی برای اندرویدهرچند گیم پلی بازی فوق ساده است اما یک راهنمای تعاملی در شروع، نحوه انجام آن را به شما یاد میدهد. بعد از چند بار سعی کردن، میتوانید دکمه یاد گرفتم را لمس کنید تا راهنما دیگر نشان داده نشود. استیم من بیش از هر چیز، قدرت تمرکز و سرعت عملتان را تحت آزمایش قرار خواهد داد. اگر این دو ویژگی را در کنار هم داشته باشید، به بهترین رکورد دست پیدا میکنید.   نکته : بد نیست بدانید که امتیاز شما در این بازی اندرویدی، با استفاده از سیستم لیدربورد در Google Play Games ذخیره میشود. با اتصال به اینترنت میتوانید از این سیستم استفاده نمایید.   چرخ های کارخانه را با نیروی بخار بچرخانید در استیم من، شما کارگر یک کارخانه در دوران انقلاب صنعتی هستید که باید با هدایت بخار به مسیر صحیح، مانع از انفجار مخزن شوید. ابتدا به نظر میرسد که کار سختی در پیش ندارید اما با تغییرات سریع جهت چرخش و جابجایی رنگ لوله ها، چالش بازی خود را نشان میدهد. وقتی دریچه خروجی مخزن به لوله همرنگ رسید، باید صفحه را لمس کنید تا بخار آزاد شود و امتیاز لازم را بگیرید. برای اینکه هیجان بازی افزایش یابد و سرعت عمل بیشتری از خود نشان دهید، یک محدودیت زمانی بسیار کوتاه برای لمس صفحه تعیین شده است. اگر لوله همرنگ دوبار از جلوی دریچه عبور کند و موفق به لمس صفحه نشوید، مخزن منفجر خواهد شد. همچنین با هدایت بخار به لوله هایی با رنگ نادرست، آن دور از بازی را می بازید.   نکته : لازم نیست که دریچه مخزن دقیقا روبروی لوله قرار بگیرد اما اگر مقدار زیادی فاصله داشته باشد، لمس صفحه بی فایده است.

در استیم من به جنگ بخارها بروید و بهترین رکورد را ثبت کنید.
بازگشت به انقلاب صنعتی  با شخصیت ها و مخزن های مختلف بازی کنید یکی از ترفندهایی که برای رفع یکنواختی در استیم من به کار گرفته شده، امکان انتخاب شخصیت های مختلف و مخزن های بخار متفاوت میباشد. هرچند این شخصیت ها و مخزن ها تاثیری در روند گیم پلی و امتیازآوری ندارند اما در عین حال، انگیزه خوبی برای ادامه دادن هستند. شما میتوانید با مهره هایی که بدست می آورید، از 6 شخصیت و 6 مخزن بخار مختلف برای بازی کردن استفاده کنید.   امتیازدهی در استیم من وقتی گیم پلی بازی ساده باشد، سیستم امتیازدهی آن نیز ساده خواهد بود. در استیم من بعد از هر دور بازی و بر اساس رکوردی که به ثبت رسانده اید، تعدادی مهره به شما تعلق میگیرد. همچنین با اولین اشتباه در هر دور، میتوانید یک ویدیوی تبلیغاتی ببینید و علاوه بر ادامه بازی، تعدادی مهره دریافت کنید. مشاهده ویدیوهای تبلیغاتی تصادفی و هدیه روزانه، از دیگر راه های کسب مهره در بازی فوق هستند.   گرافیک و صدای بازی با توجه به سبک استیم من، باید گفت که از لحاظ گرافیکی کم نقص میباشد و میتواند انتظار شما را به عنوان یک نمونه قابل قبول از بازی های رکوردی برآورده کند. طراحی خلاقانه محیط و کاراکترها در کنار اجرای خوب انیمیشن ها و جلوه های تصویری، جذابیت های لازم را به این بازی بخشیده اند. موزیک مناسب و افکت های صوتی جالب نیز رضایت بخش است.  
بازی های امتیازی یکی از پرطرفدارترین سبک های بازی هستند و استیم من نیز به عنوان یک نمونه باکیفیت در این گروه، میتواند سرگرمی خوبی در اوقات فراغت شما باشد. پیشنهاد میدهیم این بازی اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت کنید.
  نکته : با پرداخت هزینه ناچیز میتوانید تبلیغات را از بازی فوق حذف نموده و تعداد زیادی مهره بگیرید.   هدایت بخار به مسیر صحیح
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
 • اجرای روان بر روی گوشی های مختلف
 • گیم پلی سرگرم کننده
 • ایجاد حس رقابت با امکان ثبت امتیاز
 • گرافیک زیبا
نقاط ضعف بازی
 • سادگی بیش از حد گیم پلی
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی تیم "Aimplay" در پیاده سازی استیم من از ترفندهای هوشمندانه ای برای جذابیت گیم پلی استفاده کرده اند و تا حد زیادی در این کار موفق بوده اند. البته ما برای بهبود این بازی اندرویدی، پیشنهاداتی داریم که امیدواریم در نسخه های بعدی آن شاهد باشیم:
 • سیستم امتیازدهی پیشرفته تر (امتیازهای افزایشی و ...)
 • ایجاد چالش های بیشتر در روند گیم پلی
 • تاثیرگذاری شخصیت ها و مخزن ها در گیم پلی
 • کسر امتیاز در صورت اشتباه
 • فرصت کوتاه برای شروع مجدد، بعد از دیدن تبلیغ
 • تست کامل و رفع باگ های جزئی (نمایش تبلیغ)
 • و...
 

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود بازی اندرویدی استیم من