اینفلوئنسرهای توییتر

اگر توسعه دهنده اندروید هستید، حتما این افراد را در توییتر فالو کنید


در این مطلب به معرفی 36 اینفوئنسر معروف در توییتر میپردازم که توسعه دهندگان اندروید میتوانند آنها را فالو کرده و از مطالب مفیدی که این افراد به اشتراک میگذارند، بهره مند شوند.

 

Jake Wharton (@JakeWharton)

سازنده ActionBarSherlock و NineOldAndroids

 

Phil Nickinson (@philnickinson)

ویراستار وبسایت Android Central

 

Andy Rubin(@Arubin)

خالق اندروید

 

Matias Duarte (@MatiasDuarte)

نایب رئیس بخش طراحی در گوگل

 

Cyanogen (@cyanogen)

سازنده رام شخص ثالث برای گوشی های اندروید و مهندس در کمپانی Samsung Mobile

 

Roman Nurik (@romannurik)

طراح در گوگل و توسعه دهنده اندروید

 

Tor Norbye (@tornorbye)

مهندس نرم افزار در بخش اندروید کمپانی گوگل

 

Chris Banes (@chrisbanes)

کارمند بخش DevRel گوگل

 

Tim Bray (@timbray)

دستیار توسعه دهنده اندروید

 

Nick Butcher (@crafty)

دستیار طراح/توسعه دهنده در گوگل

 

Lars Vogel (@vogella)

مدیر رابط کاربری پلتفرم Eclipse و پروژه e4. توسعه دهنده Eclipse RCP و اندروید

 

Chris Lacy (@chrismlacy)

توسعه دهنده ActionLauncher و TweetLanes

 

Ben Eidelson (@ben8128)

 مدیر محصول نسخه موبایل گوگل پلاس

 

Matias Duarte (@MatiasDuarte)

مدیر بخش تجربه کاربری سیستم عامل اندروید در گوگل

 

Sebastiano Poggi (@seebrock3r)

Google Developer Expert برای اندروید

 

Reto Meier (@retomeier)

مدیر بخش Scalable Developer Advocacy در گوگل، توسعه دهنده اندروید و نویسنده کتاب Professional Android 4 Application Development

 

Juhani Lehtimäki (@lehtimaeki)

علاقه مند به اندروید، مدیر ارشد فنی در Fat Robot و نویسنده کتاب Smashing Android UI

 

Nicole Cozma (@c0z)

نویسنده بخش موبایل و اندروید در CNET

 

Cyril Mottier (@cyrilmottier)

طراح محصول موبایل و Google Developer Expert

 

Behnam Fakhimi (@benocharm)

توسعه دهنده اندروید و بنیان گذار WeTalkAndroid.com

 

JR Raphael (@JRRaphael)

نویسنده Android Power

 

Dave Smith (@devunwired)

 Google Developer Expert برای اندروید

 

Benjamin Rubenstein (@BenjRubenstein)

ویراستار AndroidGuys.com

 

Xavier Ducrohet (@droidxav)

مدیر Android SDK Tech

 

Jason Howell (@jasonhowell)

گوینده All About Android podcast در شبکه TWiT

 

Christian Göllner (@goellner88)

توسعه دهنده اپلیکیشن های اندرویدی مانند Unclouded ،NotiWidget ،Flashify و System Monitor

 

Gina Trapani (@ginatrapani)

توسعه دهنده اندروید، مجری پادکست های This Week in Google در شبکه TWiT و بنیانگذار وبسایت Lifehacker

 

Richard Hyndman (@geekyouup)

 دستیار توسعه دهنده اندروید در گوگل

 

Chet Haase (@chethaase)

گرافیست و انیمیشن ساز اندروید

 

James Kendrick (@jkendrick)

وبلاگ نویس بخش اخبار موبایل در ZDNet

 

Taylor Wimberly (@wimbet)

بنیان گذار وبسایت AndroidAndMe.com

 

Taylor Ling (@taylorling)

طراح اندروید/UI/UX/IA/IX، متخصص توسعه در گوگل در بخش UX/Design

 

Chiu-Ki Chan (@chiuki)

توسعه دهنده اندروید

 

jessewilson (@jessewilson)

توسعه دهنده اندروید

 

Philipp Jahoda (@PhilippJahoda)

توسعه دهنده اندروید و سازنده MPAndroidChart

 

Rachid (@le3ky)

بنیان گذار Droid-Den.com

 

 

اینها را هم بخوانید