بازی جدولینه

بازی جدولینه با بیش از 1300 جدول شرح در متن برای سرگرمی شمانسخه 2.1

4 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
دریافت برنامه/بازی جدولینه (جدول شرح در متن) از بازار سازنده : جلیل

اگر جزو علاقه مندان به حل جدول کلمات هستید، بدون تردید میخواهید که این سرگرمی را در تلفن همراهتان نیز انجام دهید. در ادامه به معرفی بازی جدولینه پرداخته ایم که بیش از 1300 جدول شرح در متن را برای حل کردن در اختیارتان قرار میدهد. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید. بازی کلمات برای اندروید اولین نکته مثبتی که نظر شما را در بازی فوق به خود جلب خواهد کرد، تعداد مراحل آن میباشد که به بیش از 1300 عدد میرسد. با وجود این تعداد جدول، مشخص است که مدت زمان طولانی با جدولینه سرگرم خواهید شد و خبر خوب این که مرحله های جدید، در آینده به این بازی اندرویدی اضافه میشوند. نکته : مراحل بازی قفل هستند و باید از مرحله ای به مرحله دیگر بروید. البته میتوانید با پرداخت هزینه ناچیز و ارتقای بازی به نسخه حرفه ای، همه مراحل را باز کنید.

برای سرگرمی در اوقات فراغت، جدولینه را به عنوان یک بازی جدول شرح در متن انجام دهید.
بازی های تقویت ذهن سرگرمی در کنار افزایش اطلاعات عمومی مثل هر بازی دیگر، در جدولینه نیز مراحل اول ساده هستند و به تدریج دشوارتر میشوند. در ابتدا جدول ها فقط از 16 خانه تشکیل شده اند که 6 سوال در آنها وجود دارد. برای جواب دادن به سوالات کافی است بر روی خانه های خالی اشاره نموده و یکی از 3 حرف موجود در آن را انتخاب کنید. وقتی جواب یک سطر یا ستون کامل شود، رنگ آن تغییر خواهد یافت. در بازی فوق یک راهنمای کمکی نیز پیش بینی شده که با لمس طولانی هر خانه از جدول، حرف جواب را در آن قرار میدهد. البته تعداد این راهنمایی محدود (12 عدد) است هرچند میتوانید با تماشای ویدیوهای تبلیغاتی، این تعداد را بیشتر کنید. نکته : با ارتقای بازی به نسخه طلایی، امکان بزرگنمایی سوال با یکبار لمس آن به وجود می آید. جدول کلمات متقاطع نکاتی درباره گرافیک و رابط کاربری بازی هرچند از لحاظ رنگبندی، جذابیتی در جدولینه نمی‌بینیم اما در عین حال باید گفت که قالب گرافیکی آن از یکپارچگی خوبی بهره میبرد. انتظار میرفت که در بخش منوها و محیط اصلی، از رنگ های زنده تر استفاده شود. علاوه بر این در پیاده سازی تجربه کاربری بازی فوق، دقت نظر کافی صرف نشده و بهتر بود که دسترسی به مراحل و جابجایی بین صفحات، راحت تر باشد.
جدولینه یکی از بازی های تقویت ذهن به شمار میرود که برای سرگرمی و افزایش اطلاعات عمومی شما بسیار مفید خواهد بود. پیشنهاد میکنیم این بازی اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت نمایید.
بازی جدول شرح در متن
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
  • تعداد مراحل بسیار زیاد
  • محتوای غنی با تکرار کم
  • قالب گرافیکی یکپارچه
  • اجرای روان و بدون خطا
نقاط ضعف بازی
  • سادگی بیش از حد در گیم پلی
پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی شاید اگر جدولینه را جزو اپلیکیشن های سرگرمی به شمار می آوردیم، نیازی به ذکر نواقص گیم پلی آن نبود. هرچند تعداد بسیار زیاد مراحل این بازی اندرویدی در امتیاز بخش گیم پلی موثر بوده است اما انتظار میرفت که چالش های بیشتری مثل سیستم امتیازدهی یا کشف رمز برای کاربر ایجاد شود. تفکیک مراحل در سطوح مختلف و امکان خرید راهنما با سکه، امتیاز یا پول واقعی، از دیگر پیشنهادهای ما برای بازی فوق میباشد.  

جدولینه (جدول شرح در متن)

بازی جدولینه با بیش از 1300 جدول شرح در متن برای سرگرمی شما

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


بازی جدولینه