معرفی بازی منچ و پله

بازی منچ و پله، تکرار خاطرات شیرین نوستالژینسخه 2.0.3

امتیاز کاربران
4.33 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : خانوادگی
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای
 • حجم : ۴۹٫۵ مگابایت
دریافت برنامه/بازی منچ‌و‌پله (منچ و مارپله آنلاین) از بازار سازنده : تترانول

خیلی کم اتفاق می افتد که خاطرات شیرین کودکی و بازی های نوستالژی‌ای که ساعت سرگرمی برایمان به ارمغان می آوردند را فراموش کنیم.

 • هفت سنگ
 • مار و پله
 • منچ
 • فوتبال دستی
 • و ...
تنها تعدادی از بازی های خاطره انگیزی هستند که با آنها سالها سرگرم شدیم. در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ منچ و پله ساخته استودیو تترانول برویم. همانطور که ممکن است حدس بزنید منچ و پله از دو بازی نوستالژی منچ و مار و پله تشکیل شده که با وجود قابلیت رقابت آنلاین، میتواند ساعت ها سرگرمی را به شما هدیه کند. بازی منچ و پله در بخش اصلی بازی، شما به تمامی امکانات و آمار بازی دسترسی دارید. میتوانید تعداد بازیکنان آنلاین و  وضعیت اتصال به شبکه را چک کنید، جدول رده بندی بازی را بررسی کنید و از قوانین بازی مطلع شوید. در منچ و پله شما با 8 سبک بازی رو به رو خواهید شد که در ادامه به توضیح هر یک میپردازیم. دانلود منچ آنلاین بازی منچ با همان قوانینی که سالها است با آن آشنایید. این بازی که با آمدن اولین تاس شش آغاز میشود و تا زمانی که اولین کاربر بتواند هر 4 مهره اش را داخل محوطه امن ببرد ادامه پیدا خواهد کرد. اگر چه وجود قابلیت شش اجباری تا حدودی میتواند از برابری رقابت ها بکاهد اما برای بعضی از مواقع میتواند تا حد زیادی کاربردی باشد. منچ دو نفره: در این بخش شما دو برابر مبلغ ورودی را دریافت میکنید و با یک کاربر دیگر به رقابت میپردازید. منچ 4 نفره: در این قسمت، جایزه شما 4 برابر مبلغ ورودیتان خواهد بود و شما مدت زمان بیشتری را میتوانید در هر مرحله سرگرم شوید. منچ لوکس: در این بخش مبلغ ورودی و همچنین جایزه فوق العاده زیاد است و فقط کابران حرفه ای میتوانند این بازی را تجربه کنند. یکی از قابلیت های خاص این مرحله امکان چت آزاد می باشد که در دو نوع قبلی وجود ندارد. منچ خصوصی: با انتخاب این بخش شما میتوانید از 1 تا 3 نام کاربری آنلاین را در بازی وارد کنید و با آن ها به رقابت بپردازید.
در هر دو نوع بازی تعداد نفرات شرکت کننده (2 نفره و 4 نفره) بر روی جایزه دریافتی نهایی بازی تاثیرگذار هستند، پس اگر میخواهید سریع تر به کلوپ VIP بروید، حساب شده تر مسابقه دهید و از پیشنهادات بازی استفاده کنید.
بازی مار و پله آنلاین در بازی مار و پله هم همانند منچ، قوانین تغییر خاصی نداشته اند و شما در 4 گروه میتوانید با دیگران بازی کنید و به ارتقا سطح و کسب سکه بپردازید. در این بازی کسی برنده است که دور از گزند مار ها زود تر به خانه 100 برسد. مار و پله دو نفره: بدون محدودیت زمانی با یک کاربر آنلاین به رقابت بپردازید و با فرار از دست مار ها به خانه نهایی بازی برسید. مار و پله 4 نفره: با ورود به این مرحله، با 3 کاربر آنلاین دیگر مبارزه کنید و با اتکا به شانس خود به سوی کسب جایزه بزرگ حرکت کنید. مار و پله لوکس: اگر کاربر حرفه ای هستید، در این بخش حتما شانس خود را امتحان کنید چرا که حرف از صد ها هزار سکه در میان است و این یعنی خرید ده ها تصویر پروفایل، تاس و ... مار پله خصوصی: همانند بخش منچ، در این قسمت میتوانید از 1 تا 3 نام کاربری آنلاین را در بازی وارد کنید و با آن ها به رقابت بپردازید. ضد مار: این قابلیت به شما کمک میکند که از نیش مار ها در امان بمانید و با گزیدن آنها به خانه های پایین تر تبعید نشوید. خرید عکس پروفایل در منچ‌وپله شما با مراجعه به فروشگاه، علاوه بر خرید سکه، الماس و ظاهر تاس میتوانید عکس های پروفایل جذاب خریداری کنید و قدرت خود را به رخ همگان بکشید. همچنین میتوانید صداهای خاصی را تهیه کنید که هنگام حذف مهره حریفتان برایش پخش شود و شما بتوانید علاوه بر قابلیت چت از این طریق هم با او کل کل کنید همچنین وجود امکان شتاب دهنده در بازی به شما کمک میکند که در پایان هر بازی امتیاز بیشتری دریافت کنید و با افزایش سطح به کسب الماس بپردازید.
اگر شما هم علاقه مند به بازی های نوستالژی هستید همین الان بازی منچ و پله را دانلود کنید و علاوه بر سرگرم شدن قدرت خود را به نمایش بگذارید.
گردونه شانس بازی منچ و پله

منچ‌و‌پله (منچ و مارپله آنلاین)

بازی منچ و پله، تکرار خاطرات شیرین نوستالژی

نقاط قوت و ضعف

 • گرافیک و انیمیشن های خوب
 • گیم پلی جذاب
 • هوش مصنوعی قوی
 • وجود خطا در هنگام محاسبه امتیاز

پیشنهادات اپریویو برای توسعه دهنده

 • منچ و پله با استفاده از دو بازی منچ و مارو پله به خوبی توانسته حس خوب بازی های نوستالژی را برایمان تداعی کند. البته بهبود بخش هایی از بازی میتواند به راحتی بیشتر بازیکنان تا حد زیادی کمک کند. مثل:
 • بهبود طراحی واسط کاربری
 • رفع باگ های موجود در بازی
 • افزایش تعداد افکت‌های صوتی

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. اسلام هوشمند
  اسلام هوشمند 5
  منچ وپله منچ ومارپله آنلاین

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود بازی منچ و پله از کافه بازار