بازی W2

بازی W2، تجربه ای جالب و متفاوت از پل زدن تا رسیدن به هدفنسخه 1.0.0

4.5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
  • دسته : رقابتی
  • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • حجم : 11.7 مگابایت
دریافت برنامه/بازی W2 از بازار سازنده : elegantgames

شما در مسیر زندگی برای فرار از موانع و مشکلات، چقدر موفق بوده اید؟ آیا پل هایی که برای رسیدن به اهداف خود ساخته اید، شما را به مقصد رسانده اند؟ بازی W2 چیزی شبیه به داستان زندگی همه ما میباشد و در آن باید برای رسیدن به هدف، پل های عجیب بسازیم و از موانع مختلف بگذریم. ما را در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراهی کنید. بازی امتیازی برای اندرویدبازی های چالش برانگیزاگر از طرفداران بازی های چالش برانگیز هستید، باید بگوییم که در بازی فوق بیش از 90 مرحله سخت انتظارتان را میکشد. مراحل بازی W2 در 9 سطح طبقه بندی شده اند که هر چه به شماره های بالاتر آن بروید، کار دشوارتری در پیش رو خواهید داشت. گیم پلی جالب این بازی اندرویدی در عین سادگی، میتواند شما را تا مدت طولانی به خود مشغول کند.   نکته : اگر با بازی های چالش برانگیز گروه معروف Ketchapp آشنا باشید، حتما  بازی W2 را هم میپسندید.

در بازی W2 یاد میگیرید که برای رسیدن به هدف، چطور از بین موانع بگذرید.
بازی امتیازی برای اندروید  پل بزنید و به سلامت رد شوید داستان بازی W2 از این قرار است که شما باید بین دو سکو در دو طرف صفحه، پل بزنید. راهنمای تعاملی این بازی، نحوه انجام آن را به شما یاد میدهد. فقط کافی است در موقع مناسب، صفحه را لمس کنید تا قطعه ای از پل ساخته شود. با لمس دو انگشت یا سه انگشت هم میتوانید قطعات بیشتری از پل را یکجا بسازید. البته چالش بازی را از جایی حس خواهید کرد که مربع های مزاحم ظاهر میگردند و متوجه میشوید که ساخت مسیر بین موانع، کار چندان ساده ای هم نیست! همانطور که رفتین با رفتن به مراحل بالاتر بازی فوق، روند گیم پلی آن دشوارتر میشود. روند سختی این بازی با افزایش تعداد موانع و محل قرارگیری آنها پیاده سازی شده است. برخی از این موانع نیز متحرک هستند و حتی در بعضی از مرحله ها، ترکیبی از مربع های ثابت و لغزان وجود دارد. حالا شما باید با پیدا کردن بهترین مسیر از بین همه موانع، از برخورد مسیر با آنها جلوگیری کنید و به مقصد برسید.   نکته : برای اینکه قدرت تمرکز خود را بیشتر به کار بگیرید، جهت چرخش مسیر تغییر میکند.   ساخت مسیر بین موانع  امتیازی که از پل زدن میگیرید سیستم امتیازدهی در بازی W2 به این صورت است که با تمام کردن هر مرحله، 1 ستاره به شما داده میشود. البته اگر باهوش باشید میتوانید در حین بازی، ستاره های بین مسیر را هم جمع کنید. از این ستاره ها برای باز کردن قفل مراحل استفاده میگردد.   نکته : چنانچه در یک مرحله گیر افتادید و برای رد شدن از آن به تعداد بیشتری ستاره نیاز داشتید، میتوانید با دیدن ویدیوهای تبلیغاتی ستاره بگیرید.   بازی های چالش برانگیز  نکاتی در مورد گرافیک و صدای بازی بازی W2 از لحاظ گرافیکی بسیار ساده میباشد و این موضوع به دلیل سبک متفاوت آن است. باید گفت که در همین حد و اندازه، طراحی محیط این بازی با دقت کافی انجام گرفته و مشکل خاصی در آن به چشم نمیخورد. در بخش منوها نیز هرچند مانند محیط اصلی شاهد سادگی بیش از حد هستیم اما در کل، ظاهر منوها کاربرپسند به نظر میرسد. موزیک بازی و افکت های صوتی استفاده شده هم به حال و هوای بازی میخورند اما بهتر بود در انتخاب آنها بیشتر دقت شود. یکی از کمبودهای بازی فوق، عدم وجود منوی توقف در هنگام اجرای مراحل میباشد.  
برای کسانی که به دنبال یک سرگرمی خوب در اوقات فراغت خود میگردند، بازی W2 میتواند بسیار جذاب باشد. پیشنهاد میکنیم این بازی اندرویدی را به صورت رایگان از کافه بازار دریافت نمایید.
بازی W2
قابلیت ها و نقاط قوت بازی
  • گیم پلی ساده و سرگرم کننده
  • اجرای روان و بدون خطا در اکثر گوشی ها
  • گرافیک کاربرپسند
  • تعداد مراحل زیاد با چالش های مختلف
نقاط ضعف بازی
  • سادگی بیش از حد سیستم امتیازدهی
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود بازی تیم "الگانت گیمز" ایده جالبی را در قالب بازی W2 خلق کرده اند که جای تحسین دارد و کمبود خاصی هم در آن دیده نمیشود. البته گیم پلی این بازی اندرویدی با کمی خلاقیت بیشتر، میتوانست جذابتر از چیزی که میبینیم باشد. برای مثال اگر سیستم امتیازدهی پیشرفته تر بود و محدودیت زمانی برای تمام کردن مرحله در آن اثر داشت، هیجان بازی افزایش می یافت. مورد دیگری که انتظار داریم در نسخه های بعدی بازی فوق برطرف شود، جابجایی اصولی و هوشمندانه تر بین منوهای آن میباشد.  

امتیازات تفکیکی

گرافیک و رابط کاربری
گیم پلی
ارزش بازی مجدد

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


دانلود بازی اندرویدی W2