اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

با اپلیکیشن زبانشناس، انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیریدنسخه 6.3.7

امتیاز کاربران
5 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : آموزش
 • قیمت : رایگان با پرداخت درون برنامه ای
 • حجم : 3.8 مگابایت
دریافت برنامه/بازی زبانشناس - آموزش زبان انگلیسی از بازار سازنده : زبانشناس

برای اینکه زبان انگلیسی را از پایه تا پیشرفته یاد بگیرید، حتما لازم نیست که در کلاس های آموزشی با هزینه های زیاد شرکت کنید. ما در ادامه برنامه ای به نام آموزش زبان انگلیسی زبانشناس را معرفی کرده ایم که به کمک آن میتوانید انگلیسی را از سطح مبتدی تا حرفه ای یاد بگیرید. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.   یادگیری زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته  بعد از ثبت نام در اپلیکیشن فوق، باید یکی از بسته های آموزشی آن را برای شروع یادگیری انتخاب کنید. این انتخاب بر اساس سطح شما در زبان انگلیسی انجام میشود و بسته های آموزشی موجود، سطح مقدماتی تا پیشرفته را در بر میگیرد. نحوه کار با زبانشناس را میتوانید به کمک راهنمای تعاملی آن به خوبی یاد بگیرید. در صفحه مربوط به انتخاب دوره ها، امکان فیلتر کردن لیست بر اساس سطح آموزش پیش بینی شده است. با لمس هر مورد هم میتوانید توضیحات دوره و مدت زمان کل آن را ببینید. تمام دوره هایی که به زنجیره یادگیری اضافه میکنید، از صفحه اصلی این برنامه اندرویدی قابل دسترسی هستند.

روش آموزشی استفاده در زبانشناس، برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار موثر است.
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفتهاز صفر تا صد یاد بگیرید حالا که دوره آموزشی موردنظر خود را اضافه کردید، وقت آن رسیده که تمرین را شروع کنید. در زبانشناس هر دوره یک صفحه اختصاصی دارد که در پایین آن، زنجیره یادگیری بر اساس روزهای هفته به چشم میخورد. به صورت پیشفرض شما در هر روز باید 25 دقیقه مطالعه نمایید تا این زنجیره کامل شود. برای تغییر حداقل میزان مطالعه روزانه، باید به منوی کناری و بخش تنظیمات بروید. هر دوره آموزشی در برنامه فوق، شامل چند بسته میشود که هر کدام از این بسته ها حاوی دروس مربوط به خود هستند. برای مثال دوره داستان های بچه گانه، دارای 4 بسته و بیش از 32 داستان کوتاه به زبان انگلیسی میباشد. شما میتوانید هر یک از این داستان ها را همراه با شنیدن صدا، مطالعه کنید و با تلفط کلمات هم به خوبی آشنا شوید. در هنگام مرور متن امکانات زیر در اختیارتان قرار میگیرد:
 • دکمه های کنترل پخش صدا
 • پیمایش خودکار صفحه همراه با صوت
 • مشخص شدن جمله در حال خواندن
 • تکرار متوالی یک جمله
نکته : قبل از شروع درس، فایل صوتی آن به صورت خودکار دانلود میشود. وقتی که یک درس را در زبانشناس باز میکنید، همه کلمات آن به صورت جداگانه و با پس زمینه آبی رنگ مشخص هستند. با لمس هر کلمه میتوانید آن را به جعبه لایتنر اضافه کنید. همچنین دو دکمه میدانم و نمیدانم برای مشخص کردن وضعیت یادگیری کلمه وجود دارد. دیگر امکاناتی که در این پنجره کوچک به چشم میخورند عبارتند از:
 • پخش تلفظ کلمه
 • اضافه کردن توضیح دلخواه
 • ترجمه لغت با 4 مترجم آنلاین
نکته : شما میتوانید در قسمت توضیح کلمه، ترجمه آن را بنویسید تا در جعبه لایتنر به عنوان پشت کارت درنظر گرفته شود. بعد از مطالعه کامل یک درس و انتخاب کلمه های موردنظر برای یادگیری، باید با استفاده از دکمه انتهای متن مشخص کنید که بقیه کلمه ها را میدانید. با این کار، لغات باقیمانده در همه درس های و دوره ها به صورت یادگرفته شده و بدون پس زمینه آبی نشان داده میشوند.   نکته : برای برخی از دروس، ترجمه فارسی متن نیز به صورت کامل در دسترس میباشد.   جعبه لایتنر ساده اما موثر هرچند عملکرد بخش جعبه لایتنر در اپلیکیشن زبانشناس ساده به نظر میرسد اما برای یادگیری بلند مدت، اصولی و موثر است. با لمس دومین دکمه از سمت چپ در نوار پایین صفحه، میتوانید وارد بخش لایتنر شوید و کلمات اضافه شده به آن را مرور کنید. همانطور که گفتیم برای هر کلمه در جعبه لایتنر یک فلش کارت ایجاد میشود. بر روی این کارت میتوانید لغت را ببینید و تلفظ آن را بشنوید. برای مشاهده ترجمه کلمه و جمله ای که در آن استفاده شده (مربوط به همان درس) نیز باید بر روی کارت اشاره کنید. در نهایت با لمس علامت های تیک یا ضربدر، وضعیت دانستن یا ندانستن کلمه مشخص میگردد و برای مرور بعدی به خانه فردا میرود. شما باید طی 5 روز، فلش کارت های موجود را مرور کنید تا ترجمه و تلفظ کلمه ها را بطور کامل یاد بگیرید.   نکته : حذف کارت، مشاهده معنی لغت در مترجم های آنلاین و پخش صدای جمله مثالی، از امکانات بخش جعبه لایتنر در اپلیکیشن فوق هستند.   آموزش زبان انگلیسی اندرویدتالارهای بحث و گفتگو درباره دروس یکی از قابلیت های جالب و مفید در زبانشناس این است که کاربران برای هر درس میتوانند به بحث و تبادل نظر بپردازند. اگر پیشنهادی دارید و یا در مورد یک درس سوالی برایتان پیش آمده، باید به بخش تالار همان درس رفته و با لمس دکمه اضافه کردن موضوع، پیشنهاد یا سوال خود را مطرح کنید. با این کار مدت زیادی نمیگذرد که تولیدکنندگان برنامه یا سایر کاربران، به شما پاسخ خواهند داد.   نکته : با لمس دکمه موجود در سربرگ یا گزینه آیا سوال دارید در انتهای درس، میتوانید به تالار گفتگوی آن وارد شوید.   روند یادگیری خود را با دقت زیر نظر بگیرید اگر میخواهید یادگیری زبان انگلیسی را در مدت زمان مشخص تمام کنید، نیاز به برنامه ریزی دقیق دارید. در زبانشناس، امکانات خوبی برای پیگیری روند آموزش ها پیش بینی شده است. برای مثال، پیشرفتتان در یادگیری یک درس، بسته آموزشی و کل دوره به دقت محاسبه گردیده و به شیوه های مختلف به شما نشان داده میشود. علاوه بر این، برنامه فوق دارای یک بخش آمار هم هست که نمودارهای زیر در آن وجود دارند:
 • تقویم زنجیره یادگیری برای نشان دادن تداوم آموزش
 • میدانم یا نمودار تعداد کلمات یادگرفته شده در طول زمان
 • تعداد کلمه های در حال یادگیری
 • شاخص لغت و درصد مرور منظم کلمات جدید
 • شنیدم یا زمان های مطالعه درس در طول روز
 • لایتنر برای نمایش تعداد کلمه ها در هرکدام از خانه ها
  نکته : شما میتوانید از اطلاعات برنامه پشتیبان بگیرید تا در موقع لزوم آنها را بازیابی کنید. گزینه مربوط به این کار در منوی کناری قرار گرفته است.   آموزش زبان انگلیسی زبانشناس  نکاتی در مورد رابط کاربری برنامه اپلیکیشن فوق از بخش های متعددی تشکیل شده که جابجایی بین آنها با حداقل پیچیدگی انجام میپذیرد. استفاده از امکانات زبانشناس هم راحت بوده و شما میتوانید به راحتی با آنها کار کنید. دلیل وجود این ویژگی های مثبت، پیاده سازی رابط کاربری برنامه با رعایت استانداردهای لازم است که تجربه کار با آن را لذت بخش میکند. از لحاظ گرافیکی هم با یک محیط جذاب و کاربرپسند در این اپلیکیشن روبرو هستید.
با توجه به توضیحاتی که دادیم باید گفت، زبانشناس گزینه بسیار خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی میباشد. شما میتوانید به کمک این اپلیکیشن اندرویدی و امکانات مفید آن، انگلیسی را از سطح مبتدی تا پیشرفته به خوبی یاد بگیرید. بیش از 20000 بار نصب در کنار رضایت کاربران، کیفیت این برنامه را نشان میدهد.
نکته : برنامه فوق به صورت رایگان از کافه بازار قابل دریافت است. البته برای استفاده نامحدود از امکانات پیشرفته آن باید اشتراک یکساله بگیرید یا برنامه را به نسخه کامل ارتقا دهید.   یادگیری زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفتهآموزش زبان انگلیسی اندروید 
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • محتوای آموزشی بسیار کارآمد
 • عملکرد صحیح و بدون خطا در همه بخش ها
 • گرافیک زیبا و تجربه کاربری راحت
 • امکان یادگیری از سطح مبتدی تا پیشرفته
 • امکانات جانبی مفید و کاربردی
نقاط ضعف برنامه
 • مورد خاصی وجود ندارد
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه از توضیحات مشخص است که زبانشناس وظیفه خود را به خوبی انجام میدهد و امکانات آن نیز تا حد زیادی کامل هستند. البته برای افزایش کارایی این برنامه اندرویدی، پیشنهادهایی داریم:
 • وجود بخش جداگانه به عنوان بانک کلمات
 • امکان افزودن لغت به برگزیده ها
 • مدیریت دانلودها و فایل های مربوط به دروس
 • پیشرفته تر کردن بخش لایتنر
 • امکان ویرایش حساب کاربری و سازماندهی اطلاعات در آن
 • و...
امیدواریم که در نسخه های بعدی اپلیکیشن فوق، پیشرفت آن و اضافه شدن امکانات بیشتر را ببینیم.

زبانشناس - آموزش زبان انگلیسی

با اپلیکیشن زبانشناس، انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرید

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  رضا 1
  خیلی داغونه، نه رابط کاربری خوبی داره نه محتوای خوب! اصلا ارزش دانلود نداره

  به این نظر پاسخ دهید
 2. avatar
  طاهره خباری 5
  خیلی اپلیکیشن خوبی هست. آدمو سر شوق میاره.

  به این نظر پاسخ دهید
اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی زبانشناس