وبلاگ - Top 10

13
4.6K

مارکت کافه بازار هر روزه میزبان بازی های متعددی میشود و جهت آشنایی بیشتر کاربران با این بازی ها، در این مطلب قصد داریم به معرفی ۱۰ بازی هیجان انگیز اندرویدی بپردازیم که اوقات فرات خوشی را برای شما خلق میکنند، در ادامه با ما همراه باشید.

بازی دزد بی مزد 9
دزد بی مزد ۹

با اسکیموها در قطب شمال همراه شوید و ببینید چه اتفاقاتی در انتظار ایلیا قرار دارند. امکان خرید آموزش بازی و ۸ لباس مختلف برای کاراکترهای آن وجود دارد و حتی میتوانید با خرید تم جدید، اسکیموها را به سرخپوست تبدیل کنید و چالشی هیجان انگیز را تجربه نمایید.

دانلود از کافه بازار


بازی شوتبالیا
شوتبالیا

عکس العمل سریع نقطه قوت شما برای برنده شدن در این بازی مهیج خواهد بود!
میزان درک شما از زوایا و برخورد توپ با دیواره زمین در “شوتبالیا” به چالش کشیده خواهد شد و رفته رفته به هیجان بازی اضافه میشود.

دانلود از کافه بازار


بازی آخرین درخت
آخرین درخت

با آزادسازی بذرهای به دام افتاده، آخرین درخت زمین یعنی بیدو و چند گونه گیاهی دیگر را از انقراض حتمی نجات دهید!
در ۵۰ مرحله چالش برانگیز بازی شرکت کنید و با حل کردن معما، ذهنتان را به چالش بکشید.

دانلود از کافه بازار


بازی آق شوفر و خوش رکاب(Trucker Joe)
آق شوفر و خوش رکاب(Trucker Joe)

وظیفه شما در این بازی بار زدن مواد و مصالح موردنیاز از تولیدکننده به مصرف کننده است و باید به آق شوفر یعنی کاراکتر اصلی بازی که یک خوش رقاب قدیمی دارد، کمک کنید کامیون ها و تریلی های جدید بخرد.

دانلود از کافه بازار


بازی عنکبوت شکمو
عنکبوت شکمو

کرم ها، سوسک ها و حشرات دیگر را به دست عنکبوت شکمو برسانید و سیرش کنید!
دست های عنکبوتی مانع رساندن غذا به عنکبوت میشوند و باید مواظب برخورد با حشرات دیگر نیز باشید. با تمرکز حشرات را به سمت عنکبوت هدایت کنید و مراحل بازی را پشت سر بگذارید.

دانلود از کافه بازار


بازی چارقاچ
چارقاچ

در کمتر از ۲۰۰ ثانیه، از بین حروف پراکنده کلمات را پیدا کنید و قلب و الماس بدست آورید!
میتوانید از گردونه شانس برای بدست آوردن قلب و الماس استفاده کنید. خوش شانسی، سرعت عمل، هوش و تسلط بر کلمات رمز موفقیت در این بازی سرگرم کننده خواهند بود.

دانلود از کافه بازار


بازی عددهارو پیداکن
عددهارو پیداکن

موفقیت در این بازی به سرعت عمل شما در پیدا کردن اعداد بستگی دارد و باید مراحل بازی را به همین ترتیب انجام دهید و به دوستان خود ثابت کنید که سرعت عمل شما از آنها بالاتر است!

دانلود از کافه بازار


بازی حلق آویز (بازی آنلاین)
حلق آویز (بازی آنلاین)

یک بازی حدس کلمه با آواتارهای هیجان انگیز که شما را در رقابتی دونفره مقابل حریف قرار میدهد. بیش از ۲۵۰۰ کلمه در دسته بندی های مختلف این بازی شامل اشیا، حیوانات، رنگ، میوه و … جای گرفته اند و وظیفه شما حدس زدن کلمات است.

دانلود از کافه بازار


بازی خلبان زبل
خلبان زبل

جنگنده موردنظر خود را انتخاب کرده و به سمت مقر دشمن حرکت کنید!
محیط تهران در این بازی شبیه سازی شده و ماموریت های روزانه در انتظار شماست و میتوانید از بین جنگنده های قدیمی تا به روزترین جنگنده ها، هرکدام را مورد استفاده قرار دهید.

دانلود از کافه بازار


بازی سرزمین دانایی: گنج گمشده!
سرزمین دانایی: گنج گمشده!

با دنبال کردن نشانه ها، به رازهای گنج پنهان پی ببرید!
در رقابتی تنگاتنگ با رقبا، هوش و ذکاوت خود را به کار گیرید و اسم خود را در کتاب تاریخ ثبت کنید. اطراف خود را زیر نظر بگیرید و وضعیت منطقه را بررسی کنید.

دانلود از کافه بازار