اپلیکیشن دادورزیار

با نصب اپلیکیشن دادورزیار، یک وکیل همیشه همراه شماستنسخه 1.1

امتیاز کاربران
4.17 5 0 1
امتیاز اپریویو
تفکیکی
 • دسته : کاربردی
 • قیمت : رایگان
 • حجم : 2.43 مگابایت
دریافت برنامه/بازی دادورزیار - وکیل همراه شما از بازار سازنده : دادورزیار

آشنایی با قوانین و مسائل قضائی، در خیلی از مواقع میتواند برای ما مفید باشد تا بتوانیم از حقوق خود دفاع کنیم. کتاب قانون بسیار بزرگ است و قادر به یاد گرفتن همه آن نخواهید بود اما به کمک برنامه دادورزیار، با قوانین مهم و پرکاربرد آشنا میشوید. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه باشید. آشنایی با قوانیناپلیکیشن فوق از 8 بخش اصلی تشکیل شده که بعضی از آنها نقش راهنمای شما برای استفاده از قوانین را دارند و برخی دیگر، خدمات حقوقی آنلاین هستند. علاوه بر این، با استفاده از دادورزیار میتوانید با بهترین وکیل ها در ارتباط باشید و از آنها مشاوره حقوقی بگیرید. لازم به ذکر است برای استفاده از خدمات آنلاین این برنامه اندرویدی به اینترنت نیاز دارید چون به وبسایت دادورزیار متصل خواهید شد.   نکته : همه خدمات ارائه شده در برنامه فوق، تحت نظارت این مجموعه انجام میشوند.

برای برخورداری از خدمات حقوقی آنلاین و آشنایی با قوانین، اپلیکیشن دادورزیار را نصب کنید.
  مسائل حقوقی خود را به وکلای باتجربه بسپارید اولین بخش دادورزیار که با عنوان ثبت سفارش در منوی اصلی آن مشخص میباشد، برای استفاده از خدمات حقوقی مختلف کاربرد دارد. این خدمات عبارتند از: مشاوره حضوری : در این قسمت میتوانید با پرداخت هزینه به مدت 20 یا 40 و یا 60 دقیقه، وقت مشاوره حضوری از وکیل بگیرید. دادخواست شورای حل اختلاف : اگر با شخصی بر سر موضوعی اختلاف دارید، باید به این قسمت از برنامه آمده و با پرداخت هزینه ناچیز، یک دادخواست کامل و تاثیرگذار برای ارائه به شورا دریافت کنید. تنظیم شکوائیه خاص : این بخش مربوط به جرائم کیفری خاص میشود که باید فرم آن را با دقت ارسال نمایید. وکیل بعد از مطالعه درخواست شما، هزینه آن را تایید میکند که میتوانید از طریق لینک ارسال شده، آن را بپردازید. تنظیم قرارداد : کاربرد این گزینه از نام آن مشخص است و برای تنظیم کردن قراردادهای کاری و تجاری رسمی، میتوانید از آن بهره ببرید. تنظیم شکوائیه عام : برای طرح شکایات مربوط به جرائم عمومی، باید از این بخش اقدام نموده و بعد از پرداخت هزینه، شکوائیه خود را دریافت کنید. تنظیم لایحه : از این قسمت میتوانید درخواست خود را برای تنظیم لایحه ارسال نمایید تا هزینه آن تعیین و لینک پرداخت برایتان ارسال شود. تنظیم دادخواست مالی : دادخواست های مالی خود را میتوانید از این بخش درخواست کنید. عملیات پرداخت بعد از مشخص شدن هزینه و از طریق لینک انجام میگردد. تنظیم دادخواست غیرمالی : در این بخش با طرح موضوع و پرداخت هزینه، دادخواست خود را طی 24 ساعت دریافت خواهید کرد.   نکته : هزینه های هر کدام از بخش های بالا، از طریق وبسایت دادورزیار و به صورت آنلاین پرداخت میشود.   خدمات حقوقی آنلاین  محاسبات حقوقی را با دقت انجام دهید در بعضی از مسائل حقوقی به انجام محاسبات مالی نیاز داریم. دادورزیار، ابزارهای لازم برای این کار را در اختیار شما میگذارد که عبارتند از:
 • تاخیر دیه بر اساس تاریخ تادیه و سررسید (سال و ماه)
 • میزان مهریه بر اساس سال تادیه و وقوع عقد
 • هزینه کارشناسی بر اساس ارزش موضوع
 • محاسبه دیه بر اساس درصد با گزینه های ماه حرام و دیه زن
  دادورزیار وکیل همراه شما همانطور که گفتیم، بخشی از دادورزیار دارای محتوایی برای آشنایی بهتر شما با قوانین و مسائل قضائی میباشد. استفاده از این محتوا کاملا رایگان است و شامل قسمت های زیر میشود: قوانین : نوشته های این بخش، قوانین مختلف از جمله قانون اساسی، دیوان عدالت اداری، صدور چک، بیمه، قرارداد و غیره (بیش از 50 مورد) را دربر میگیرد. با لمس هر کدام از این موارد، عنوان های فرعی دیگری به نمایش درمی آیند که با لمس آنها، میتوانید توضیحات کاملی را بخوانید. آیا میدانید : در این قسمت، نکته های کوتاه و بسیار مهمی درباره مسائل حقوقی مثل مزاحمت، چک مفقود شده، شهادت دروغ و غیره در اختیارتان قرار میگیرد. پرسش و پاسخ : سوالات حقوقی سایر کاربران را میتوانید در این صفحه مشاهده کنید. با لمس هر مورد، وارد سایت دادورزیار خواهید شد و مشاهده پاسخ مشاور حقوقی نیز امکانپذیر میگردد. شما هم میتوانید با لمس دکمه شناور، سوالات خود را به صورت رایگان از مشاوران حقوقی بپرسید. آرا و نظریه ها : محتوای این بخش از برنامه، کمی تخصصی تر میباشد و از قسمت های مختلفی مثل آرا وحدت رویه، آیین نامه ها و بخش نامه ها، نظریه های مشورتی، رویه قضایی، رای اصراری و رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری تشکیل شده است. هر کدام از این قسمت ها دارای عناوین فرعی دیگری نیز هستند. اخبار : برای اطلاع از آخرین اخبار قوه قضائیه، سازمان سنجش، مجلس شورای اسلامی، دولت، کانون وکلای دادگستری و شورای نگهبان، میتوانید از این قسمت استفاده کنید. با لمس هر کدام از این موارد، عناوین خبری مربوط به آنها نشان داده میشود.   نکته : آخرین گزینه منوی اصلی این برنامه، مشاوره تلفنی نام دارد که شماره های تماس برای مشاوره حقوقی را در اختیارتان قرار میدهد. علاوه بر این، گزینه های دیگری مثل درخواست وکیل (شماره تماس)، آدرس مراجع قضائی و بخش چه باید کرد؟ (نحوه شکایت از جرائم مختلف) در منوی کناری این اپلیکیشن به چشم میخورد.   رابط کاربری برنامه و تجربه استفاده از آن به دلیل استفاده از رنگ های زنده و هماهنگ در طراحی محیط دادورزیار، ظاهر آن کاربرپسند به نظر میرسد. هرچند این قالب گرافیکی بیشتر برای مطالعه بهینه سازی شده اما انتظار میرفت خلاقیت هایی نیز در آن ببینیم. علاوه بر این در گوشی های قدیمی، نواقصی در رابط کاربری دیده شد. از لحاظ تجربه کاربر با اپلیکیشن فوق، مشکل خاصی وجود ندارد و جابجایی ها بدون پیچیدگی انجام میشوند. البته کند بودن بعضی قسمت ها، کار با برنامه را تحت تاثیر منفی قرار داده است.
  اگر میخواهید توانایی بیشتری برای گرفتن حقوق خود داشته باشید، پیشنهاد میدهیم دادورزیار را به عنوان یک وکیل همراه بر روی گوشی خود نصب کنید. این اپلیکیشن اندرویدی به صورت کاملا رایگان از کافه بازار قابل دریافت میباشد.
وکیل همراه
قابلیت ها و نقاط قوت برنامه
 • عملکرد صحیح با حداقل خطا
 • ارائه خدمات حقوقی ضروری
 • محتوای غنی
 • ابزارهای مفید
 • گرافیک کاربرپسند و استفاده راحت برای همه
نقاط ضعف برنامه
 • کمبود برخی از امکانات
 • وجود خطاهای جزئی
  پیشنهادهای اپریویو برای بهبود برنامه به نظر میرسد که دادورزیار برای انجام وظیفه خود به امکانات بیشتری نیاز نداشته باشد اما در عین حال، کمبودهایی در آن حس میشود. برای افزایش کارایی این برنامه اندرویدی، پیشنهاداتی داریم:
 • سازماندهی بهتر محتوا و امکان بروزرسانی دستی
 • ابزارهای محاسباتی و خدماتی بیشتر
 • امکان اشتراک گذاری محتوا و افزودن به علاقه مندی ها
 • راهنمای درون برنامه برای استفاده از خدمات حقوقی
 • و...
علاوه بر این، انتظار داریم که خطاهایی مثل عدم اتصال به وبسایت (در نسخه های پایین اندروید)، در نسخه های بعدی برنامه فوق وجود نداشته باشد. منتظر پیشرفت و توسعه این اپلیکیشن در آینده هستیم.  

دادورزیار - وکیل همراه شما

با نصب اپلیکیشن دادورزیار، یک وکیل همیشه همراه شماست

امتیازات تفکیکی

رابط کاربری
کاربرد
امکانات

اینها را هم بخوانید

به این برنامه چه امتیازی میدهید؟


نظرات کاربران

 1. avatar
  علی 5
  آقا فوق العادست خسته نباشید میگم به تیمتون

  به این نظر پاسخ دهید
دانلود برنامه اندرویدی دادورزیار